Promovat
Vand parcele de teren intravilan. 3

Vand parcele de teren intravilan.

Vând parcele de teren intravilan cu CF in sat Plopi, comuna Valea Ierii.Utilitati curent și apă din fântână. Preț 20 euro mp negociabil.

Plopi, Cluj

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexului Studentesc
4
309

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc cu o suprafata de 55 mp la etajul 2, cu centrala proprie, modern mobilat si utilat cu electrocasnice noi!

55 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriere garsoniera Vitan
3
32

Inchiriere garsoniera Vitan

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Vitan, vis a vis de Auchan Vitan, avand o suprafata utila de 29 mp. Locuinta este locaizata la etajul 3, avand orientare sud-vest. Garsoniera se inchiriaza complet mobilata si utilata exact ca si in poze.

29 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall
16
2

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall

Imobilul se află pe situat pe strada Leandrului la etajul 2 și este compus din: - hol - living - bucătărie - 2 dormitoare cu pat matrimonial - 2 bai - 2 balcoane Confortul ...

70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall
6
2

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall

Imobilul este situat la etajul 1 și este complet mobilat și utilat Preț 280 lună Pentru ...

35 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1910 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând casa înșiruită în Moșnița Nouă
20
4

Vând casa înșiruită în Moșnița Nouă

Va propunem spre vânzare casă înșiruită situată în Moșnița Nouă (jud. Timis) într-un cartier nou de vile, liniștit și foarte bine conectat la facilități urbane.. Acest imobil modern și elegant are regim de înălțime P+1E+pod mansardabil înalt, o suprafață utilă de 90 mp și teren de 110 mp. Construcția ...

1656 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Noua, Timis

Vând duplex despărțit prin cameră tehnica în Mosnita Veche
17
6

Vând duplex despărțit prin cameră tehnica în Mosnita Veche

Vă propunem spre vânzare 1 2 duplex despărțit prin cameră tehnică, complet finisat, situat în Moșnița Veche într-o zonă aerisită și liniștită, ideală pentru un stil de viață modern și confortabil. Date generale Suprafață utilă: 111 mp Regim de înălțime: Parter + Etaj Teren aferent: 360 mp Pod: în ...

1667 EUR/m2 | 111 m2

Mosnita Veche, Timis

Închiriez apartament cu 2 camere în bloc nou cu loc de parcare
7

Închiriez apartament cu doua camere decomandat într-un ansamblu rezidential nou in Timișoara pe strada Mureș Imobilul este situat la etajul 2 și este compus din: - Hol de acces. - Living open space cu bucataria - Dormitor matrimonial. - Baie - Terasa Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei ...

50 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Teren intravilan arabil 2 parcele pret 6.5 euro mp neg
2
23

Teren intravilan arabil 2 parcele pret 6.5 euro mp neg

Vindem 2 parcele de teren intravilan arabil situate în Cluj Napoca deasupra fostii gropi de gunoi a orașului. - 2 parcele fiecare cu suprafața de 2878 mp, preț 6.5 mp, sunt deasupra fostei groapi de gunoi Actele sunt în regulă, CF-urile sunt actualizate și lipsite de sarcini, inclusiv certificat de urbanism ...

Cluj-Napoca, Cluj

Închiriez apartament modern cu 2 camere în Timișoara
13

Închiriez apartament modern cu 2 camere în Timișoara

- Imobilul este situat la etajul 3 (blocul are lift) si are o suprafață generoasă de ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu 2 camere renovat complet aproape de Spitalul Județean
9
1

Apartamentul este situat la etajul 2 și este complet mobilat și utilat (toate electrocasnicele sunt noi) ...

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan de vânzare – Cristian, str. Nicolae Titulescu 1.173mp
8

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în Cristian, pe strada Nicolae Titulescu, într-o zonă rezidențială aflată în plină dezvoltare, cu locuințe noi și acces facil către Brașov. Terenul are o suprafață de 1.173 mp, este intravilan și beneficiază de PUZ aprobat, aspect care îl face ideal ...