Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
5
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Dacia. Zona semicentrala, aveti in apropiere atat scoli gradinite cat si mijloace de transport in comun, magazine. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp si este la etajul 3. Sunati pentru a stabili o vizionare sau pentru alte informatii. ...

51 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Casa la curte comunca cu 3 camere |  Zona Odobescu
15
1

COM 0% | Casa la curte comunca cu 3 camere | Zona Odobescu

District Real Estate vă propune spre vânzare o casa spatioasa, cu 3 camere, situat în zona Odobescu, în imediata apropiere a Hotel Excelsior. Casa este excelent poziționată, la doar 10 minute de centrul orasului, oferind acces rapid la mijloace de transport în comun și la multiple puncte de interes ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc centrala proprie
4
7

Se prezinta spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Complexul Studentesc,pe strada Charles Darwin,aflat la etajul 2 din 4,cu o suprafata de 50 mp,detine 2 camere spatioase utilate si mobilate complet. In imediata lui apropiere se gasesc diverse centre comerciale precum Profi,Lidl,Mega Image,OMWV,farmacii,dar ...

50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |
7
1

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | RENOVAT |

Situat pe Str. Regiment 11 Siret, zona Liceului Emil Racovita Bucatarie mobilata & Utilata Centrala termica Termopan Etaj: 4 Pret: 350 Euro luna Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne.

52 m2

Galati, Galati

Teren Oșorhei str. 610 10

Teren Oșorhei str. 610

Vând teren Oșorhei Str. 610. 2878 mp 2 fronturi stradale Toate actele la zi 20 E mp Strada pietruită

Osorhei, Bihor

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |
8
2

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa |

Situat pe Str. Brailei, în zona bancilor, restaurante, Faleza Dunării, aproape de mijloace de transport in comun Suprafata: 42 mp Imbunatatiri: centrală termică aer condiționat Mobilat și utilat: mașină de spălat nouă, frigider nou, plită pe gaz, cuptor electric, Tv Etaj: 7 7 Pret: 300 Euro luna Pentru ...

42 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

Teren de vânzare
3

Teren de vânzare

Teren Com. Iedera sat Iedera de Sus, nr.158, Jud.Dambovita Suprafața 3329 mp intravilan Ideal pentru construcții La strada principală

3,329 m2

Iedera de Sus, Dambovita

Teren 1500 mp Garleni
2
4

Teren 1500 mp Garleni

Teren 1500 mp intravilan, deschidere 24 m, situat în comuna Garleni, sat Garleni de Sus, județul Bacău, pretabil constructie casa. Poziționat într-o zonă liniștită, ofera multă liniște și un cadru cu o priveliste superba! Utilități: energie electrică la marginea proprietății.

1,500 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi
18
1

Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi

Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament in statiunea Mamaia zona Summerland cu 3 camere ,2 grupuri sanitare, avand o suprafata de 76 mp, situate la etajul 8, avand o vedere superba la Marea Neagra cat si la lacul Siutghiol, mobilat si utilat, Trăiește fericit ...

1711 EUR/m2 | 76 m2

Mamaia, Constanta

Vand faneata, Cugir, Alba.
2
3

Vand faneata, Cugir, Alba.

Terenul extravilan este situat in zona piraului Gugu, are suprafata de 4941mp, este intabulat si cadastrat. Are deschidere la drum, acces usor spre oras. Pe teren exista plantati pomi fructiferi. Are utilitati si apa curenta in imediata apropiere.Vecini OK, cu terenuri ingrijite si case in zona. Zona ...

4,941 m2

Cugir, Alba

Apartament 2 camere semidecomandat nemobilat, Ploiesti Malu Rosu (Deltei)
6

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în cartierul Malu Roșu, la etajul 2 din 4, într-un bloc curat și liniștit. Apartamentul are o suprafață de 43 mp, balcon tip lojă și se închiriază nemobilat, fiind ideal pentru persoane care își doresc confort și posibilitatea de a amenaja ...

43 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

Vânzare teren 6

Vânzare teren

Concesionez două locuri de veci ,,Cimitirul Adormirea Maicii Domnului str Bulevardul Uverturii,cartierul Militari.Telefon .

Sector 6, Bucuresti

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
7

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
2

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea