Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament Lux 2 camere predare imediata
5
1

Apartament Lux 2 camere predare imediata

Dezvoltator imobiliar vand apartament Lux cu predare imediata 2 camere DECOMANDAT, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat spate la Magazinul Profi pe strada Neptun, comuna Giroc, zona excelenta. Apartamentul este compus din Hol, baie, bucatarie, living, ...

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Simion Barnutiu Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, semidecomandat, situat in zona Simion Barnutiu din Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este amplasat la etajul 2 intr-un imobil cu regim de inaltime P+4E+M si 3 apartamente pe nivel. Proprietatea dispune ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Locuință modernă cu 2 camere, terasă și parcare – cartierul Zorilor
7

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul zorilor , zona strazii Mircea Eliade. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

3219 EUR/m2 | 73 m2

zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere Nord, complex rezidential
11

Apartament 3 camere Nord, complex rezidential

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in complexul rezidential Balcescu Residence, pozitionat la etajul 2 al unui bloc cu 6 etaje. Este foarte spatios, cu balcon imens inchis in termopan. Dormitorul matrimonial este prevazut cu baie proprie. De ...

80 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp
20
5

CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp

CASĂ MARE DE VÂNZARE ÎN NĂDLAC cu TEREN GENEROS 2095mp! Str. Ioan Slavici nr.116 colț cu Str. Dorobanți 65.000 EURO FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR! 0723 080 776 – Rucsandra Lucea - Imobiliare Nădlac Locuință spațioasă + anexe + teren generos de 2.095 mp! Ideală pentru familie numeroasă, mică ...

135 EUR/m2 | 483 m2

Nadlac, Arad

Ocazie!!! Garsoniera moderna confort 1 Micalaca Lidl etaj 1 ocupabila imediat
8

Pt. informatii sunati numai la acest nr. de tel........ zero sapte cinci patru opt noua cinci zero sapte cinci.........O garsoniera foarte decenta confort 1 situata in Micalaca langa Lidl etaj 1 foarte decent amenajata, mobilata si utilata modern, dotata cu toate electrocasnicele necesare TV, frigider, ...

37 m2

Arad, Arad

Teren vânzare Călimănești, Vâlcea
7
23

Teren vânzare Călimănești, Vâlcea

Teren intravilan de 1556 mp, ideal pentru construcția unei case, amplasat într-o zonă superbă, liniștită, având deschiderea la drum de 60 m, utilități în zonă: curent, gaz și apă, cadastru și intabulare, preț negociabil, particular, rog seriozitate!!!!

1,556 m2

Calimanesti, Valcea

Oportunitate dezvoltare rezidentiala| 4.816 mp | Ghiroda
4

Oportunitate dezvoltare rezidentiala| 4.816 mp | Ghiroda

Oportunitate dezvoltare rezidentiala | 4.816 mp | Parcelabil | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren cu potential ridicat de dezvoltare, situat in Ghiroda – zona in continua expansiune, cu cerere crescuta pentru proiecte rezidentiale noi. Parametri teren: Suprafata: 4.816 mp; Front stradal: 19 ...

4,816 m2

Ghiroda, Timis

VILA S+P+M in Nadlac
20
3

VILA S+P+M in Nadlac

FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! De vanzare VILA S+P+M in Nadlac, pe strada Mihail Eminescu, cu suprafata construita de 428 mp, la pretul de 231000 euro, 540 euro/mp construit! Informatii la 0723080776. VILA are: -SUBSOL in suprafata de 140 mp, compus din 2 garaje, 2 camari, bucatarie, debara si casa ...

540 EUR/m2 | 428 m2

Nadlac, Arad

Boc nou. Complet mobilat si utilat. Gradina 65 mp. Zona Giroc
11

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior. Suprafata utila este de 51 mp utili + CURTE 65 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare. Complet MOBILAT si UTILAT, un loc de parcare inscris ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren vînzare
3

Teren vînzare

Vînd teren 600mp cu fundație turnată cu pompa pentru un triplex 11,5 21ml. racordat la apă curent la poartă gaz 60m

600 m2

Alexandru cel Bun, Iasi

Apartament 2 camere semidecomandat
10
1

Apartament 2 camere semidecomandat

Apartament doua camere semidecomandat an constructie 1969. Transformat in 3 camere bucataria mutata in balcon. Centrala termica , separatie gaze , Parchet , faianta , renovat complet , mobilat si utilat. Izolatie exterioara tamparie pvc , usi interior aluminiu usa exterior metalica.

1481 EUR/m2 | 52 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan in Nadlac 1293mp
3

Teren intravilan in Nadlac 1293mp

Teren intravilan de vânzare în Nădlac Judetul Arad Str. Mihail Kogălniceanu nr. 28 – într-o zonă liniștită, ideală pentru construcția casei tale de vis! Suprafață: 1293 mp Front stradal generos: 22 metri Orientare: Sud-Nord Utilități: ✔️ Energie electrică – în fața casei ✔️ Apă și canalizare – ...

1,293 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
5

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament Ultracentral 2 Camere
10

Apartament Ultracentral 2 Camere

Vand apartament 2 camere semidecomandat in centrul Aradului in zona linistita aproape de Piata Avram Iancu, la etajul 1 din 2 , format din 2 camere, hol intrare , bucatarie , baie cu cada , debara camara alimente si pivnita. Este utilat (centrala pe gaz) , mobilat, accesul este pietonal prin curte cu ...

899 EUR/m2 | 69 m2

Arad, Arad

Casa pe colt langa Politia Nadlac,  M. Eminescu colt cu V. Lucaciu
11

Casa pe colt langa Politia Nadlac, M. Eminescu colt cu V. Lucaciu

DE VÂNZARE sau SCHIMB cu SPAȚIU COMERCIAL! Casă pe colț, poziție excepțională! Ultracentral in Nădlac Judetul Arad. În vecinătatea Poliției, Primăriei și Grădiniței, cu intrare din două străzi: Str. Mihai Eminescu nr. 100-102 si Str. Vasile Lucaciu Preț: 60.000 EURO ‼️ FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR ...

361 EUR/m2 | 166 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare 54mp 2 balcoane zona Selimbar Sibiu
13
4

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 54 mp, zona Selimbar, Sibiu. Daca iti doresti un apartament modern, elegant si gata de mutare, acesta poate fi alegerea perfecta. Situat in Selimbar, la doar cateva minute de Sibiu acest apartament imbina perfect eleganta moderna cu confortul absolut. Imagineaza-ti ...

2035 EUR/m2 | 54 m2

Sibiu, Sibiu

   Casă primitoare în Feldioara   liniște, spațiu și un nou început | Teren 1100 mp
5
5

Casă primitoare în Feldioara liniște, spațiu și un nou început | Teren 1100 mp

Cauți un loc unde să te simți acasă din prima zi, dar care să-ți ofere și libertatea de a-l personaliza după gustul tău? Această casă din Feldioara este genul de proprietate care îți oferă liniște, aer curat și spațiu, într-o zonă ideală pentru viața de familie, la câteva minute de Brașov. Construită ...

1212 EUR/m2 | 118 m2

Feldioara, Brasov

Vânzare teren intravilan Comuna Săcălășeni nr 29, Județul Maramureș

Persoana fizică vând teren intravilan în suprafață de 3204 mp, în centrul Comunei Săcălășeni nr 29, Județul Maramureș, la drumul principal, vis a vis de dispensarul veterinar, front la strada principală de 32 m, înscris în cartea funciară.

3,204 m2

Sacalaseni, Maramures

COMISION 0% Casa individuala 8 camere, Sacalaz - Pivnita, teren 1198 mp, asfalt