Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Abator, MOBILATA UTILATA
8

Garsoniera de vanzare zona Abator, MOBILATA UTILATA

COD VA 40736 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona Abator, o garsoniera, decomandata, cu suprafata de 34 mp, situata la parter din 4. Imobilul este imbunatatit de actualitate- gresie, faianta, parchet, termopane si usa metalica, renovat complet.Garsoniera se ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Abator, Constanta, Constanta

Promovat
Pret Avantajos! Apartament 50 mpu 2 camere etaj 3 pivnita Cisnadie
19
2

Comision 0% Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 50 mp, Piata Noua Cisnadie. Apartament de vanzare la etaj 3 pentru familii sau persoane singure. Apartamentul este amplasat intr-o zona buna din punct de vedere imobiliar si se poate inchiria usor daca se achizitioneaza ca investitie imobiliara. ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall
5
4

Apartament 2 camere, Aradului Est, aproape de Iulius Mall

Proprietar ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, zonă Aradului la doar 10 minute de Iulius Town Apartament confortabil și luminos, recent renovat, situat într-o zonă foarte bine conectată. Ideal pentru persoane care își doresc liniște, dar și acces rapid către principalele puncte de interes ...

55 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Scriitorilor | Decomandat | Centrul Civic
14
4

Apartament Scriitorilor | Decomandat | Centrul Civic

A apartament calduros, decomandat, cu 3 camere, compus din living, dormitor matrimonial, dormitorul copiilor, hol, bucatarie, baie, debara si un mic spatiu ce poate fi folosit in diverse scopuri (dresing, birou, atelier sau spatiu de lucru/creatie). Este situat in cartierul Scriitorilor -Centru Civic ...

2267 EUR/m2 | 57 m2

Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere garsoniera Mosilor CENTRALA PROPRIE
3
4

Inchiriere garsoniera Mosilor CENTRALA PROPRIE

Garsonieră de 34 mp de închiriat pe Calea Moșilor, la etajul 4. Zona este bine conectată, cu acces rapid la tramvaie, autobuze și metroul Obor. Piața Obor și Mega Mall sunt la doar câteva minute distanță, oferind acces la toate facilitățile necesare. Locația este ideală pentru cineva care își dorește ...

34 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
GarsonieraComplet Renovata Metrou Lujerului
7
3

GarsonieraComplet Renovata Metrou Lujerului

Garsonieră complet renovată, situată în Militari, pe Str. Drumul Timonierului la doar 3 minute de metrou Lujerului. Ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție sau închiriere, datorită poziționării excelente aproape de Politehnică și principalele puncte de interes din zonă. PRET FIX Suprafață ...

2000 EUR/m2 | 31 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere vis-vis de AFI Cotroceni
4

Apartament 2 camere vis-vis de AFI Cotroceni

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere 48MP , decomandat, parter din 4, in bloc reabilitat termic, intr-o zona linistita si foarte civilizata, vis-vis de AFI Cotroceni, la 2 min. de mers pe jos de statia de metrou Orizont.Are centrala termica proprie si este pet frendly.

48 m2

Cotroceni, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere situat la 5 minute de mers pina la metrou Laminorului
5
42

Apartament cu 2 camere (50mp), liber ,situat la 5 minute de mers pina la metrou Laminorului. Este situat la etaj 1, mobilat si utilat complet cu finisaje de inalta calitate, mobila pe comanda. Arata exact ca si in poze mai multe detalii telefonic.

50 m2

Bucurestii%2bNoi, Sector 1, Bucuresti

Apartament mobilat utilat 2 camere 2 locuri de parcare Calea Cisnadiei
9

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 52 mp, zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament:  • Doua locuri de parcare incluse in pret • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, ...

2740 EUR/m2 | 52 m2

Sibiu, Sibiu

Maurer Residence – apartament 2 camere perfect pentru investiție
6
1

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament superb cu 2 camere, situat în prestigiosul complex Maurer Residence, ideal atât pentru locuit, cât și ca afacere la cheie în regim hotelier. Proprietatea este utilizată pentru închiriere în regim hotelier, fiind acreditată de Ministerul Turismului și deținând ...

2553 EUR/m2 | 47 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 1, mobilată și utilat, Șoseaua Olteniței Lidl
6

Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici medicale, precum și centre comerciale și supermarketuri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Imobilul beneficiază de infrastructură completă: apă și canalizare (Apa Nova), ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
31

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Apartamentul propus spre inchiriere este cu 2 camere situat la etajul 2 decomandat, suprafata utila este de 56 mp.Este compus din: 2 dormitoare, hol, grup sanitar,balcon,bucatarie. Apartamentul detine parchet geam termopan , usa metalica, dispune de incalzire proprie prin centrala termica . Imobilul ...

50 m2

Timisoara, Timis

Duplex la cheie de vanzare in zona Europa teren 310 mp
18

Duplex la cheie de vanzare in zona Europa teren 310 mp

Iti doresti o casa intr-o zona exclusivista ce iti ofera confortul si utilitatile de care ai nevoie?  Casă modernă, complet mobilată și utilată, situată în cartierul Europa, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Cluj-Napoca, în zonă exclusivă de case, cu acces facil din strada ...

4301 EUR/m2 | 136 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin
4
58

De inchiriat apartament 1 camera in zona Elisabetin

Ofer spre inchiriere apartament o camera . Apartamentul se afla la etajul 3,total renovat si complet mobilat.Totul nou! Suprafata utila 27 mp. Pentru detalii si vizionari contactati!

27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady
3
2

garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady

garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady,situata la etajul 2,cu suprafata de 43 mp,locuinta spatioasa si bine compartimentata,ideala pentru locuit confortabil.Garsoniera este luminoasa si usor de intretinut. In apropiere aveti metrou Nicolae Teclu sau Anghel Saligny la 3-5 minute de mers,centre ...

41 m2

Theodor%252bPallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu
4
143

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu

De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat modern, renovat recent, 52mp, etaj 3. Zona Balcescu, langa UPT.

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vanzare apartament de 2 camere in zona Dristor
4
8

Vanzare apartament de 2 camere in zona Dristor

Vanzare apartament de 2 camere in zona Dristor.Are o suprafata de 48mp.Este apartament 2 camere decomandat,etaj 3, 1 aer conditionat, centrala termica pe gaz individuala, vis a vis de metrou Dristor, in apropiere de Lidl, Mega Image, 2 scoli, 1 gradinita, primaria sectorului 3, liceul Mihai Bravu, shaormaria ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere tip duplex, Brâncoveanu, mobilat și utilat, mutare imediata, loc parcare
8
1

Apartament 3 camere, tip duplex situat pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura ...

1405 EUR/m2 | 64 m2

Sector 4, Bucuresti

Inchiriere garsoniera in zona Eroii Revolutiei  aproape de metrou
4
20

Inchiriere garsoniera in zona Eroii Revolutiei aproape de metrou

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Eroii Revolutiei la 3 minute distanta fata de metrou,are o suprafata de 35mp2 si este situata la etajul 2 6,aproape si de centre comerciale si transport in comun,nu accept animale de companie,sunati-ma pentru mai multe detalii!

35 m2

Eroii%2bRevolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră  zona Pantelimon
3

Garsonieră zona Pantelimon

Închiriez garsonieră în zona Pantelimon, într-un bloc curat și liniștit. Este mobilată și utilată, suprafață utila 37mp,etaj 2,gata de mutare. Aproape de Mega Mall, Parcul Morarilor și cu acces rapid către Șoseaua Pantelimon. Ai în zonă magazine și transport în comun.

37 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 55.900 euro
16

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 55.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera , situata pe strada Tineretului, nr. 24, bl. 3 in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 4 al unui bloc de 8 etaje, construit in 2016 cu o suprafata totala 29 mp. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea ...

2430 EUR/m2 | 23 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Jumatate duplex Budeasa, 4 camere
18

Jumatate duplex Budeasa, 4 camere

Vila modernă Budeasa, lângă lac și plaje, la doar 3 km de oraș! Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare vilă situată în Budeasa - locuință elegantă și confortabilă, amplasată într-una dintre cele mai frumoase zone de lângă Pitești, renumită pentru peisajele sale, lacul și plaja. Vila ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Budeasa, Arges

Apartament 2 camere, șoseaua Olteniței, LIDL, mobilat și utilat, mutare imediata
6

Apartament in ansamblu rezidential, MOBILAT SI UTILAT COMPLET, amplasat intr-o zona unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinita, parc, scoli, supermarket, farmacie, stomatologie, centre comerciale si supermarketuri-uri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Infrastuctura este completa, racordarea ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea