Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
garsoniera de inchiriat zona Ghencea
4
54

garsoniera de inchiriat zona Ghencea

Ghencea, Drumul Taberei, decomandata, 36 mp, mobilata, utilata, garsoniera complet renovata, la 10 min de statia de metrou Tudor Vladimirescu.

36 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
BAZA INDUSTRIALA IN CONSTANTA
20
2

BAZA INDUSTRIALA IN CONSTANTA

Constanta, zona Industriala – baza industriala compusa din teren platforma betonata in suprafata de 10165 mp si 2979 mp construiti impartiti in 5 cladiri dupa cum urmeaza: C1 – eurohala cu suprafata construita de 1088 mp – hala depozitare/productie cu spatii de birouri, grupuri sanitare si spatiu de ...

Zona Industriala, Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie
4
4

Garsoniera de inchiriat in zona 13 Septembrie

Garsoniera de inchirat in zona 13 Septembrie, in apropiere de Piata Arsenalului, situata la etajul 3 din 8. Dispune de o suprafata de 30 mp, compartimentare decomandata. La cateva minute de transportul in comun. Dispune si de loc de parcare si se accepta si animale de companie. Imobilul este construit ...

30 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Semidecomandat Berceni-Aliorului
10

Apartament 3 camere Semidecomandat Berceni-Aliorului

Apartament 3 camere Berceni-Aliorului, semidecomandat, etaj 1 din 4, suprafata 68 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, AC, Geam la baie, 2 balcoane. Mobilat si utilat complet. Detine loc de parcare platit si boxa la subsol. Se accepta orice ...

1897 EUR/m2 | 68 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere, mobilat complet, mutare imediata, Grand Kristal
10

2 camere, mobilat complet, mutare imediata, Grand Kristal

PRETUL se va mari cu 2.000 de euro din 7 mai 2026 PARACRE PRIVATA INCLUSA! LA ACEST PRET NU SE APLICA TVA SI COMISION, COMISION 0% 64 mp utili, balcon mare, bloc 2021 ideal locuință sau investiție Descriere Apartament modern de 2 camere, complet mobilat și utilat, gata de mutare imediată. Situat ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Individuala in Dumbravita, la padure. Pompa de caldura.Panouri.
2
1

Casa de vanzare individuala in Dumbravita, aproape de Kaufland si Padure, P+E, 5 camere, 161 mp utili, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, pompa de caldura cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, panouri solare, curte amenajata, gazon, plante decorative, sistem de irigatie ...

2391 EUR/m2 | 161 m2

Dumbravita, Timis

	!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
10

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

NOU!!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
8

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan industrial Brasov  - 16000 mp
1
1

Teren intravilan industrial Brasov - 16000 mp

Persoană fizică ofer spre vânzare un teren intravilan industrial cu o suprafață de 16.000 mp, situat în zona industrială Cristian Brașov, una dintre cele mai dinamice și în plină expansiune zone logistice și de producție din județ. Vecinătăți de prestigiu: INA Schaeffler, Duvenbeck, AATEQ, Hutchinson ...

16,000 m2

Brasov, Brasov

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu
4

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu

Localizare Strategică: Strada Grigore Alexandrescu, hub-ul de legătură între Calea Torontalului și Bucovina. Specificații Tehnice de Top Înălțime : 4.30 metri, oferind un volum de aer și o senzație de spațiu rar întâlnită. Eficiență Energetică: Izolație exterioară cu polistiren EPS 80 (10 cm). Calitatea ...

120 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

8

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren Seaca
9
1

Teren Seaca

Vând teren intravilan situat la intrare in Călimănești, suprafata totala 1100m , 1.5 km de centrul Orasului. Apa ,curent.,gaze, canalizare. Doua drumuri de acces ,unul la DN7 Calea lui Traian, al doilea pe strada privata, intrare prin spate. se pot construi 2 case cu întrări separate. Fără variante ...

1,100 m2

Seaca (Calimanesti), Valcea

Spațiu comercial de închiriat   Giroc. Parter. 73,24 mp utili.
7

Spațiu comercial de închiriat Giroc. Parter. 73,24 mp utili.

De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075

73 m2

Girocului, Giroc, Timis

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa
10

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa

Spatiul comercial are o expunere excelentă: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Trafic pietonal intens: afacerea ta va fi mereu în atenția publicului Acces rapid către transportul public și alte puncte de interes Acces facil: Poziționare ...

105 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea