Promovat
Garsoniera de inchiriat - bloc nou Trivale + loc de parcare - Comision 0!
4
3

Avem o proprietate unica pentru voi! O garsoniera disponibila spre inchiriere situata intr-un bloc nou, situata la parter, va asteapta să ii descoperiti farmecul si confortul. Garsoniera este amplasata într-un bloc nou din 2023 si va ofera avantajul confortului si eficientei energetice moderne. Este ...

20 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament cu 4 camere, de inchiriat,centrala,Calea Sagului, Timisoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 4 camere, spatios si luminos, situat in zona Calea Sagului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri, familii sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces ...

75 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-1 Min Spitalul Judetean-48MP-Mobilat-Centrala-77000 Euro! Negociabil
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Complexul Studentesc Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane Central- Ana Ipatescu
12
3

Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane Central- Ana Ipatescu

Apartament 3 camere de vânzare – Central, Str. Ana Ipătescu Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în centrul orașului Piatra Neamț, pe Str. Ana Ipătescu, la parter înalt. Caracteristici cheie: ✔️ Model cu hol locuibil ✔️ Renovat complet – toate îmbunătățirile necesare ✔️ ...

1231 EUR/m2 | 78 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Inchirez apartament cu 2 camere
5
8

Inchirez apartament cu 2 camere

Inchiriez apartament cu doua camere in Tudor, strada Moldovei. Apartamentul se afla intr o zona linistita, aproape de magazine, dotat cu centrala termica proprie si termopane. Este mobilat si utilat.

37 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere pretabil spatiu comercial in Orasul de Jos
8

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 59 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil spatiu comercial • Pretabil regim hotelier • 2 bai • pivnita • intrare direct din strada intr-una din camere • 2 intrari distincte TABOO ...

3356 EUR/m2 | 59 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town
4
134

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Iulius Town

Inchiriere apartament confort 1 situat in zona Iulius Town. Apartamentul are 2 camere decomandate si toate dependintele, este complet si modern mobilat . Este dotat cu toate utilitatile : centrala termica proprie , masina spalat, aspirator, frigider, cuptor microunde, filtru de cafea, etc. Apartamentul ...

56 m2

MALL, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in Dumbravita
20

Duplex cu 4 camere si teren de 402 mp de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Dumbravita, zona Exterior Est, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 94,4 mp si teren de 402 mp. Anul constructiei este ...

2701 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Casa veche in Cetariu
4
5

Casa veche in Cetariu

Vând casa veche renovabila in comuna Cetariu,14 km de la Oradea, situată într-o zonă liniștită cu un teren de 2117 mp.Mai multe informații la tel. .

1000 EUR/m2 | 50 m2

Cetariu, Bihor

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

de inchiriat apartament cu  2 camere zona Soarelui
4
36

de inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui

Inchiriere apartament cu 2 camere ,decomandat ,amenajat , utilat langa gen.30 , Soarelui la etajul 1 . Suprafata utila 47 mp

47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea