Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex superb cu 3 camere | Calea Urseni | Premium Residence
11

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 3 camere si 2 bai, situat in Calea Urseni, foarte aproape de Zone 2, centura Timisoara, supermarketuri (Mega Image, Profi), farmacie si de mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 76mp și este amplasata ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
OPORTUNITATE UNICA DE INCHIRIERE | KM 0-PIATA UNIRII | SAD |RESTAURANT
12

Proconstruct Imobiliare va oferă spre închiriere un spațiu comercial de excepție, situat în centrul istoric al orașului, în Piața Unirii – zona 0 a Timișoarei. Amplasarea oferă acces excelent, notorietate și potențial ridicat pentru dezvoltarea unui concept solid, într-un perimetru urban cu flux constant ...

380 m2

Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
229

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Complex Studentesc situata la etaju 1, cu o suprafata de 30 mp, dispune de toate utilitatile inclusiv centrala proprie, mobilata modern si utilata complet cu bucatarie open space si balcon inchis !

30 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament et 1, str 1 Decembrie, Gura Campului
7
2

Apartament et 1, str 1 Decembrie, Gura Campului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 1, într-o zonă bine cotată a municipiului Mediaș, pe Strada 1 Decembrie. Suprafață utilă: 57 mp Etaj: 1 Compartimentare funcțională Fără balcon Fără centrală termică Parchet nou Ferestre termopan Localizare excelentă, cu acces ...

700 EUR/m2 | 57 m2

Nord, Medias, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere zona Iancului
5
165

Apartament 2 camere zona Iancului

Oferim apartament 2 camere,50 mp2, zona Iancului, liber, mobilat, dotat, bloc 4 etaje reabilitat termic, foarte civilizat, curat, et2 4. Este situat foarte aproape scoala,gradinita, RATB si statia de metrou.

50 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Casa cu iaz jud Teleorman
10
15

Casa cu iaz jud Teleorman

Casa 4 camere, panouri fotovoltaice cu dosar de prosumator, tencuita interior, anvelopata cu polistiren 10 cm exterior, 2 sobe teracota, geam termopan, acoperis tigla, parchet. Alimentare cu apa adusa in curte si hidrofor. Un corp casa demolabil. Anexe nou construite cu atelier, baie cu panouri solare ...

667 EUR/m2 | 60 m2

Valea Parului, Teleorman

Promovat
Ap.2 cam-BLOC NOU FINALIZAT-Decomandat-Bucatarie inchisa-53 mp-1 loc parcare-80.000 euro(TVA inclus)
7
3

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Ap.2 camere - BLOC NOU - Etaj 1 - 49 mp + balcon 7 mp - Bucatarie inchisa - Giroc - 92.000 euro
5
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat intre Timisoara si Giroc. Apartamentul are 49 mp + balcon 7 mp si este situat la etajul 1 din 3. Locuinta este compartimentata astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
9
2

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat la 10 min de metrou Gara de Nord
5
19

Garsoniera de inchiriat la 10 min de metrou Gara de Nord

Inchiriez garsoniera-37 mp, complet utilata si mobilata , libera, in apropierea Garii de Nord, la 10 min de mers pe jos de statia de metrou si 5min de supermarketul Kaufland. Informatii suplimentare la telefon

37 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Casa insiruita-Chisoda-3 dormitoare-90 mp utili-Asfalt-Toate utilitatile-148.900 euro (TVA inclus)
8

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro - complex privat
7

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este compus din 2 camere, compartimentat astfel: hol intrare, bucatarie ...

1927 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere parter 4, centrala proprie, loc de parcare
5

Apartamentul de 2 camere se află la parterul unui bloc de 4 etaje. Este izolat interior + exterior si renovat in 2023. Se vinde partial mobilat. Proprietatea este gata de utilizare și dispune de îngrijiri corespunzătoare. Este potrivita atat pentru locuinta cat si spatiu comercial sau birouri. Nu are ...

184 EUR/m2 | 58 m2

Gaesti, Dambovita

Apartament in vila - Finisaje premium - 2 camere
7
3

Apartament in vila - Finisaje premium - 2 camere

Apartamentul este situat in zona unitatii militare, intr-un imobil nou, tip vila, dispune de 2 camere, model open space, cu urmatoarea compartimentare: hol intrare, bucatarie open space cu livingul cu iesire pe terasa, dormitor, baie. Apartamenttul a fost conceput si realizat in asa fel incat sa reprezinte ...

1939 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat, bloc nou   mobilat și utilat, 2 balcoane, loc de parcare inclus - 420 Euro
10

Ap 2 cam decomandat, bloc nou mobilat și utilat, 2 balcoane, loc de parcare inclus - 420 Euro

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 3, într-un bloc nou, amplasat la intrarea în localitatea Giroc, în apropiere de mijloace de transport în comun, hipermarketuri, sală de fitness, farmacii, bănci și alte puncte de interes, toate aflate la mai puțin de ...

55 m2

Giroc, Timis

Garsoniere apartamente 2 camere sector 3
5

Garsoniere apartamente 2 camere sector 3

Matei Basarab, zona linistita, bloc nou, sala+ spa Downtown fitness la parter Garsoniere- 35mp, 375 Apartament 2 camere- 60mp, 500 -centrala proprie + AC -pet friendly -5 minute de mers pe jos pana la terasele de pe Decebal -10 minute de mers pana la metrou Piata Muncii

60 m2

Sector 3, Bucuresti

apartament utilat si mobilat complet Tineretului
4
54

apartament utilat si mobilat complet Tineretului

Oferim spre inchiriere un apartament utilat si mobilat complet, dispune de o suprafata de 56mp, fiind situat la parterul unui imobil cu 10 etaje, imobilil dispune de lift. Apartamentul este situat intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si hipermarket-uri. Se accepta animale de ...

56 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip studio - finisaje premium - complex privat - 62.500 Euro
6
1

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este un apartament tip studio structurat astfel: hol intrare, baie, ...

2016 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartamente de vanzare Dobroesti
5
1

Apartamente de vanzare Dobroesti

Se construiește un complex nou în Dobroești, foarte aproape de București, cu apartamente moderne la prețuri care încă sunt accesibile în faza de proiect. apartamente cu 2 și 3 camere sau studio încălzire în pardoseală compartimentări moderne bloc nou parcare subterana si supraterana ...

972 EUR/m2 | 60 m2

Dobroesti, Ilfov

Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
3

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

391 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - etaj 1 - bloc nou - mobilat si utilat
8

Ap.2 camere - etaj 1 - bloc nou - mobilat si utilat

Apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, complet mobilat și utilat, exact ca în fotografii. Dispune de o suprafață utilă de 51 mp și este compartimentat astfel: living cu bucătărie open-space, dormitor, hol, baie cu geam și balcon. Locuința este situată la ...

2118 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova
4
7

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Rahova , situata la etajul 2 , cu o suprafata de 30mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .