Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat in zona Drumul Taberei
9
1

Spatiu comercial de inchiriat in zona Drumul Taberei

Ofer spre inchiriere spatiu comerical cu 2 camere la parter, suprafata utila 57mp,open-space situat in drumul taberei la 5 minute de parc moghioros.

57 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
CASA INDIVIDUALA| GARAJ| PLOPILOR VECHI|
6

CASA INDIVIDUALA| GARAJ| PLOPILOR VECHI|

Casă individuală cu garaj și curte verde – zona Plopilor, în spate la BT Arena Va prezentăm spre vânzare o casă individuală cu 3 camere, localizată în Cluj-Napoca, cartierul Plopilor, în spate la BT Arena, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale orașului. Imobilul este amplasat într-o zonă ...

3732 EUR/m2 | 71 m2

plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament trei camere
2
2

Apartament trei camere

Vând apartament trei camere. Zona cartier Obor. Parter. Spațios. Balcon, boxă,loc de parcare. Izolat termic. Termopan, centrală,parchet. Proiect renovare aproape complet.

1187 EUR/m2 | 67 m2

Obor%252b, Braila, Braila

Promovat
Casa individuala pe parter cu 4 camere, teren 711 mp, Urseni
15
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare o casa unifamiliala pe parter cu 4 camere, 2 bai si teren de 711 Mp in Urseni. Casa are o suprafata utila de 95 mp utili plus terasa inchisa. Teren împrejmuit de 711 mp cu front stradal de 37 ml. Compartimentare: - hol de acces - living open space cu dinning - bucatarie ...

1884 EUR/m2 | 95 m2

Urseni, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vând apt.2 cam.conf. decomandat  bloc   de 4 etaje   zona govandari
4
26

Vând apt.2 cam.conf. decomandat bloc de 4 etaje zona govandari

Vând apartament cu 2 camere confort idecomandat Apartament în bloc de 4 etaje Etaj intermediar 4 din 4 Apartamentul intretinut, necesita mici îmbunătățiri Apartamentul deține 1 baie Centrală termica proprie instalație pe cupru Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Zonă liniștită, excelenta ...

828 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat  Zona govandari
6
67

Avantajos ! Apt.2 cam. conf.1semidecomandat Zona govandari

OcazieVând apartament cu 2 camere conf.semidecomandat Suprafața 58 mp totală Bloc de 4 etaje Se află la parter și are balcon Se poate vinde cum se vede Camere spațioase Ocupabil imediat Zona excelenta Govandari Apartamentul este nerenovat Preț negociabil la fața locului Pentru alte detalii ...

938 EUR/m2 | 50 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje
5
23

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 decomandat ,bloc de 4 etaje Zonă excelentă liniștită centrală Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță baie și bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80mp Se vinde la un preț de 75 700 Euro. Preț negociabil la fața ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp
8
15

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp

Vând apartament cu 3 camere conf. semidecomandat Apartament întreținut Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Gresie și faianță baie și bucătărie Zonă liniștită govandari Etajul 3 din 10 eteje Suprafața 75 mp construiți Ocupabil imediat Renovat complet Se vinde ...

1166 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament în Alba Iulia
6
3

Apartament în Alba Iulia

De vânzare: Apartament 2 camere Zona Ampoi I, Alba Iulia Locație: Alba Iulia, zona Ampoi I Suprafață utilă: 56 m Preț 65.000 Descriere: Se vinde apartament luminos, situat în zona Ampoi I o zonă liniștită și bine conectată la magazine, școli, mijloace de transport și parcuri. Locuința ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Alba Iulia, Alba

Cazare la munte - Cabana de 5 stele
10
2

Cazare la munte - Cabana de 5 stele

ART HOUSE TRANSILVANIA _ VALEA AVRIGULUI Buna ziua tuturor Vreau sa va anunț, că începând cu 1 Sept 2024 , implementam un sistem nou pt Romania , și anume ...abonamentul de vacanta cu un an înainte Ce inseamna asta ? Asta înseamnă că dvst puteți să vă ...

180 m2

Avrig, Sibiu

Teren intravilan, zona după Gară, Vintu de jos
5

Teren intravilan, zona după Gară, Vintu de jos

Vând 2 parcele de teren intravilan, fiecare având o suprafață de 4.300 m , situate în zona După Gară , în localitatea Vințu de Jos. Terenurile sunt amplasate în vecinătatea fabricii de pavaje și beneficiază de acces direct la șoseaua națională DN7. Există posibilitatea racordării la energie electrică ...

4,300 m2

Vintu de Jos, Alba

Garsoniera Drumul Taberei, Favorit
9

Garsoniera Drumul Taberei, Favorit

Garsoniera etaj 9 9 Intersectia Favorit - 2 min de statia RATB Favorit - 2 min de statia de metrou Favorit -11 min de AFI Bloc foarte linistit si curat. Apartament renovat in 2022. Aer conditionat Gree 2023. Curat, intretinut, se vinde ca in poze. Propietar fara comision.

2094 EUR/m2 | 31 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Aradului-Pta Verde.Pret Neg.Centrala.Mobilat+Utilat. 0% COMISION cump. model mare - 2 bai, 2 bacoane
16

. Vindem apartament situat in Zona Aradului, la 15 minute plimbare de Iulius Town, langa Piata Verde, bloc cu 4 nivele, situat la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; model cu vedere pe 2 parti, 2 bai (una cu geam), 2 balcoane inchise cu ferestre cu ...

1473 EUR/m2 | 78 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Apartament ultracentral în Pitești
7

Apartament ultracentral în Pitești

Închiriez apartament ultracentral, în Pitești, două camere. Detalii: 70mp, balcon generos, centrală termică proprie, luminos, etaj intermediar, bucătărie utilată, bloc nou (din 2015).

70 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Inchiriez subsol.    3 euro mp 2

Inchiriez subsol. 3 euro mp

Inchiriez subsol format din doua parti fiecare de 70 mp. cu intrari separate. Pretabil pentru hotel anvelope, depozitari diverse, etc. Locatia se afla la Ultimul leu intre kaufland si bloc privillege

140 m2

Ultimul+leu, Galati, Galati

Casa batraneasca, recent renovata
3
13

Casa batraneasca, recent renovata

Casa batraneasca renovata recent, acoperis nou din tigla metalica, anexe, apa curenta, gard nou, metalic, acces facil, cca 45 km de Iasi, gradina 3700 mp partial cu pomi si vie disponibil pt vizionare in weekend.

569 EUR/m2 | 65 m2

Buhaeni, Iasi

Apartament regim hotelier judetean
5

Apartament regim hotelier judetean

Ofer spre inchiriere in regim hotelier apartament cu 2 camere, dormitor si living, semidecomandat.apartamentul dispune de aer condiționat, masina de spalat, bucatarie cu toate ustensilele.situat pe Bulevardul Mihai Viteazu nr 17. Se inchiriaza pe minim 2 nopti. Pretul este de 200 de lei pe noapte.

54 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren intravilan 2100mp Negraia-Filiasi
1

Teren intravilan 2100mp Negraia-Filiasi

Vând teren intravilan în suprafață de 2100 mp, situat în zona Negraia, Filiasi, în apropiere de cartierul nou de case. Pret 35000 euro. Telefon:

2,100 m2

Filiasi, Dolj

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren de vanzare Vaslui
2
4

Teren de vanzare Vaslui

Vând 3 parcele de teren intravilan în sat Bărboși, comuna Hoceni cu apa și electricitate la marginea proprietății și canalizare la aproximativ 10 metrii distanță. Proprietar unic, acte în ordine si disponibil imediat. Suprafețe: 2900m2 2300m2 1400m2

6,600 m2

Barbosi, Vaslui

Teren extravilan 4 euro mp
3
4

Teren extravilan 4 euro mp

Teren extravilan cu posibilitate de trecere intravilan in Valea Copcii,la 8 km de Dr Tr Severin, suprafață 5812 mp,deschidere 23 m liniari cu iesire la DJ 607 A! apă si curent foarte aproape!terenul are toate actele in regula, este plat, perfect pentru diverse construcții!mai multe detalii la telefon! ...

5,800 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand casa locuibila
5
3

Vand casa locuibila

Se vinde casă locuibila, situată în comuna Glodeanu sărat ,sat Caldărușanca,pe strada principala,la 35 km de orașul Buzău.Casa este compusă din 5 camere și hol de 10 m .Nu are baie.Deține apă de la rețea și fântâni ptr udat,curent electric,acte in regulă.Suprafata totală e de 2000 mp.pretul este în euro, ...

130 EUR/m2 | 200 m2

Caldaruseanca, Buzau

Închiriere Ap.2 camere in Tudor,zona Fortuna
5
2

Închiriere Ap.2 camere in Tudor,zona Fortuna

Vă oferim spre închiriere,ap.2 camere frumos amenajat ,utilat,situat la etaj intermediar ,bloc cu lift,imediat ocupabil.

52 m2

Targu Mures, Mures

Vanzare Ap 2 Camere in  Tudor,zona Fortuna
2

Vanzare Ap 2 Camere in Tudor,zona Fortuna

Vă oferim spre vanzare ap 2 camere,mobilat,imediat ocupabil.Pret 93.000 euro

1691 EUR/m2 | 55 m2

Infratirii, Targu Mures, Mures

Salvează căutarea