Apartament 3 camere zona Tei
Oferim apartament 3 camere decomandat spatios, mobila moderna, zona Tei, langa mijloacele de trasport, etaj 1, 65mp, totul nou. Disponibil imediat.
65 m2
Tei, Sector 2, Bucuresti
ieri 12:38
Anunțuri promovate – Vezi toate
65 m2
Tei, Sector 2, Bucuresti
ieri 12:38
VEN Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră situată la parter, în zona Calea Moldovei, o locație apreciată pentru accesul facil către toate punctele de interes. Imobilul are o suprafață utilă de 26 mp și se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată sau pentru investiție. ✔ ...
1635 EUR/m2 | 26 m2
Bistrita, Bistrita-Nasaud
11 mai
Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615
1908 EUR/m2 | 65 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 15:33
Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Berceni cu Suprafata de 50mp situata la etajul 6, aparatamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat Pentru mai multe informatii sunati la numarul afisat
50 m2
Berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 15:54
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând teren in Monariu,Jud.Bistrita-Nasaud,lângă ferma partidului. Suprafața 15 ari cu acces din drum. Preț 11 euro metrul patrat. Ușor negociabil
1,500 m2
Monariu, Bistrita-Nasaud
ieri 20:43
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339
1735 EUR/m2 | 51 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:43
Blitz va propune spre achizitionare o casa cu 4 camere situata in cartierul 1 Mai in apropiere de Spitalul Judetean, intr-o zona linistita de case. Datorita pozitiei majoritatea obiectivelor de interes ale orasului sunt la doar cateva minute distanta. Aceasta are o suprafata construita de aproximativ ...
1565 EUR/m2 | 115 m2
Craiova, Dolj
ieri 20:43
Vand vila P +1, suprafata 260 mp utili. teren 500 mp, zona Spitalul Judetean. Vila este formata din: * parter : living si bucatarie open space, baie , camera tehnica( puffer capacitate 500 litri, 2 centrale, pe gaz si electrica) * etaj : 3 dormitoare ...
1535 EUR/m2 | 260 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
ieri 20:43
De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339
1786 EUR/m2 | 56 m2
Giroc, Timis
ieri 20:43
Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...
2000 EUR/m2 | 105 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 20:43
Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...
2396 EUR/m2 | 96 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 20:43
Casă construcție noua 2022, amprenta la sol 275 m2, suprafață teren 860m , informații la numărul de telefon proprietar ( exclus agențiile ).
1902 EUR/m2 | 275 m2
Micalaca, Arad, Arad
ieri 20:43
Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.
1822 EUR/m2 | 60 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 20:43
ID intern: V756 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...
1831 EUR/m2 | 52 m2
Giroc, Timis
ieri 20:43
De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339
1880 EUR/m2 | 50 m2
Giroc, Timis
ieri 20:42
De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ
1814 EUR/m2 | 54 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 20:42
Apartamentul este situat în cartierul Sud Focsani la etajul 4 4, are o suprafață utilă de 65 mp, o logie de 5 mp si necesită renovare. Are doua aparate de aer conditionat, nu este izolat si nu are centrala (este racordat la Entel) iar acoperisul este din azbest ! Releveu actualizat 2026 !
643 EUR/m2 | 70 m2
Sud, Focsani, Vrancea
ieri 20:42
Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339
2050 EUR/m2 | 40 m2
Giroc, Timis
ieri 20:42
Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 110 mp, zona Lazaret, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita; • Curte; • Intrare separata; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea ...
1455 EUR/m2 | 110 m2
Lazaret, Sibiu, Sibiu
ieri 20:42
De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339
1849 EUR/m2 | 73 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 20:42
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339
2200 EUR/m2 | 50 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 20:42
De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.
20160 EUR/m2 | 5 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
ieri 20:42
Apartament 2 camere transformat în 3 – vânzare – parter – zonă centrală – Str. General Cristian Tell – 52 mp – mobilat & utilat – ideal rezidențial sau activități profesionale! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat central, la parter, pe strada General Cristian Tell, o poziție ...
1896 EUR/m2 | 48 m2
Targu Jiu, Gorj
ieri 20:42
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339
2102 EUR/m2 | 49 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 20:42