Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera zona Spitalul Judetean
3
20

De inchiriat apartament cu o camera zona Spitalul Judetean

Spre inchiriere apartament cu o camera, etaj intermediar, etaj 3, suprafata 32mp. Garsoniera se afla situata aproape de Spitalul Judetean si acces la liniile de tramvai si autobuze.; Este renovata recent integral, mobilat si utilat. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

32 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere
8
2

Casa Dumbravita- garaj propriu-finisaje la alegere

LB. Invest Imobiliare va îndrumă spre achiziționarea unei case individuale la cheie,pe o strada pietruita;la doar 50 m fata de drumul principal asfaltat. Construita cu un regim de înălțime P+1E și pod, imobilul este amplasat pe un teren de 392 mp având o suprafață utila de 148 mp și un front stradal ...

1824 EUR/m2 | 148 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
8
6

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Torontal . In apropiere se regasesc magazine , mijloace de transport in comun , benzinarii etc. Apartamentul este situat la etajul 2 cu o suprafata de 50 mp. Este compartimentat astfel: dormitor , baie cu cada , living , bucatarie . Incalzirea se face prin ...

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală 4 camere, premium cu curte mare și acces privat – Domnesti
18
5

Aici nu cumperi doar o casă, ci un stil de viață. Liniște, spațiu și confort real, într-o casă individuală premium cu 4 camere, cu acces privat și curte generoasă, la doar 30 de minute de București. O proprietate construită pentru familie, pentru viitor și pentru cei care știu exact ce caută. Caracteristici ...

1496 EUR/m2 | 127 m2

Domnesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez spațiu comercial
2

Închiriez spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial (SAD), zona Soarelui, 78,5 mp, centrala proprie, punct sanitar, acces pietonal și auto facil, 2 parcări publice în apropiere, trafic intens. Preț 1500 E lună

78 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Vand teren pentru constructii in Luna de sus!
5

Vand teren pentru constructii in Luna de sus!

Descoperă oportunitatea perfectă de a construi visul tău rezidențial cu acest teren intravilan de 625 mp, situat în idilica zonă Luna de Sus! Cu un peisaj panoramic ce îți taie respirația și poziționat într-o comunitate rezidențială vibrantă și în continuă creștere, acest teren devine baza ideală pentru ...

625 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Casă in Ardeoani plus doua hectare de pădure
9
35

Casă in Ardeoani plus doua hectare de pădure

Vînd casa batraneasca în Ardeoani jud Bacau la strada principală cu teren 600 metri pătrați plus două hectare de pădure in Ardeoani,preț negociabil, detalii la nr de telefon

37 EUR/m2 | 600 m2

Ardeoani, Bacau

Proprierar vând Apartament cu 2Camere Confort I 54mp În Dambul Pietros
10
3

Proprietar vând apartament cu 2Camere Confort I 54mp cu balcon mare de 8m Bloc cu X etaje iar apartamentul se află la etajul IV (bloc dotat cu lift) În Dambul Pietros str Ion Buteanu nr.25 Aproape de magazine și piața Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat Cu centrala termica, parchet ...

1569 EUR/m2 | 54 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Vânzare apartament | Ultracentral Arad | Cladire nouă | 28 mp utili
8

Imotrust Property vă prezintă., în exclusivitate, un apartament situat la etajul 1, într-o clădire construită în 2017, pe Strada Augustin Doinaș din Arad Apartamentul are 28 mp utili și este compartimentat astfel: -1 cameră -Bucătărie spațioasă -Baie -Balcon Clădirea este relativ nouă și oferă multiple ...

1518 EUR/m2 | 28 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Vanzare apartament | Ultracentral | 23 mp utili | An construcție 2017
7

Imotrust Property prezintă în exclusivitate, spre vânzare, un apartament de 23 mp utili, situat la etaj, într-o clădire construită în 2017, pe Strada Augustin Doinaș din Arad Compartimentarea este eficientă și practică: -1 cameră -Bucătărie spațioasă -Baie -Balcon Apartamentul este ideal pentru vârstnici, ...

1760 EUR/m2 | 23 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Hala mixta 800 mp de inchiriat – showroom, birouri, depozit – Arad
7

Imotrust Property oferă spre închiriere o hală mixtă modernă, cu suprafață totală de 800 mp, ideală pentru companii din domenii non-auto care caută un spațiu complet echipat — showroom cu vitrină stradală, depozit încălzit/climatizat și birouri operaționale într-o locație cu acces rapid la principalele ...

800 m2

Micalaca, Arad, Arad

Promovat
Vilă istorică Arad centru – Casa Neuman, 1987 mp, unicat
11

Vilă istorică Arad centru – Casa Neuman, 1987 mp, unicat

Casa Baronului Neuman – o poveste de istorie și prestigiu în centrul Aradului Unele proprietăți se cumpără. Altele se moștenesc. În inima Aradului, pe strada Horia, se află una dintre cele mai impresionante reședințe construite în perioada de aur a orașului – Casa Baronului Neuman. Ridicată între ...

1226 EUR/m2 | 1,957 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Casă modernă P+1 din containere – teren 575 mp – la 14km de Arad
9

Imotrust-Property vă propune spre vânzare o locuință modernă realizată din containere maritime, situată în Călugăreni, Arad, România, într-o zonă liniștită, cu acces facil și priveliște deschisă, la aproximativ 15 minute de Arad, România și în imediata apropiere a Mănăstirea Bodrog. Amplasată pe un ...

546 EUR/m2 | 119 m2

Calugareni, Arad

De vanzare apartament 3 camere ARED AFI
12

De vanzare apartament 3 camere ARED AFI

Apartament 3 camere cu grădină proprie și parcare inclusă | Comision 0 | AFI Ared R34 – Arad Situat lângă AFI Arad Complex rezidențial: AFI Ared – R34 Preț: 165.000 € + TVA Comision 0% pentru cumpărător Loc de parcare inclus Detalii proprietate: • 3 camere • 2 băi • Suprafață utilă: 75,7 mp • Suprafață ...

2180 EUR/m2 | 76 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Hala industrială de vanzare Arad 540 mp, depozitare la rece, acces TIR
8

Hală industrială de vânzare Arad 540 mp, depozitare la rece 2–4°C, acces TIR, rampe andocare Se oferă spre vânzare o hală industrială configurată pentru operare logistică eficientă, potrivită pentru companii din distribuție, transport sau depozitare — în special pentru activități care implică produse ...

380 EUR/m2 | 540 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Apartament spațios la parter |ideal pentru locuire, birou, investiție
8
2

Vă oferim spre vânzare un apartament cu suprafață utilă de 45 mp, situat la parter, într-o curte comună liniștită și îngrijită de pe Strada Augustin Doinaș, Arad Compartimentarea modernă oferă confort și funcționalitate: 2 camere Bucătărie open space Baie Este o alegere excelentă pentru persoane în ...

1400 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Hala industrială închirere – Vladimirescu, jud. Arad 500 mp
10

Hala industrială închirere – Vladimirescu, jud. Arad 500 mp

Hală de închiriat Vladimirescu Arad, 500 mp, producție ușoară, acces TIR Hală industrială compactă și eficientă, ideală pentru producție ușoară, depozitare sau distribuție, amplasată în Vladimirescu – Arad, cu acces rapid la Autostrada A1 și centura orașului Suprafață totală: 500 mp Chirie: 2.000 ...

500 m2

Periferie, Arad, Arad