Promovat
Duplex cu 4 camere si 2 bai complet mobilat si utilat in Giroc.
14
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex situat in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Penny, Profi, Mega Image, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute. Imobilul ...

1851 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lujerului
9
21

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lujerului

Se ofera spre inchiriere apartament de doua camere in zona Lujerului la doar 5 minute de Carrefour .Apartamentul are o suprafata de 50mp etaj 3.

50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vila de închiriat
5

Vila de închiriat

Se închiriază vila direct proprietar pentru mai multe informații sunați

200 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Craiovei, confort 1, semidecomandat-62.000 euro
5
13

De vanzare!! Apartament 2 camere situat în cartierul Craiovei confort 1 semidecomandat, langă Generala nr. 11, etajul 4, fără probleme cu terasa, an construcție 1968, suprafață 48 mp, bloc din cărămidă, termopan parțial, parchet, gresi și faianță, finisaje medii. Acte la zi, se vinde ca în fotografii. Preț ...

1292 EUR/m2 | 48 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

Proprietate modern finisata mobilata si utilata situata in oras
17
3

Imagineaza-ti cum ar fi sa cumperi o proprietate si sa te bucuri IMEDIAT de tot confortul locuirii intr-o casa moderna, finisata complet, cu mobilier si utilitati, cu o curte complet amenajata si cu o vegetatie ajunsa la maturitate. AcasA Imobiliare va invita sa descoperiti o proprietate ce imbina ...

1801 EUR/m2 | 186 m2

Nord, Galati, Galati

apartament ultracentral 2 camere proaspat renovat cu loc de parcare
10

Ofer spre închiriere apartament ultracentral, in zona Piata Centrala cu 2 camere si 2 balcoane de 17m2, modern, cu suprafața de 57 mp, situat la etajul 1 din 8. Apartamentul este complet mobilat și utilat modern, proasoat renovat fiind pregătit pentru mutare imediată. Dormitor cu dressing separat, living, ...

67 m2

Craiova, Dolj

Casa de vanzare Aiud(Hepat)- 130 000 euro
10
6

Casa de vanzare Aiud(Hepat)- 130 000 euro

Casa de vanzare situata pe strada Valea Lupului(Hepat), nr 52, Aiud, jud Alba. Casa este la rosu, avand suprafata desfasurata de 324 mp impartiti pe 3 nivele(S+P+M); suprafata la sol este de 108 mp. Suprafata totala a terenului(casa+curte) este de 540 mp. Diferenta de 240 mp sunt in concesiune. Anul ...

241 EUR/m2 | 540 m2

Aiud, Alba

Vând teren extravilan
2
19

Vând teren extravilan

Vand mai multe parcele de teren situate in zone diferite din extravilanul orasului Faget, jud. Timis. Pret 1 euro mp. Tel.

Faget, Timis

Giurgiului, CFR Progresul, langa Petrom, fara garantie, ocazie!
1
71

6 minute de statiile STB, 1 camera, 25 mp la etajul 1 din 1, in vila, bucatarie si baie comuna cu proprietarul, centrala termica, pentru o doamna matura peste 50 ani, fara animale, agentie Cost inchiriere: 1000 lei (chiria + comisionul)

40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Trivale, confort 1, centrala termica, mobilat
7
47

De vanzare!! Apartament 2 camere situat în cartierul Trivale confort 1, etajul 4, fără probleme cu terasa, suprafata 48 mp, centrala termica proprie, geam la baie, termopan integral, izolat termic exterior, parchet, loc de parcare, finisaje medii. Acte la zi, liber de sarcini. Tel. zero șapte patru cinci ...

1344 EUR/m2 | 48 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
Casa individuala cu 5 camere in localitatea Miercurea Sibiului
10
3

Va propunem spre vanzare o casa spatioasa cu comision 0 in exclusivitate, ideala pentru o familie, situata intr-o zona linistita din Miercurea Sibiului, pe strada Livezii. Suprafata utila: 220 mp Suprafata teren: 500 mp (368 mp curte libera – pavata si spatiu verde) Compartimentare: decomandata. Compartimentare ...

614 EUR/m2 | 220 m2

Miercurea Sibiului, Sibiu

Casa de vanzare aproape de plaja din faleza nord
9
25

Casa de vanzare aproape de plaja din faleza nord

Pentru cine doreste sa investească în confortul familiei, se vinde casă din bca, , cu 3 camere și doua bai. Situată in Faleza Nord: pe strada Fagetului intre bld Mamaia si Stadion. Imobilul are teren cu suprafața totală măsurată de 107m.p Regim de inaltime: parter. Suprafață construita la sol 88 mp, ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Constanta, Constanta

Teren intravilan 860 mp   Nanov, toate utilitățile, POT 40% P+2, centru comercial în apropiere
1

Teren intravilan 860 mp Nanov, toate utilitățile, POT 40% P+2, centru comercial în apropiere

Teren intravilan 860 mp Nanov, toate utilitățile, POT 40% P+2, centru comercial în apropiere Locație: Nanov la 2 minute de Alexandria, zonă în plină dezvoltare Suprafață: 860 mp Regim de construire: POT 40%, P+2, PUZ aprobat ideal pentru casă spațioasă, duplex sau clădire mică cu apartamente ...

862 m2

Nanov, Teleorman

Giurgiului, Piata Progresul, 12 minute metrou Eroii Revolutiei, ocazie!
7
40

cf. 1, 27 mp, et. 8 din 10, sd., acte si vecini ok, agentie, comision 2% Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Razboieni, confort 1, etaj 3, centrala termică
7
16

De vanzare!! Apartament 3 camere situat în cartierul Războieni, confort 1, etajul 3din4, suprafață 60 mp cu balcon, centrala termică proprie, termopan parțial, gresie și faianță, finisaje medii, disponibil imediat. Acte la zi, liber de sarcini. Telefon: zero șapte patru cinci opt șase zero șase trei ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Casa de vanzare proprietar
10
37

Casa de vanzare proprietar

Casă de vânzare în Ploiești str.Tarcaului - Republicii Direct proprietar, ofer spre vânzare o casă spațioasă, situată într-o zonă excelentă a Ploieștiului, pe strada Tarcaului, în apropiere de Bulevardul Republicii. Casa dispune de 5camere generoase, 2 grupuri sanitare și 4 intrări separate, ceea ...

884 EUR/m2 | 146 m2

Ploiesti, Prahova

Berceni, Brancoveanu, str. Boccaccio, ocazie!
6
53

Berceni, Brancoveanu, str. Boccaccio, ocazie!

15 mp, parter, necesita renovare, acte si vecini ok, agentie. Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.

1833 EUR/m2 | 15 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
13

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

50 m2

Timisoara, Timis

Casă din bușteni cu teren mare
9
3

Casă din bușteni cu teren mare

Vedere la munte, la 200 m de satul Vale, situat pe un drum comunal relativ liniștit la 25 km vest de Sibiu. Aeroportul Sibiu 20 minute. Casă din bușteni în stil canadian cu balcon si 2 terase, cu 2 parcele (1812 mp și pajiște 1230 mp) Anul construcției 2018, ocupare 2020 Spatiu de locuit aprox. 105 ...

2562 EUR/m2 | 105 m2

Vale, Sibiu

Garsoniera Razboieni, parter, 21 mp, renovata nou, mobilata si utilata
5
59

Ofer spre închiriere garsonieră situată în cartierul Războieni, la parter, suprafață 21 mp, fara balcon renovată recent, mobilată și utilată(aragaz, frigider, masină de spălat rufe, TV), pentru O SINGURĂ PERSOANĂ, fără animale de companie. Perioadă minim 1 an. Preț 195 euro lună(1 lună garanție). Comision ...

21 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Vand duplex in Sag - Manastire
20

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea