Promovat
Apartament 1 camera decomand, etaj 1,  Buziasului, aproape de Auchan
6

Apartament 1 camera decomand, etaj 1, Buziasului, aproape de Auchan

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in zona Buziasului, aproape de sensul giratoriu, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului dar si catre centura. Propietatea se afla la etajul 2, intr-un imobil cu patru etaje. Datorita amplasarii ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT DE INCHIRIAT 4 CAMERE UTILITATI INCLUSE IN PRET
15

APARTAMENT DE INCHIRIAT 4 CAMERE UTILITATI INCLUSE IN PRET

Va prezentăm spre închiriere un apartament cu 4 camere, localizat în Cluj-Napoca, zona centrală, în imediata apropiere de UMF, Grădina Botanică și Clinicilor. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită și bine conectată, în apropiere de școli, universități, parcuri, centre comerciale și mijloace de ...

130 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsoniera
3

Garsoniera

Vă propunem spre închiriere o garsonieră în zona Brâncoveanu Strada Luică, la 10 minute de metrou și Parcul Tineretului. Locuința are 32 mp utili și este situată la etajul 2 din 4. Pentru informații suplimentare, vă rugăm să ne contactați telefonic!

32 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Pantelimon
4
141

Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Pantelimon

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Cora Pantelimon-liceul Blaga. Apartamentul este la etajul 3 4, scara linistita, cu acces usor la mijloace de transport (104,102,55), metrou (Republica), centre comerciale (Cora Pantelimon sau Mega Mall), dar si aproape de gradinite, scoli si parcuri. Suprafata ...

48 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Teren constructie casa, vila cu gradina in sat Ungureni, com Manesti, jud Dambovita
2
5

Teren de vanzare la intrare in Ungureni - Gheboieni, langa Targoviste (aprox 10 km distanta) , pe DN 72 A , drum national, care face legatura între orasele Târgoviste si Câmpulung, pe valea Dâmbovitei: - Teren intravilan, constructie vila casa , suprafata 3.391 mp din care 1490 mp intravilan si 1901 ...

3,391 m2

Gheboieni, Dambovita

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

!!! 2195 euro mp !!! Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
7

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 3 camere Titan
10
22

Apartament 3 camere Titan

3 camere decomandate Suprafață utilă: 65,2 mp Etaj 4 din 4. Adresa: str Jean Steriadi nr 30-38, bloc M10. Construit in 1972. Instalatii electrice si tevile sunt refacute în 2022 Tevi gaze la usa. Confort termic sporit: încălzire prin termoficare cu termostat individual, 2 aparate ...

284 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Spațiul din Giroc (Sophie 11)  -   Cea mai rentabilă investiție
5

Spațiul din Giroc (Sophie 11) - Cea mai rentabilă investiție

Spațiul din Giroc (Sophie 11) - Cea mai rentabilă investiție Spațiu Comercial 210 mp | Giroc - Ansamblul Sophie 11 | Lângă "La Doi Pași" Direct de la dezvoltator! Oferim spre închiriere spațiu comercial de 210 mp în ansamblul Sophie 11, Giroc (Str. Siretului). Spațiul beneficiază de un flux constant ...

210 m2

Giroc, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2233 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro tva !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

Cauți un apartament nou cu două camere, spațios și pregătit pentru mutare imediată? Complexul Rezidențial ELIZA, dezvoltat de VreauCasaNoua, situat în partea de nord a Timișoarei, este alegerea perfectă! Aici găsești apartamente luminoase, cu compartimentări moderne și suprafețe optimizate pentru confortul ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

8

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

8

2276 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
9

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

54 m2

Giroc, Timis

Comision 0% I 2 camere, 3 balcoane, loc de parcare I Kristal Residence
13

Vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata utila de 52 mp si 66 mp suprafata totala. Se vinde complet mobilat si utilat, cu electrocasnice premium in garantie (+3 ani): masina de spalat vase, masina de spalat rufe cu uscator si frigider cu dozator de apa. Apartamentul este luminos, cu spatiu ...