Promovat
Casa 120mp | Teren 600mp | Burdujeni | Suceava | ID:1542
20

Casa 120mp | Teren 600mp | Burdujeni | Suceava | ID:1542

Agentia imobiliara FIMMO va prezinta o casa moderna, finalizata in anul 2025, situata in Burdujeni, Suceava, intr-o zona aflata in plina dezvoltare, ideala pentru un stil de viata confortabil si contemporan. Proprietatea imbina armonios designul modern, calitatea constructiei si functionalitatea spatiilor, ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

burdujeni, Suceava, Suceava

Promovat
De inchiriat apartament cu doua camere zona Spitalul Judetean
4
23

Apartament cu 2 camere, decomandat, localizat in zona Spitalului Judetean. Apartamentul este situat la etajul 2, are o suprafata de 50 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum statie de autobuz, magazine, ...

45 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
12

Va prezentam in exclusivitate un apartament cu 1 camera in Complexul Studentesc - strada Miorita. Apartamentul are urmatoarele detalii: suprafata 31 mp complet decomandat, etajul 1 se inchiriaza mobilat si utilat complet cum este in poze. Fiind in apropierea facultatilor (Stiinte Economice). Pentru ...

31 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, 52 mp utili la parter la intrare in Giroc
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la intrare in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. Drumul de acces este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Mega Image, Lidl, scoala ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere,parter,zona Circumvalatiunii
9

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
 Vila individuala, P+1+Pod, 234 mp construti, 227 mp teren, CHIAJNA
20
2

Case noi P+1+Pod într-un minicartier privat – confort termic și finisaje premium incluse MAI AVEM LA VÂNZARE DOAR O SINGURĂ VILA !!! Vă propunem spre vânzare 4 case moderne într-un minicartier nou, aflat pe o stradă asfaltată, la doar 3 minute de mers pe jos de stația de autobuz și magazinul Mega ...

1411 EUR/m2 | 163 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, Giroc - Zona Planetelor - ID V4690
7
5

ID intern: V4690 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

1403 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

De vânzare casa în roșu 4camere 3 bai 1 dresing Bucătărie cămara sufragerie camera tehnica terasa et
9

Casa este in SEUCA JUD MURES lângă casa complet utilată cabana din lemn 2 camere baia Bucătărie hol plus anexe 2 containere frigoterme magazie cu afumătoare suprafața teren 2900mp 1000mp curte restu grădina cu livada de pomi

46 EUR/m2 | 2,900 m2

Ganesti, Mures

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vile triplex moderne Chiajna zonă liniștită, construcție premium
20
2

Vile tip triplex moderne – Chiajna, zona rezidentiala linistita – constructie premium Va propunem spre vanzare 5 vile tip triplex situate intr-un mic ansamblu rezidential elegant, aflat pe o strada asfaltata, cu toate utilitatile disponibile. Proiectul este realizat de un dezvoltator cu experienta, ...

1731 EUR/m2 | 130 m2

Chiajna, Ilfov

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la  Moldova  Noua 29 900  Euro cu CF 4

2.9 euromp teren senzational cu vedere la Dunare , 1 hectar la Moldova Noua 29 900 Euro cu CF

Teren la Dunare 1 hectar,mai precis 10 084 mp, intabulat,CU CF ,intre Moldova Veche si Moldova Noua, vedere la Dunare panoramica extraordinara avand un deal intreg 7746 mp inscris CF FANEATA iar la baza 2338 mp inscris CF ARABIL ,aflate pe 2 CF-uri FARA SARCINI ,situate in vecinatate,case construite ...

Moldova Noua, Caras-Severin

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter, Circumvalațiunii
10

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vila superba Str Safirului la 2 min de Ghencea și 10 min M Raul Doamnei
19
8

Vă propunem spre vânzare o vilă superbă aflată pe Strada Safirului, la doar 2 minute de Prelungirea Ghencea și 4 minute de Șoseaua Alexandriei, iar stația de metrou Râul Doamnei se află la doar 8 minute cu mașina. Vila are suprafața de 142 mp, teren de 251 mp + 49 mp drum de servitute. Casa are ca regim ...

1528 EUR/m2 | 142 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere 102 mp utili de vanzare bloc nou garaj inclus
9

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 102 mp, zona Grigorescu, Cluj-Napoca.     Avantaje majore ale acestui apartament:          - confort sporit; - garaj inclus in pret; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, ...

3186 EUR/m2 | 102 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium 4 camere | Lift privat | Curte 50mp | 2 Parcari | Dorobanţi
20

Duplex premium cu 4 camere (3 dormitoare + living), proiectat pentru locuire personală, nu pentru investiție. Execuție fără compromisuri, materiale autentice și soluții tehnice avansate. Suprafețe: - 132,3 mp utili - 204 mp construiți - curte proprie 50 mp - terasă parter + terasă ...

5971 EUR/m2 | 132 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea