Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11
1

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
De vanzare apartamanet cu 1 camera in zona Complexul Studentesc
3
5

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera, semidecomandat, in Complexul Studentesc la etajul 3

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 494 mp in zona Backyard
9

Teren intravilan 494 mp in zona Backyard

Agentia imobiliara I-Imob va propune spre vanzare un teren intravilan arabil in suprafata de 494 mp, situat pe Calea Cisnadiei, ca punct de reper este pe strada Aviatorilor care duce spre Backyard. Proprietatea se afla intr-o zona linistita, cu aer curat si priveliste deschisa, ideala pentru cei ...

494 m2

calea cisnadiei, Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi
18
1

Apartament de vanzare in Mamaia zona Summerland - cluburi

Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament in statiunea Mamaia zona Summerland cu 3 camere ,2 grupuri sanitare, avand o suprafata de 76 mp, situate la etajul 8, avand o vedere superba la Marea Neagra cat si la lacul Siutghiol, mobilat si utilat, Trăiește fericit ...

1711 EUR/m2 | 76 m2

Mamaia, Constanta

Vand faneata, Cugir, Alba.
2
3

Vand faneata, Cugir, Alba.

Terenul extravilan este situat in zona piraului Gugu, are suprafata de 4941mp, este intabulat si cadastrat. Are deschidere la drum, acces usor spre oras. Pe teren exista plantati pomi fructiferi. Are utilitati si apa curenta in imediata apropiere.Vecini OK, cu terenuri ingrijite si case in zona. Zona ...

4,941 m2

Cugir, Alba

Apartament 2 camere semidecomandat nemobilat, Ploiesti Malu Rosu (Deltei)
6

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în cartierul Malu Roșu, la etajul 2 din 4, într-un bloc curat și liniștit. Apartamentul are o suprafață de 43 mp, balcon tip lojă și se închiriază nemobilat, fiind ideal pentru persoane care își doresc confort și posibilitatea de a amenaja ...

43 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

| Apartament cu 1 camera | Mobilat si Utilat | Mazepa | 1500 lei luna |
5
2

Puncte de reper-Faleza Dunarii, Complex Ancora, Scoala nr. 28, restaurante: Blue Aqua, Corner House, Union Jack, market Profi. Suprafata: 28 mp Parter Mobilat si utilat complet. centrala termica frigider, masina de spalat, Uscator de rufe aragaz TV Pret: 1500 lei luna Pentru mai multe detalii ...

28 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

Vânzare teren 6

Vânzare teren

Concesionez două locuri de veci ,,Cimitirul Adormirea Maicii Domnului str Bulevardul Uverturii,cartierul Militari.Telefon .

Sector 6, Bucuresti

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
7

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
2

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Hala în zona Tirighina   ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto...
4

Hala în zona Tirighina ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto...

HALA - spațiu de lucru în zona Tirighina ideal pentru activități de producție ușoară, service, detailing auto, depozit sau firmă de instalații. Suprafață: 150 mp (12 x 7.5 m) Înălțime: 3 m 2 uși secționale mari (acces din ambele capete) Curent trifazic Birou + grup sanitar în interior Aer condiționat ...

150 m2

Galati, Galati

Promovat
3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional  rezidential
20

3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional rezidential

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de vanzare. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare un studio luminos si cordial, situat in cartierul Tractorul, intr-o zona linistita si aerisita, la parterul unui bloc tip vila, ideal pentru cei care cauta confort, acces facil si un stil de viata echilibrat. ...

2467 EUR/m2 | 45 m2

tractorul, Brasov, Brasov

| Apartament cu 2 camere | Mobilat & Utilat | Milcov Residence |
11

Situat in zona: Shopping City Galati Suprafata: 70mp Etajul 1 din 3, bloc cu lift Mobilat si Utilat Complet Incalzire in pardoseala Aer conditionat Loc de parcare inclus, porti actionate electric Pret: 650 Euro luna

70 m2

Galati, Galati

Apartament de lux cu 3 camere si 2 locuri de parcare✨
7

Apartament de lux cu 3 camere si 2 locuri de parcare✨

✨ Apartament premium de vânzare – eleganță, confort și locație excelentă! ✨ Dacă îți dorești o locuință modernă, complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare imediată, acest apartament este alegerea perfectă. Situat într-o zonă excelentă, cu acces facil către toate punctele de interes, proprietatea ...

2357 EUR/m2 | 70 m2

Dumbravita, Timis

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Vând casă în orașul Bălcești,Județul Vâlcea
7
12

Vând casă în orașul Bălcești,Județul Vâlcea

Vând casă parter cu supafața construită de 145 mp și teren in suprafață de 3532 mp (2579 mp teren intravilan și 953 mp teren extravilan),35 m deschidere la stradă, drum județean. Casa este situată în orașul Bălcești, județul Vâlcea, str.academician Neagoe Gheorghe, la 300 m de centrul orașului, 40 km ...

667 EUR/m2 | 120 m2

Central, Balcesti, Valcea

Salvează căutarea