Promovat
Apartament renovat cu 3 camere si pivnita zona Vasile Aaron Sibiu
17

De vanzare apartament complet renovat in 2026 cu 3 camere decomandate, cu pivnita de 7 mp, complet mobilat si utilat situat in zona Vasile Aaron-Semaforului din Sibiu. Apartamentul este situat la etajul intermediar 5 al unui imobil cu 10 etaje si doar 4 apartamente pe nivel. Imobilul dispune de lift ...

Sibiu, Sibiu

Promovat
Teren intravilan
4

Teren intravilan

De vanzare doua parcele de cate 5-600 m2 situate intr-un cartier linistit din Ungheni. Terenul are doua cai de acces. Amplasat la strada cu asfalt si toate utilitatile pe parcela, fiind necesara doar bransarea la fiecare dintre acestea.

660 m2

vest, Ungheni, Mures

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Aradului
7
34

De inchiriat apartament 3 camere in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 3 camere, living open space, renovat, ultramodern, situat in Calea Aradului in apropierea pietei verzi.

76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in Complexul Studentesc
9
1

Apartament 2 camere in Complexul Studentesc

Inchiriez apartament cu 3 camere in Complexul Studentesc , 20 de minute de centru la pas. Clădire din cărămidă îngrijită construcție nouă din 2010 cu zone comune întreținute, control acces și supraveghere video. Este format dintr-un living mare cu sufragerie și o bucătărie nou-nouță, 2 dormitoare separate, ...

70 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
8

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren Seaca
9
1

Teren Seaca

Vând teren intravilan situat la intrare in Călimănești, suprafata totala 1100m , 1.5 km de centrul Orasului. Apa ,curent.,gaze, canalizare. Doua drumuri de acces ,unul la DN7 Calea lui Traian, al doilea pe strada privata, intrare prin spate. se pot construi 2 case cu întrări separate. Fără variante ...

1,100 m2

Seaca (Calimanesti), Valcea

Spațiu comercial de închiriat   Giroc. Parter. 73,24 mp utili.
7

Spațiu comercial de închiriat Giroc. Parter. 73,24 mp utili.

De inchiriat spatiu comercial in Giroc, la parter, acces si din exteriorul cladirii, 3 camere, bucatarie, 2 bai, decomandat, 5 locuri de parcare incluse, incalzire in pardoseala, finisaje cu posibilitate de personalizare, 600 Euro luna. 0755793075

73 m2

Girocului, Giroc, Timis

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa
10

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa

Spatiul comercial are o expunere excelentă: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Trafic pietonal intens: afacerea ta va fi mereu în atenția publicului Acces rapid către transportul public și alte puncte de interes Acces facil: Poziționare ...

105 m2

Timisoara, Timis

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
13

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

  Spațiu Comercial High-Ceiling | Ansamblul Eliza (Nord)
5

Spațiu Comercial High-Ceiling | Ansamblul Eliza (Nord)

Localizare Strategică: Strada Grigore Alexandrescu, hub-ul de legătură între Calea Torontalului și Bucovina. Specificații Tehnice de Top Înălțime : 4.30 metri, oferind un volum de aer și o senzație de spațiu rar întâlnită. Eficiență Energetică: Izolație exterioară cu polistiren EPS 80 (10 cm). Calitatea ...

120 m2

Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
2

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

COMISION 0%! Ap. 2 camere 54 mp, 2 parcări, PET FRIENDLY, Bună Ziua
8

Capital Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat pe strada Fadrusz Janos, în apropiere de Grand Hotel Italia, într-o zonă liniștită și aerisită. Beneficiu important: viitorii chiriași nu achită comision la închiriere! • Suprafață utilă: 54 mp • Balcon închis: ...

54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

NOU în Giroc ! Apartament cu 3 camere într-un complex exclusivist   Sophie 11
10

NOU în Giroc ! Apartament cu 3 camere într-un complex exclusivist Sophie 11

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1823 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament decomandat 3 camere 2 bai balcon lift City Residence Sibiu
20

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 64 mp, zona Lupeni, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • zona-City Residence • Un loc de parcare inclus in pret • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie ...

2648 EUR/m2 | 64 m2

Sibiu, Sibiu

Casa Individuala Pozitie Excelenta, 200mp utili P+1, Mosnita Noua - V2511
13
8

ID intern: V2511 Casa individuala de vanzare in Timisoara, zona Central FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime P+1, situata in zona Centrala, localitatea Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, 4 dormitoare si un living, cu o suprafata utila de 200 ...

1400 EUR/m2 | 200 m2

Mosnita Noua, Timis

2195 euro mp VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Teren constructie casa, vila cu gradina in sat Ungureni, com Manesti, jud Dambovita
2
5

Teren de vanzare la intrare in Ungureni - Gheboieni, langa Targoviste (aprox 10 km distanta) , pe DN 72 A , drum national, care face legatura între orasele Târgoviste si Câmpulung, pe valea Dâmbovitei: - Teren intravilan, constructie vila casa , suprafata 3.391 mp din care 1490 mp intravilan si 1901 ...

3,391 m2

Gheboieni, Dambovita

Salvează căutarea