Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex de exceptie in Feleacu
8
1

Duplex de exceptie in Feleacu

Koncept Imobiliare va propune spre vanzare o parte de duplex, amplasat intr-un cadru pitoresc si aerisit al comunei Feleacu. Dispus P+E, are 120 mp utili si 2 terase ce insumeaza 39 mp, iar terenul aferent aproximativ 800 mp. Compartimentat: astfel: la Parter - sunt 3 dormitoare, 2 bai si terasa; la ...

2625 EUR/m2 | 120 m2

Feleacu, Cluj

Promovat
Super oferta!!! Apartament 2 camere NOU!
10
4

Super oferta!!! Apartament 2 camere NOU!

Super oferta , apartament nelocuit ! Apartament de vânzare în Florești, zona Eroilor, cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 din 3 etaje, având o suprafață utilă de 54 mp utili. Apartamentul este confort 1 decomandat și dispune de centrală proprie, 1 baie, 2 balcoane, finisaje moderne (faianță, ...

1620 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
TEREN EXTRAVILAN PADURE PISCUL NEGRU ARGES
10
3

TEREN EXTRAVILAN PADURE PISCUL NEGRU ARGES

Teren de vânzare – Arefu, 500 m². Suprafață: 500 m², Localizare: Arefu – zonă liniștită, aproape de principalele drumuri. Utilități: Posibilități racordare la rețele de curent electric, apă, canalizare (specifică exact ce există acolo: stâlp de curent/apa/canal separat etc.) Acces: Drum de acces ...

500 m2

Arefu, Arges

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona metroului Raul Doamnei
7
14

Garsoniera de inchiriat in zona metroului Raul Doamnei

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona sectorului 6 la doar 5 minute de statia de metrou Raul Doamnei.Garsoniera dispune de o suprafata de 27mp etaj 2 complet mobilata si utilata!

27 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor
4
79

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Dristor

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in zona Dristor.In imediata apropiere regasim mall Park Lake,statia de metrou,tramvai. Imobilul este situat la etajul 3,beneficiaza totodata de centrala proprie catsi de AC,net inclus si multiple facilitati. Suprafata apartamentului este de 45 mp.

45 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
5

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren intravilan 2500 mp   Comuna Sohodol, sat Peleș, județul Alba
3
5

Teren intravilan 2500 mp Comuna Sohodol, sat Peleș, județul Alba

Se oferă spre vânzare un teren deosebit, situat în satul Peleș, comuna Sohodol, județul Alba, într-o zonă pitorească, cu acces facil și priveliști spectaculoase asupra dealurilor și pădurilor din împrejurimi. Așezată în partea nord-vestică a județului Alba, în inima Țării Moților, comuna Sohodol este ...

Sohodol, Alba

De vanzare ap 1 camera
5

De vanzare ap 1 camera

Ap 1 camera 36 m situat la parterul blocului in comuna Nadrag jud Timis

417 EUR/m2 | 36 m2

Jud Timis, Nadrag, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament modern de vanzare in complex rezidential nou
14
2

Apartament modern de vanzare in complex rezidential nou

De vanzare apartament modern in complex rezidential. Descoperiti confortul și eleganta acestui apartament de vanzare, situat in Sebes, intr-un complex rezidential de ultimă generatie, aflat in constructie.  Imobilul beneficiaza de o locatie excelenta, aproape de facilitati precum centre comerciale, ...

1506 EUR/m2 | 83 m2

Sebes, Alba

Comision 0% Apartament 2 camere decomandat Etaj 2 cu balcon in Giroc - ID V53
5
5

ID intern: V53 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii
3
175

De inchiriat apartament 1 camera in zona Cetatii

Inchiriez apartament o camera zona Cetatii intr-un bloc linistit , mobilat si utilat complet . In imediata apropiere se afla supermaketuri , scoli , farmacii etc. Etaj 1 , suprafata 30 mp

30 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat, depozitare productie
3

Spatiu de inchiriat, depozitare productie

Spatiu de inchiriat cu suprafata totala de 3584 mp, din care suprafata construita 2049 mp (C1 cu 1021 mp si C2 cu 1028 mp) si doua platforme betonate de 1535mp (775 mp si 760 mp) alaturate constructiilor. Se pot inchiria atat impreuna cat si separat. Spatiul beneficiaza de utilitati si putere de curent ...

3,584 m2

Bailesti, Dolj

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.
13
3

Casa individuala. Teren de 710 mp. Mosnita Noua-Urseni.

De vanzare, casa individuala pe parter in Urseni, cu teren de 710 mp, 4 camere, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa inchisa, placa de beton si spatiu de depozitare in pod, acoperis din tigla, panouri solare, curte amenajata cu pavaj, gazon, sistem de irigatie automatizat, mobilata si utilata ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren de vânzare.

Teren de vânzare.

Vând teren intravilan în Valu lui Traian. Toate utilitățile la strada. Suprafață 250m. Pret 90 m. Pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon .

250 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
14

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea