Promovat
Apartament 2 camere I decomandat I Marasti
11

Apartament 2 camere I decomandat I Marasti

Apartament 2 camere de inchiriat in cartier Marasti zona strazii Teodor Mihali Apartamentul este compartimentat astfel: -1 hol -1 dormitor -1 living cu canapea extensibila -1 bucătărie -1 baie -balcon Caracteristici principale -55mp utili + 8mp balcon -etaj 6/8 -bloc cu lift -centrala termica proprie Apartamentul ...

55 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
garsoniera renovata situata in zona Titan
3
145

garsoniera renovata situata in zona Titan

Garsoniera renovata, complet mobilata si utilata, situata in zona Titan - Bd. 1 Decembrie 1918 (sector 3), langa Primaria S3, la 5 min. de metrou Costin Georgian (M1), foarte aproape de Pta. Minis. Langa bloc exista scoala gimnaziala, gradinita; mijloace de tranport: tramvai 40, autobuz 102, 253, 335, ...

28 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Crangasi cu centrala proprie
4
10

Oferim spre inchiriere aparatament cu 2 camere in zona Crangasi situat la etajul 2 cu o suprafata de 54 mp ,dispune de centrala proprie , se accepta animale de companie Pentru mai mutlte informatii sunati la numarul afisat .

54 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Spațiu comercial de 250mp în zona ICIL/CASA DE CULTURA , pretabil birouri
14
3

Agentia Acord Imobiliar va propune spre inchiriere un spatiu generos in suprafata de 250mp utili, compartimentat in 4 camere mari cu 2 grupuri sanitare, pretabil in special pentru activitati de birou. Spatiul se afla la parterul unui bloc nou cu 8 etaje in zona ICIL/CASA DE CULTURA, racordat la toate ...

250 m2

icil, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Construcții imobile la rosu in mai multe județe 2

Construcții imobile la rosu in mai multe județe

Constructori de calitate executam case la roșu sau alte imobile. Echipă locală. Nu solicitam plăti în avans

Oradea, Bihor

Proprietar vând apartament 3 camere complet decomandat Dezrobirii   Rovine.
11

Proprietar vând apartament 3 camere complet decomandat Dezrobirii Rovine.

Proprietar vând apartament 3 camere, complet decomandat, str. Desnățui ( Dezrobirii ), cartier Rovine. - Compartimentare: 3 camere (două dormitoare, living) + zona separată de gătit mutată pe balcon, zona de servit masa (bucătăria), 2 băi, hol. - Dispus la et. 3 11 al unui bloc construit in anul 1980, ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

Craiova, Dolj

Apartament doua camere cu scara interioara, zona centrala.
5
4

Apartament doua camere cu scara interioara, zona centrala.

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui apartament cu doua camere in zona Centrala Constructie tip mansarada cu scara interioara din BCA, ocupa etajul 4 si 5, fiind construit pe un bloc de 3 etaje. In suprafata tota la de 56 mp, se vinde mobilat , utilat asa cum reiese din pozele de p ...

1173 EUR/m2 | 52 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de închiriat renovat Oferta Promo discount
2
2

Spatiu comercial de închiriat renovat Oferta Promo discount

Spatiu comercial de închiriat în centrul orașului Sfântu Gheorghe 20mp cu acces la utilitati complet renovat și disponibil imediat , vitrina la strada principala și posibilitatea de amplasare reclame publicitare stradale,acces la apa ,curent trifazic Pret pe termen lung Preț 700 lei pe luna pe spatiu ...

20 m2

Central, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament trei camere, Zavoi
7
8

Apartament trei camere, Zavoi

Agentia Imobiliara Egal, intermediaza vanzarea unui apartament compus din trei camere de locuit si dependinte, cu structura din releveul atasat anuntului. Apartamentul nu are niciun fel de îmbunătățiri, necesitand renovare. Suprafata totală 82,4 mp. Apartamentul se afla la etajul 6 , intr-un bloc ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Duplex pe parter. 300 mp teren. Camera tehnica. Aproape de Valery !
13
1

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, camera tehnica, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in centrul Clujului
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in centrul Clujului

Apartament cu 2 camere de inchiriat, semidecomandat, 68 mp, zona Centru , Cluj-Napoca.          Avantaje majore ale acestui apartament:       • Un loc de parcare inclus in pret; • Pivnita inscrisa in acte ; TABOO Imobiliare propune un apartament ...

68 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial, zona 1 Mai
13
1

Spatiu comercial, zona 1 Mai

Agentia Imobiliara Egal intermediaza vanzarea unui spatiu comercial in zona 1 Mai. Transformat dintr-un apartament cu doua camere in spatiu comercial cu destinatia cabinet medical si dotat cu doua grupuri sanitare, sala de asteptare, sala de tratament, cabinet de consultatii, cu toata normativele de ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

1+Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren de vanzare Toplita
2
2

Teren de vanzare Toplita

Vând teren intravilan pe Strada Murelor(Magherus) Toplița,terenul dispune de o suprafață de 8225 Mp. Terenul are acces la rețeaua de apă,canalizare,electricitate. Accesul auto se poate face în mod facil, se efectuează exclusiv pe asfalt. Se poate imparti și în loturi de minim 1000 Mp. Pentru mai multe ...

8,225 m2

Toplita, Harghita

Promovat
garsoniera dristor-metrou la scara blocului-modern
10

garsoniera dristor-metrou la scara blocului-modern

Garsoniera se afla intr-un bloc civilizat, linistit, cu paza la scara, cu gura de intrare la metrou chiar in fața blocului.Este situata la et 9 din 10, exista 6 lifturi.Suprafata 35m, este dotata cu aer conditionat, masina de spalat rufe, aragaz, frigider, boiler nou.Este zugravita acum iar salteaua ...

33 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea