Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Horizon City Pipera – studio premium, direct de la dezvoltator, comision 0%
12

Descoperă un studio spațios și luminos, situat la etajul 8 al ansamblului rezidențial Horizon City, noul reper imobiliar din nordul Bucureștiului. Locuința beneficiază de o bucătărie open-space și un balcon impresionant de 13,5 mp, perfect pentru relaxare, un mic colț verde sau seri liniștite cu priveliște ...

2529 EUR/m2 | 43 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament modern cu curte proprie, Herăstrău – Șoseaua Nordului
20

Descoperă un apartament exclusivist de 2 camere, situat pe Șoseaua Nordului, într-una dintre cele mai dorite zone ale Capitalei, la doar câțiva pași de Lacul Herăstrău. Apartamentul este compus din sufragerie, bucătărie închisă, balcon, dormitor și baie cu cadă și are următoarele caracteristici: Suprafață ...

4056 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Oportunitate! Vila cu piscina, situata in Galati ''La cheie'' !
20

Proactiv Imobiliare va ofera in EXCLUSIVITATE posibilitatea de a achizitiona cu 0% comision o vila superba cu finisaje moderne, mobilata si utilata complet, amplasata intr-o zona foarte cautata si bine cotata a orasului Galati (in apropierea rondoului de la "General") Aceasta proprietate beneficiaza ...

1735 EUR/m2 | 219 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.
9
4

Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.

Apartament cu 3 camere in zona Giroc, zona linistita, asfalt, 53 mp utili si un balcon de 5 mp, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, et. 3 3 cu acoperis, podele laminate, geamuri tripane, un loc de parcare inclus. PROIECT FINALIZAT. Pret: 85.000 eur.; Tel: 0756322 ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere apartament 2 camere Gara de Nord
7
18

Inchiriere apartament 2 camere Gara de Nord

Propun spre inchiriere apartament cu doua camere complet utilat si mobilat in zona Muzeului Militar National (zona Gara de Nord). Apartamentul dispune de o suprafata de 54mp,etajul 2.

54 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Promovat
EXCLUSIVITATE - Casa 9 camere 615 mpu 9 bai 3600 mp teren in Fantanele
20
2

EXCLUSIVITATE! COMISION 0!  Cauti o casa cu curte si terasa, unde sa te poti relaxa impreuna cu familia sau sa manageriezi propria afacere! TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 9 camere la doar 15 minute de mers cu masina de Sibiu in Fantanele. Casa de vanzare din Fantanele a ...

512 EUR/m2 | 615 m2

Fantanele, Sibiu

Promovat
Garsoniera zona Straulesti
5
1

Garsoniera zona Straulesti

Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 1, mobilat si utilat, 48mp utili, metrou Laminorului.

48 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Casa 4 camere LA CHEIE in Orasul Simeria, zona ultracentrala, Jud. Hunedoara...
19

De vanzare, Casa 4 camere LA CHEIE in Orasul Simeria, zona ultracentrala, Jud. Hunedoara. Suprafata totala teren 425 mp, teren drept, sunt toate utilitatile (gaz, canalizare, apa retea, curent electric) sunt 2 fronturi stradale, acces cu masina in curte + 2 garaje de 60 mp, drum asfaltat, zona curata ...

1227 EUR/m2 | 220 m2

Central, Simeria, Hunedoara

Inchiriere apartament 3 camere Floreasca
6
30

Inchiriere apartament 3 camere Floreasca

Închiriez apartament cu 3 camere, 80 mp, situat la etajul 5, într-un bloc modern din zona Floreasca. Apartamentul este mobilat complet și utilat, având aer condiționat în fiecare cameră și o terasă spațioasă cu vedere panoramică. (Promenada). Ideal pentru familii.

80 m2

Sector 1, Bucuresti

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Blascovici

Garsoniera in zona Blascovici mobilata si utilata complet, zona Blascovici, str. Aleea Ciobanului, etajul 1, o suprafata utia de 25 mp. Se accepta animale de companie

25 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De vanzare 2 Hale si teren total 2005 mp in Deva, Jud. Hunedoara...
20

De vanzare, Doua Hale, spatiu de depozitare de 432mp, mai multe birouri, spatii anexe, toalete si teren intravilan in suprafata totala de 2005mp in Deva, Judetul Hunedoara, zona peste calea ferata. Sunt toate utilitatile: gaz, curent electric, canalizare si apa de la retea, drum asfaltat, acces cu tiruri ...

926 EUR/m2 | 432 m2

Deva, Hunedoara

Casa Clinceni (Olteni) jud. Ilfov
10
9

Casa Clinceni (Olteni) jud. Ilfov

*Casa de vanzare sat.Clinceni(Olteni) ,jud.Ilfov *Pret 226000 euro negociabil* -De vanzare casa cu garaj ,doua terase si curte generoasa. - Living generos cu semineu,bucatarie,trei dormitoare si o camera birou ,un dresing,trei bai. - Garaj si doua terase : una mica in fata si una mare in ...

1130 EUR/m2 | 200 m2

Clinceni, Ilfov

Teren intravilan 8690mp in Orasul Simeria (spre Localitatea Santuhalm) FS 95,41m la Sosea...
4

De vanzare, Teren intravilan 8690mp in Orasul Simeria (spre Localitatea Santuhalm) cu deschidere de 95,41m la Soseaua nationala DN 7, E79 Judetul Hunedoara. Terenul este drept. Sunt 2 parcele de teren de cate 4090mp si respectiv 4000mp iar pe mijlocul celor doua terenuri se afla un alt teren de 600mp ...

Simeria, Hunedoara

Apartament 4 camere decomandat – Exclusivist - Zona Vest, Ploiesti
16
1

Blitz va propune spre vanzare un apartament exclusivist cu 4 camere decomandate, situat in zona de Vest a Ploiestiului, intr-un bloc modern construit in anul 2017, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si finisaje premium. Locuinta este amplasata la etajul 3 din 7 al unui imobil izolat ...

1837 EUR/m2 | 103 m2

Ploiesti, Prahova

Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, etaj 1.
1

De vanzare, Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, semidecomandata, etaj 1, bloc de 4 etaje, centrala termica, gresie, faianta, parchet lemn, mobilata si utilata clasic, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, camera, baie si balcon. Pret vanzare 35.000 Euro, ...

1250 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Casa de vanzare - Agighiol
4
19

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata centrala, str. Independentei, 52 mp, etaj 3.
10

De inchiriat, Apartament 2 camere in Deva, zona Piata centrala, str. Independentei, etaj 3, bloc de 4 nivele, decomandat, 52 mp, centrala termica, geamuri termopane, mobilat si utilat, parchet lemn camere, gresie, faianta, usa metalica la intrare, lavabil, interfon. Compartimentare: hol central, bucatarie, ...

52 m2

Piata%2bCentrala, Deva, Hunedoara

Teren intravilan 4.000 mp in Loc. Hunedoara, Jud. HD, Str. Urcusului langa Castelul Corvinilor.
2

Agentia Imobiliara ALINA, va propune spre achizitie o parcela de Teren intravilan in suprafata de 4.000 mp (La solicitarea cumparatorului, parcela poate fi impartita in mai multe parcele mai mici de minim 500 mp) in Loc. Hunedoara, Str. Urcusului, situat la doar 450 metri de emblematicul Castelul Corvinilor, ...

4,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere langa Antalya in Calea Sagului
8
1

Apartament 2 camere langa Antalya in Calea Sagului

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, decomandat, langa Shaormeria Antalya Renovat complet. Apartamentul are o suprafata de 45 mp. Langa apartament se afla statiile de transport in comun

Sagului, Timisoara, Timis

Ap. 3 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Zamfirescu, 62 mp, semidecomandat, parter.