Imobiliare Alba

Hartă Listă
Filtre active: Alba Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră la parter   acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie
4
1

Garsonieră la parter acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie

Garsoniera 30 mp + Balcon 4.5 mp

1071 EUR/m2 | 35 m2

Campeni, Alba

Promovat
Garsonieră de închiriat
7

Garsonieră de închiriat

Se închiriază garsonieră decomandată în Alba Iulia, cartier Cetate, str. Vânătorilor, etaj 2, loc de parcare, centrală proprie, complet utilată.

35 m2

Cetate, Alba Iulia, Alba

Promovat
Complex turistic în Munții Apuseni  3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp
8
2

Complex turistic în Munții Apuseni 3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp

O oportunitate rară în inima Munții Apuseni, la doar 6 km de Câmpeni și 35 km de Arieșeni. Proprietate compusă din 2 cabane complet mobilate + 1 sală spațioasă, ideală atât pentru locuință de familie, cât și pentru închiriere turistică. Se poate locui imediat sau folosi direct ca afacere în turism. ________________________________________ ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Botesti (Campeni), Alba

Promovat
Garsoniera de vânzare
5

Garsoniera de vânzare

De vânzare garsoniera recent renovată, ultra finisată in suprafață de 41mp. Este compusă din hol, baie, camera si bucătărie spațioasa. Pereți retencuiți in totalitate, tavane false, instalație electrică complet noua, instalație de apă si canalizare noua Geberit, Sanidusa, baterii Ferro. Se vinde mobilată ...

1341 EUR/m2 | 41 m2

Ocna Mures, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa in Mihalt jud. Alba
1

Vand casa in Mihalt jud. Alba

Vand casa in localitatea Mihalt, zona centrala, casa + gradina 2587m , casa este locuibila, pentru detali ma puteti suna dupa ora 18 la nr. de tel.

1957 EUR/m2 | 46 m2

Oiejdea, Alba

Teren intravilan
4
1

Teren intravilan

Teren intravilan de vânzare în Zlatna, str. Sportului. Zona liniștită, parcela dispune de toate utilitățile: apa, canalizare, curent , gaz. Suprafața totală a terenului este de 737 metri pătrați, cu o deschidere generoasă la stradă de 27,73 metri liniari. Preț 70 euro metrul pătrat. Pe parcela se ...

Zlatna, Alba

Schimb casă în Centru Alba Iulia cu apartament 2-3 camere ( in funcție de suprafață) plus diferență
10
3

Casă de vânzare în Centru. Alba Mall 5 minute, ,centrul orașului la 7 minute de mers pe jos. Casa dispune de 3 camere, bucătărie, 2 băi, terasă acoperită, garaj, beci, cameră tehnică, bucătărie de vară, Mansardă înaltă neamenajată. Utilități: apă, gaz, canal, internet Suprafață teren: 398mp Suprafață ...

1377 EUR/m2 | 138 m2

Lipoveni, Alba Iulia, Alba

TEREN INTRAVILAN 1400 mp cu cabană și livadă, în Gârbova de Sus (Aiud), zonă liniștită, lângă pârâu
10
1

Vând teren intravilan în suprafață de 1400 mp, potrivit atât pentru construcția unei case, cât și pentru casă de vacanță sau relaxare în natură. E situat în județul Alba, în Gârbova de Sus (localitate care aparține de Aiud), într-o zonă locuită și cu acces direct din drum asfaltat. Vecinii sunt oameni ...

1,400 m2

Garbova de Sus, Alba

Terenuri intravilane de vinzare in Oarda De Jos
2
20

Terenuri intravilane de vinzare in Oarda De Jos

6 Terenuri de vinzare la iesire din Oarda de Jos pe partea dreaptă inspre Limba. Pt mai multe informatzii contactati-ma va rog la nr.

3,400 m2

Alba Iulia, Alba

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa
1
1

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa Strada Bisericii nr 12 1200 metrii patrati teren 3 camere 60 000 negociabil 1968

750 EUR/m2 | 80 m2

Bucerdea Granoasa, Alba

Casa de vanzare Blaj, Judetul Alba
1
1

Casa de vanzare Blaj, Judetul Alba

Casa de vanzare Blaj Strada Clujului 114 459 metrii patrati teren 3 camere 55 000 Euro negociabil

688 EUR/m2 | 80 m2

Blaj, Alba

Casa cu gradina Petrisat
10
1

Casa cu gradina Petrisat

Ofer spre vanzare casa cu curte si gradina mare in Petrisat langa fantanita, casa este locuibila, insa necesita modificari. Terenul este de 2000 mp, in fundul gradinii curge Tarnava Mica. Casa se afla pe strada principala.

38 EUR/m2 | 2,000 m2

Petrisat, Alba

Închiriez apartament cu 2 camere, zona Tolstoi
6

Închiriez apartament cu 2 camere, zona Tolstoi

Persoană fizică închiriez apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, în zona Tolstoi. Suprafața este de 54 mp și include dormitor, living, bucătărie, baie și hol. Apartamentul este complet mobilat și utilat, luminos și spațios ideal pentru un cuplu sau o persoană singură. Preț: ...

54 m2

Alba Iulia, Alba

Teren Intravilan 500mp cu toate utilitatile
3
1

Teren Intravilan 500mp cu toate utilitatile

Persoana fizica vand Teren Intravilan, construibil! Teren Intravilan cu PUZ aprobat pentru construire casa, insiruite, duplexuri, max. P+1 M; Suprafata: 500mp; Deschidere la Drum Public: 25m; Utilitati: apa, canalizare, curent, gaz, internet; Alba Iulia, zona Alba-Micesti; Ideal ...

500 m2

Orizont, Alba Iulia, Alba

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

Apartament 3 camere, etaj 3 - Zonă bine cotată (str. M. Kogălniceanu)
5

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Ocna Mureș: Strada Mihail Kogălniceanu, Bloc 30. Proprietatea se află la etajul 3 dintr-un imobil de 4 etaje, oferind un bun echilibru între accesibilitate și confort termic. Detalii principale: Suprafață: ...

933 EUR/m2 | 60 m2

Ocna Mures, Alba

Apartament Izolat-Renovat-Utilat în Sebeș str. M.Kogălniceanu Bl.82, etaj 2,-39.000 euro negociabil
10
2

Direct PROPRIETAR -Fără Agenție, Vindem Apartament Izolat-Renovat și Uilat În Sebeș-Alba, str. Mihail Kogălniceanu, Bl. 82, etaj 2. (Bloc din Cărămidă) și Scară cu Ușă și Geamuri Termopan. Apartamentul se află la etaj 2, Compus din 2 Camere, Bucătărie, Baie, Hol cu Suprafață de 37 construiți și 32 m2 ...

1054 EUR/m2 | 37 m2

Sebes, Alba

Casa de vanzare in Teiuș
4
1

Casa de vanzare in Teiuș

Vând casă în Teiuș strada Mihai Eminescu 47

818 EUR/m2 | 55 m2

Teius, Alba

Teren de vanzare Vintu de Jos, jud Alba
4
9

Teren de vanzare Vintu de Jos, jud Alba

De vanzare un teren de 8.760 mp cu deschidere 30m la DJ si un alt teren de 16.500 mp cu deschidere 80m la DJ. Localizarea lor o gasiti in poza atasata anuntului. Ambele terenuri sunt situate in intravilanul comunei Vintu de Jos, conform adeverintei eliberate de primarie.

Vintu de Jos, Alba

Vând teren pentru construcție, casă de vacanță 7

Vând teren pentru construcție, casă de vacanță

Vând teren pentru construcție, casă de vacanță, în satul Vălișoara, comuna Livezile jud Alba, în suprafață de 4091 mp. Posed acte de proprietate asupra trenului. Relații la telefon

Valisoara, Alba

vand casa sau schimb cu garsoniera sau apartament
5
3

vand casa sau schimb cu garsoniera sau apartament

Strada libertatii nr 45.Casa din caramida 2 camere bucatarie pod pivnita hol anexe 2.615 m.p.curte gradina constructii.Apa,gaz, curent,canal.Dispune de convectoare.

21 EUR/m2 | 2,615 m2

Ocna Mures, Alba

apartament 2 camere
4
1

apartament 2 camere

Strada Gării Strada 1 Mai Apartamentul de vanzare, se afla la etajul 4 4 Are 2 balcoane, 2 camere, o baie, bucatarie cu o mica debara si inca o debara ce poate fi modificata Nu este tras gazul Apartamentul necesită investiții si modificare dupa bunul plac In apropiere sa afla Penny, piata, scoala Contactați ...

298 EUR/m2 | 62 m2