Imobiliare Arad

Hartă Listă
Filtre active: Arad Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Penthouse4 Camere Total Decomandat   ARED UTA   Terasa & View Panoramic
8
2

Penthouse4 Camere Total Decomandat ARED UTA Terasa & View Panoramic

Vă oferim spre vânzare un apartament rar prin configurația sa, situat în complexul rezidențial ARED UTA. Cu o suprafață de 105 mp construiți, această proprietate este definiția confortului pentru o familie care pune preț pe intimitate și spațiu bine organizat. Configurație de excepție: Total Decomandat: ...

1824 EUR/m2 | 85 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Garsonieră modernă uta   gata de mutare   ideal investiție
9
2

Garsonieră modernă uta gata de mutare ideal investiție

Garsonieră modernă de vânzare Arad, zona UTA Vând garsonieră complet mobilată și utilată, situată la etajul 3, într-un bloc îngrijit din zona UTA. Suprafață totală: 33 mp (22 mp utili) Compartimentare practică: cameră, bucătărie, baie complet mobilată se vinde exact ca în poze bucătărie utilată ...

1773 EUR/m2 | 22 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Vând teren arabil împădurit   20.000 mp   pădurea Vladimirescu, zona de agrement
1
1

Vând teren arabil împădurit 20.000 mp pădurea Vladimirescu, zona de agrement

Vând teren extravilan împădurit cu suprafața de 20.000 mp (2 hectare), situat în pădurea Vladimirescu, județul Arad, în zona de agrement. Terenul are acces direct din drumul principal asfaltat DN68 și este ușor accesibil. Conform extrasului de carte funciară: categorie de folosință: arabil extravilan suprafață: ...

20,000 m2

Vladimirescu, Arad

Promovat
Teren  de casa Aradul nou Toscana Rezidence
9
7

Teren de casa Aradul nou Toscana Rezidence

Vind 2 parcele 392 mp 13m front alipite se pot unifica zona buna supr ideale pentru constructia unei case cartier frumos nou dezvoltat Aradul Nou Cartier Toscana Rezidence cu cf individual certificat de urbanism linga podul nou peste Mures zona de case noi locuite acces rapid spre centru orasului ...

392 m2

Aradul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bNou, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa vanzare (Ungaria),Nagybánhegyes
10
5

Casa vanzare (Ungaria),Nagybánhegyes

Vand casa locuibila in Ungaria, la 50 km de Arad, in Nagybánhegyes, unde strandul cu apa termala este foarte cunoscut de aradeni. In sat este magazin alimentar, de unelte agricole, farmacie si posta. Casa are 100 mp+ anexe, o curte cu intrare auto, o gradina cu vie si flori si inca un teren aferent, ...

270 EUR/m2 | 100 m2

Turnu, Arad

casa cu teren mare în aradu- nou zona foarte buna posibilități construcție
6
7

Casa veche de vânzare pe Adam Müller Gutennbrun-115 cu intrare de 14ml ,interiorul casei nou renovat, încălzire centrală pe gaz, climatizare în toată suprafața,parchet toată suprafața toate utilitățile intrare drum principal. Posibilitate construcție ,total teren 1890 m2 intravilan casa construit-110m2 ...

1455 EUR/m2 | 110 m2

Arad, Arad

Inchiriez apartament Ared UTA cu balcon
7

Inchiriez apartament Ared UTA cu balcon

Proprietar, închiriez apartament 2 camere, bloc nou, mobilat și utilat complet,mobila și canapea noua. Apartament spațios open space cu ieșire pe balcon și, hol la intrare, baie cu vană, dormitor matrimonial. Apartamentul dispune de centrală proprie pe gaz, termostat ambiental, climă, TV, plită și cuptor ...

65 m2

Arad, Arad

Vand urgent apartament 2 camere zona Confectii, Abatorului Bl 20 Etajul 1
10

Vand urgent apartament cu 2 camere mari, baie, bucatarie mare, cămară alimente, antreu, balcon.Dispune de gaz metan, telefon fix, instalații sanitare, electrice.Pentru orice detaliu nu ezitati să mă contactati.

840 EUR/m2 | 75 m2

Sanpaul, Arad

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara 7

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara

Schimb apartament 88 mp, etajul 2 din 4, 3 camere , două balcoane închise cu geamuri termopan ,baie,wc de serviciu, încălzire centrală proprie, geamuri termopane, parcare auto.Arad cu similar Timișoara s au o casa la periferie

1136 EUR/m2 | 88 m2

Confectii, Arad, Arad

Schimb casa de vacanta în bodrogu vechi, rezervația naturală lunca Mureșului
8
28

Schimb casă de vacanță în bodrogu vechi , judetul Arad,2300 mp,sute de pomi fructiferi, zonă liniștită,ideală pentru pescuit și drumeții cu similar în zona Lugoj, Buziaș, Timișoara...unde se pot creste albine

800 EUR/m2 | 50 m2

Bodrogu Vechi, Arad

Spațiu comercial de vânzare
1

Spațiu comercial de vânzare

De vânzare spațiu comercial bine cunoscut în Piața Jackson, împreună cu un mic bufet.

1833 EUR/m2 | 3 m2

Arad, Arad

Casa P+M, teren 2023mp ,Str Constitutiei 190 Aradul Nou
8
12

Casa P+M, teren 2023mp ,Str Constitutiei 190 Aradul Nou

Nu doresc colaborare cu agentii! Vand casa P+M si teren intravilan, in Aradul nou ,langa A1.str Constitutiei nr 190,zona linistita ,in dezvoltare. Teren intravilan ST 2023mp,cu toate utilitățile gaz ,canalizare,curent,zona asfaltata. Casa de caramida,5 camere. garaj. pivnita ,mansarda, pod ST locuibila ...

91 EUR/m2 | 2,023 m2

Aradul Nou, Arad, Arad

Casa cu teren 780mp,Aradul nou, Constitutiei nr 65, 2 apartamente. singur in curte
5
22

In exclusivitate,fara comision! FARA AGENTII IMOBILIARE! Proprietar, vand casa cu gradina in Aradul Nou ,pe str Constitutiei nr 65 Suprafața totala =780mp Suprafața construita = aprox. 100mp Front stradal =9m Cu toate utilitățile (incalzire pe lemne),Canalizare in fata portii. Curent, Internet satelit. ...

892 EUR/m2 | 120 m2

Drăgășani, Arad, Arad

Vând teren intravilan situat în Labășinț Județul Arad, 2880mp
2
2

Vând teren intravilan situat în Labășinț, Comuna Șiștarovăț, Județul Arad. 2880 mp

2,888 m2

Labasint, Arad

Ap spatios 1 cam la Uta ocupabil imediat
5

Ap spatios 1 cam la Uta ocupabil imediat

Un apartament situat intr-o zona dinamica si de interes la Uta langa mijloace de transport in comun, supermarketuri, magazine, banci, cafenele si toate facilitatile urbane compus din camera, bucatarie, baie, balcon, totul mobilat si utilat cu electrocasnice frigider, masina de spalat, aragaz, cheltuieli ...

45 m2

Arad, Arad

Vând spatiu medical.

Vând spatiu medical.

Vând spațiu cabinet medical,inclusiv ptr. radiologie (radioprotecție existentă) situat în fosta Policlinică Municipală Arad. Spațiul este de 195mp (5 încăperi),reprezintă 1 2 din totalul aflat în coproprietate și are intrări separate. Informații la telefon

Arad, Arad

Vand atelier (casa) P+1 cu activitate de productie 5

Vand atelier (casa) P+1 cu activitate de productie

Inchiriez sau vand imobil P+1 cu dotare completa pentru activitate de productie (aparate slefuit, lustruit, tobe rotative , aparate curatat in camp magnetic,aparate sudura oxihidric, masini turnat metal de precizie, linie galvanizare profesionala etc,) Imobilul si dotarile se pot vinde impreuna sau ...

455 EUR/m2 | 220 m2

Arad, Arad

Casă spațioasă 4 dormitoare + teren 648 mp, stradă asfaltată
9
3

O casă gândită pentru confortul unei familii moderne, cu spații generoase și materiale premium, renovată în 2023. Proprietar, propun spre vanzare casa pe strada George Cosbuc - asfaltată, aproape de școli, grădinițe și magazine locul perfect pentru o familie care caută liniște și accesibilitate în ...

595 EUR/m2 | 210 m2

Lipova, Arad

 in ARAD ofer chirie apartament cu 2 camere in zona buna
10
6

in ARAD ofer chirie apartament cu 2 camere in zona buna

in ARAD ofer chirie apartament cu 2 camere in zona buna - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pentru detalii va rog sa imi scrieti email pe adresa: ion1985alex @ gmail . com - - - - - - - - - - - - - - - - - - ...

54 m2

Central, Arad, Arad

Vand apartament 3 camere Alfa etaj 1
9
6

Vand apartament 3 camere Alfa etaj 1

Vand apartament 3 camere , decomandat, zona Alfa etaj 1,suprafață 97 m2, centrala proprie pe gaz , aer condiționat, 2 bai , 2 balcoane din care unul inchis, complet mobilat si utilat. Pret 90000 euro , negociabil sau schimb cu casa

928 EUR/m2 | 97 m2

Alfa, Arad, Arad

Teren extravilan tarnova 2

Teren extravilan tarnova

Vand teren exravilan, pasune cu posilitate agricol. 5,6 Hectare in Tarnova jud.Arad . Pret 1 euro mp.

Tarnova, Arad

Vând casă Arad Parneava 3

Vând casă Arad Parneava

Vând casă Arad Parneava 136000euro

1088 EUR/m2 | 125 m2

Arad, Arad

Închiriez spațiu comercial central cu vad bun 90 mp + terasa 20mp  Lipova jud.Arad.
6
2

Închiriez spațiu comercial central cu vad bun 90 mp + terasa 20mp Lipova jud.Arad.

Închiriez spatiul comercial central cu vad bun 90 mp +terasa 20mp Lipova jud.Arad

100 m2

Central, Lipova, Arad

Dau în chirie apartament cu două camere

Dau în chirie apartament cu două camere

Dau în chirie apartament decomandat cu 2 camere. Apartamentul este situat pe calea Romanilor într-un bloc reabilitat termic. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon.

48 m2

Calea Romanilor, Arad, Arad

Categorii

Imobiliare

Județe

Arad

Localități

Arad (788) Vladimirescu (56) Ineu (45) Lipova (30) Pecica (27) Curtici (25) Chisineu Cris (24) Nadlac (19) Santana (16) Sebis (15) Turnu (15) Vinga (15) Zadareni (15) Savarsin (14) Iratosu (13) Sicula (13) Simand (12) Siria (11) Sofronea (11) Cuvin (10) Fantanele (10) Macea (10) Ghioroc (9) Pancota (9) Frumuseni (8) Zimandu Nou (8) Nadab (7) Paulis (7) Sagu (7) Tarnova (7) Alunis (6) Beliu (6) Buteni (6) Dorobanti (6) Mandruloc (6) Moneasa (6) Socodor (6) Galsa (5) Gurahont (5) Halmagiu (5) Livada (5) Nadas (5) Sanleani (5) Taut (5) Bocsig (4) Caporal Alexa (4) Capruta (4) Maderat (4) Olari (4) Sanpaul (4) Variasu Mare (4) Zarand (4) Zimandcuz (4) Almas (3) Avram Iancu (Varfurile) (3) Barsa (3) Brusturi (3) Cermei (3) Chelmac (3) Dezna (3) Firiteaz (3) Lalasint (3) Mailat (3) Minis (3) Misca (3) Pescari (3) Sanmartin (3) Satu Mare (3) Secusigiu (3) Sintea Mare (3) Varsand (3) Agrisu Mare (2) Aldesti (2) Apateu (2) Araneag (2) Barzava (2) Bata (2) Belotint (2) Bruznic (2) Calugareni (2) Caprioara (2) Chier (2) Chisindia (2) Cicir (2) Covasint (2) Craiva (2) Crocna (2) Cuied (2) Cuvesdia (2) Dud (2) Gurba (2) Ilteu (2) Julita (2) Munar (2) Odvos (2) Paulian (2) Petris (2) Pilu (2) Radna (2) Rosia Noua (2) Seleus (2) Semlac (2) Sepreus (2) Silindia (2) Sistarovat (2) Slatina de Mures (2) Susag (2) Talagiu (2) Variasu Mic (2) Vasile Goldis (2) Adea (1) Andrei Saguna (1) Archis (1) Bacau de Mijloc (1) Baia (1) Benesti (1) Berechiu (1) Bodrogu Nou (1) Bodrogu Vechi (1) Bontesti (1) Brazii (1) Buceava-Soimus (1) Camna (1) Chesint (1) Chislaca (1) Cladova (1) Conop (1) Dorgos (1) Dulcele (1) Dumbravita (1) Felnac (1) Fenis (1) Graniceri (1) Groseni (1) Grosii Noi (1) Horia (1) Iacobini (1) Iermata Neagra (1) Ignesti (1) Iosas (1) Joia Mare (1) Labasint (1) Luguzau (1) Luncsoara (1) Madrigesti (1) Masca (1) Milova (1) Minisel (1) Mocrea (1) Moroda (1) Mustesti (1) Nadalbesti (1) Neudorf (1) Nicolae Balcescu (1) Parnesti (1) Poienari (1) Ranusa (1) Rapsig (1) Satu Nou (1) Secas (1) Seitin (1) Seliste (1) Siclau (1) Slatina de Cris (1) Somosches (1) Susani (1) Tagadau (1) Tarnavita (1) Tela (1) Temesesti (1) Tipar (1) Tisa (1) Toc (1) Tohesti (1) Urvisu de Beliu (1) Ususau (1) Valea Mare (Gurahont) (1) Varadia de Mures (1) Varfurile (1) Voivodeni (1) Zabrani (1) Zerind (1) Zerindu Mic (1)