Imobiliare Arad

Hartă Listă
Filtre active: Arad Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă mobilată și utilată complet, din cărămidă, în Chișineu-Criș(Pădureni)
9
3

Casă de vânzare -confort, liniște și rafinament Vă propunem spre vânzare o casă construită din cărămidă arsă, amplasată pe o stradă liniștită, cu vecini buni, ideală pentru o familie care își dorește confort și intimitate. Suprafață teren: 400 m Structură: Parter, cu posibilitate de mansardare ...

553 EUR/m2 | 190 m2

Chisineu Cris, Arad

Promovat
Ofer spre inchiriere spatiu central
5

Ofer spre inchiriere spatiu central

Ofer spre închiriere spațiu situat la demisol, în centrul orașului Arad, zona Piața Avram Iancu. Spațiul are o suprafață utilă de aproximativ 70 mp și a fost recent renovat integral, având un aspect modern, cu finisaje de calitate, iluminat gândit pt confort vizual și productivitate, precum și sistem ...

70 m2

Arad, Arad

Promovat
Teren  de casa Aradul nou Toscana Rezidence
9
6

Teren de casa Aradul nou Toscana Rezidence

Vind 2 parcele 392 mp 13m front alipite se pot unifica zona buna supr ideale pentru constructia unei case cartier frumos nou dezvoltat Aradul Nou Cartier Toscana Rezidence cu cf individual certificat de urbanism linga podul nou peste Mures zona de case noi locuite acces rapid spre centru orasului ...

392 m2

Aradul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bNou, Arad, Arad

Promovat
vand teren intravilan cu nr de casa
3
1

vand teren intravilan cu nr de casa

vând teren intravilan cu număr de casa, curent monofazic și acte la zi pentru mai multe detalii sunați la Nr sau sms

1,440 m2

Tipar, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă la țară
3
7

Casă la țară

Vând casă în localitatea Tauț jud Arad.Imobilul deține 2 case mobilate și utilate cu suprafață totală de 1440 mp din care 164 mp construiți .Imobilul dispune de apa curentă trasă în curte , fântână,canalizare la stradă,curent electric.

104 EUR/m2 | 164 m2

Taut, Arad

apartament de inchiriat
5

apartament de inchiriat

apartament 2 camere zona vlaicu fortuna ,mobilat utilat ,recent renovat, la 5 minute de Lidl,Kaufland ,Peny, Profi,zona linistita,

55 m2

Arad, Arad

Casa Micalaca
5
4

Casa Micalaca

Vand casa si anexa pentru renovat sau demolat In Micalaca, 2 camere, bucatarie, baie, hol, camara, 70 m2. Teren 355 m2, front stradal 13ml. Utilitati : curent electric, gaz, apa retea, canalizare. Incalzire teracote gaz. Loc linistit, retras de aglomeratie si trafic auto. Pentru mai multe detali contactati ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

Arad, Arad

casa noua de vanzare la 150 euro mp 241 mp util x 150 euro =36150
8
19

Se ofera spre vanzare APARTAMENT NOU IN DUPLEX construit din poroterm 30 cm izolat cu stiropor eps 80 5cm . apartamentul este compus din PIVNITA 5,2X5,1 PARTER LIVING+BAIE SERVICIU +CAMERA 15X5,15 , ETAJ : 2 CAMERE MARI O BAIE MARE +HOL 15X5,15 BALCON FATA 5X1 total 186 mp. Apartamentul mai este prevazut ...

150 EUR/m2 | 241 m2

Paulis, Arad

Teren extravilan de vânzare
5
1

Teren extravilan de vânzare

Teren extravilan situat lângă plajă Ghioroc, lângă gara, la cartierul nou construit, ideal pentru constructii sau ferme de panouri fotovoltaice

23,700 m2

Ghioroc, Arad

VAND(SCHIMB CU CASA) Apartament 4 camere decomandat, cartier Micălaca
10
16

Vând (sau schimb cu casă) apartament decomandat, 4 camere transformate în 3, bloc din cărămidă, etaj 1 din 4, balcon de 7 metri, compus din: o sufragerie mare, două dormitoare, o bucătărie mare, două băi (baia mare cu bideu și geam), renovat, mobilat (mobila este nouă), centrală nouă cu gaz, boxă mare ...

1538 EUR/m2 | 80 m2

Arad, Arad

Ap spatios 1 cam la Uta ocupabil imediat
5

Ap spatios 1 cam la Uta ocupabil imediat

Un apartament situat intr-o zona dinamica si de interes la Uta langa mijloace de transport in comun, supermarketuri, magazine, banci, cafenele si toate facilitatile urbane compus din camera, bucatarie, baie, balcon, totul mobilat si utilat cu electrocasnice frigider, masina de spalat, aragaz, cheltuieli ...