Hartă Listă
Filtre active: Arad Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, zona Vlaicu
6

Apartament 3 camere, zona Vlaicu

Apostu Estate va propune apartament cu 3 camere de vanzare in exclusivitate, COMISION 0% pentru cumparator, situat in Zona Vlaicu, la etajul 2 al unui imobil bine intretinut. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 80 mp si este compartimentata decomandat, oferind confort, intimitate si functionalitate ...

1363 EUR/m2 | 80 m2

Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Promovat
Apartament de vânzare cu 4 camere decomandat - Zona Intim
13

Apartament de vânzare cu 4 camere decomandat - Zona Intim

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 4 camere în zona Intim. Proprietatea decomandată are următoarele caracteristici: • Etaj: 4 din 8 (bloc cu lift) • Suprafață: 126 mp utili + 7 mp (cele 2 balcoane) • Compartimentare: 4 camere (living și 3 dormitoare), bucătărie, hol generos, ...

1031 EUR/m2 | 126 m2

Intim, Arad, Arad

Promovat
Spațiu comercial versatil de închiriat în zona Ultracentral
7

Spațiu comercial versatil de închiriat în zona Ultracentral

RE/MAX Dynamic vă propune spre închiriere un spațiu comercial versatil, situat într-o zonă ultracentrală, cu vad pietonal intens, vis-a-vis de Ziridava. Spațiul dispune de o suprafață de 40 mp utili, fiind ideal pentru desfășurarea unei game variate de activități comerciale, precum fast-food, cafenea, ...

40 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Apartament 4 camere spațioase,  curte,  zona Piata Catedralei
20
3

Apartament 4 camere spațioase, curte, zona Piata Catedralei

RE/MAX Dynamic vǎ prezintă spre vânzare în exclusivitate, fără comision pentru cumpărător, apartament în zona Piața Catedralei la curte comunǎ ( 4 apartamente în total). Detalii principale: - Suprafață construitǎ conform CF: 273 m² -Suprafațǎ utilǎ: 221 m² - Suprafață teren: 279 m² proprietate personalǎ ...

515 EUR/m2 | 221 m2

Central, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere  decomandate cu vedere pe doua parti in Nadlac
20
1

Apartament 4 camere decomandate cu vedere pe doua parti in Nadlac

NOU PE PIATA! PRET NEGOCIABIL! FARA COMISION de la CUMPARATOR! De vanzare apartament 4 camere decomandate, cu vedere pe doua parti, situat in centrul orasului Nădlac, judetul Arad, aproape de piata, banci, scoli, centre comerciale, parc, centre medicale, biserici, la pretul de 96000 euro negociabil, ...

1129 EUR/m2 | 85 m2

Nadlac, Arad

Casa 5 camere cu teren generos in Seitin judetul Arad
20

Casa 5 camere cu teren generos in Seitin judetul Arad

➡️ De vânzare: CASĂ cu TEREN GENEROS în Șeitin, județul Arad – doar 60.000 € (negociabil)! Detalii și programări la vizionare: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac ✔️ 5 camere spațioase ✔️ 2 holuri, baie, bucătărie, cămară, pivniță ✔️ Anexe gospodărești: cotețe, colnă pentru lemne, hambar, ...

313 EUR/m2 | 192 m2

Seitin, Arad

Doua parcele de teren intravilan 5562 mp pentru hala producție, atelier, depozit
6

NOU PE PIAȚĂ! Oportunitate teren INVESTIȚIE – Nădlac, jud. Arad! 23.000 euro pentru o parcelă – NEGOCIABIL - FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! 2 parcele alăturate a câte 2.781 mp fiecare Total: 5.562 mp; 46.000 euro negociabil ambele parcele ✅ Se vând împreună sau separat – după preferință! Strada ...

2,781 m2

Nadlac, Arad

Casa 3 camere in Nadlac renovata recent
20
5

Casa 3 camere in Nadlac renovata recent

De vânzare! Casă renovată recent în Nădlac Judetul Arad Str. George Enescu Nr.114 Preț: 85.000€ negociabil PREȚ NEGOCIABIL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Suprafață teren: 852 mp Casă + anexe: 282 mp Curți și grădină: 572 mp ✅ 3 camere, bucătărie, baie, holuri, 2 cămări, bucătărie de vară, ...

521 EUR/m2 | 163 m2

Nadlac, Arad

 CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp
20
5

CASĂ MARE în Nădlac cu teren generos 2095mp

CASĂ MARE DE VÂNZARE ÎN NĂDLAC cu TEREN GENEROS 2095mp! Str. Ioan Slavici nr.116 colț cu Str. Dorobanți 65.000 EURO FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR! 0723 080 776 – Rucsandra Lucea - Imobiliare Nădlac Locuință spațioasă + anexe + teren generos de 2.095 mp! Ideală pentru familie numeroasă, mică ...

135 EUR/m2 | 483 m2

Nadlac, Arad

VILA S+P+M in Nadlac
20
3

VILA S+P+M in Nadlac

FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! De vanzare VILA S+P+M in Nadlac, pe strada Mihail Eminescu, cu suprafata construita de 428 mp, la pretul de 231000 euro, 540 euro/mp construit! Informatii la 0723080776. VILA are: -SUBSOL in suprafata de 140 mp, compus din 2 garaje, 2 camari, bucatarie, debara si casa ...

540 EUR/m2 | 428 m2

Nadlac, Arad

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Casa pe colt langa Politia Nadlac,  M. Eminescu colt cu V. Lucaciu
11

Casa pe colt langa Politia Nadlac, M. Eminescu colt cu V. Lucaciu

DE VÂNZARE sau SCHIMB cu SPAȚIU COMERCIAL! Casă pe colț, poziție excepțională! Ultracentral in Nădlac Judetul Arad. În vecinătatea Poliției, Primăriei și Grădiniței, cu intrare din două străzi: Str. Mihai Eminescu nr. 100-102 si Str. Vasile Lucaciu Preț: 60.000 EURO ‼️ FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR ...

361 EUR/m2 | 166 m2

Nadlac, Arad

Casa din caramida pentru renovat  3 camere in Nadlac
20
4

Casa din caramida pentru renovat 3 camere in Nadlac

Casă cu farmec boem, perfectă pentru renovare după gustul tău! Nădlac, Str. Vasile Lucaciu nr. 3. Preț: 45.000 € (negociabil) Fără comision pentru cumpărător! Detalii: 0723 080 776 Rucsandra Lucea Te invităm să descoperi o casă cu suflet, cu structură solidă din cărămidă și aer boem, situată într-o ...

421 EUR/m2 | 107 m2

Nadlac, Arad

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac
9
2

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN NĂDLAC! Se accepta si SCHIMB cu TEREN AGRICOL! GRAJD + TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE! PREȚ – 38.000€! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Sună acum pentru detalii! 0723 080 776 Rucsandra Lucea – Imobiliare Nădlac Locație: Cartierul Viile Vechi, Str. Fermierul de Est, Nădlac GRAJD: ...

120 EUR/m2 | 318 m2

Nadlac, Arad

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp
12
9

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION de la CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru demolare sau renovare situata in Nadlac Strada Tudor Vladimirescu nr.74 colt cu Strada Ion Luca Caragiale la pretul de 22000 euro negociabil! Informatii la 0723080776. Casa are 4 camere, cotete, colna, curte, gradina. ...

156 EUR/m2 | 141 m2

Nadlac, Arad

Apartament   mansarda de vanzare la curte comuna
8
1

Apartament mansarda de vanzare la curte comuna

Se oferă spre vânzare o mansarda spațioasă și luminoasa, situata într-o clădire P+M, amplasata într-o curte comuna liniștită. Imobilul are o suprafață utila generoasa de 143 mp și este compartimentat inteligent pentru a oferi confort și funcționalitate : - 3 dormitoare, dintre care 2 beneficiază ...

872 EUR/m2 | 143 m2

Aradul Nou, Arad, Arad

Teren agricol 2

Teren agricol

vind 2 ha de pamint zona gai linga cartierul westfield la sosea ,front stradal 24 metri

196,000 m2

Arad, Arad

Apartament 1 cameră, Zonă Confecții - Arad
6

Apartament 1 cameră, Zonă Confecții - Arad

Apartament cu o cameră, 45 mp, în zona Confecții - Lângă Universitate. Datorită poziționării excelente în proximitatea polului universitar, proprietatea reprezintă o oportunitate ideală pentru investiție (închiriere imediată) sau pentru locuință personală. Specificații Tehnice & Compartimentare: • ...

1229 EUR/m2 | 35 m2

confectii, Arad, Arad

Casă de vânzare
4
1

Casă de vânzare

Casă modernă de vânzare Zimandcuz (la 10 km de Arad) Preț: 222.000 (fix) Direct de la proprietar fără comision, fără agenții imobiliare Casă la cheie complet mobilată și utilată O locuință elegantă, modernă și complet pregătită pentru mutare imediată. Situată în Zimandcuz, la doar 10 km de ...

1805 EUR/m2 | 123 m2

Zimandcuz, Arad

Casa de vanzare
5
4

Casa de vanzare

Casa de vânzare Casa compusa din clădire veche renovata și cladire noua cu acoperiș nou, cu 4 camere,bucătărie,baie,hol generos. Incalzire centrala lemne. Panouri fotovoltaice din 2025, clima. plus o clădire generoasa pentru garaj sau a doua locuință. Mai multe detalii la telefon. Negociabil