Imobiliare Nadlac Arad

Hartă Listă
Filtre active: Arad Nadlac Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Promovat
ViLA de LUX  cu un DESIGN deosebit in centrul orasului Nadlac
20
3

ViLA de LUX cu un DESIGN deosebit in centrul orasului Nadlac

PROPRIETATE UNICAT ÎN NĂDLAC! ✨ VILĂ DE LUX CU DESIGN DEOSEBIT – CENTRAL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR | PREȚ NEGOCIABIL – 180.000 € Str. 1 Decembrie nr. 30, Nădlac – în imediata apropiere a grădiniței, Poliției și Primăriei Detalii și programări vizionare: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare ...

318 EUR/m2 | 566 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Apartament 3 camere etaj 4 cu garaj in Nadlac
18
1

Apartament 3 camere etaj 4 cu garaj in Nadlac

Apartament 3 camere – CENTRAL în Nădlac Județul Arad! 60.000 € NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Victoriei colț cu Nicolae Bălcescu Etaj 4/4 | Poziție ultracentrală – lângă școli, piață, magazine, bănci, parc Spațios și complet pregătit pentru mutare! ✔ 3 camere ✔ Bucătărie ✔ ...

938 EUR/m2 | 64 m2

Nadlac, Arad

Promovat
VILA S+P+E+M  cu SPATIU COMERCIAL  central in Nadlac
20
2

VILA S+P+E+M cu SPATIU COMERCIAL central in Nadlac

NOU PE PIATA! FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare VILA S+P+E+M cu SPATIU COMERCIAL in Nadlac, pe strada Independentei nr.8 colt cu strada Mihai Viteazu, cu suprafata construita desfasurata de 666 mp , constructie 2010, la pretul de 230000 euro negociabil, 345 euro/mp construit! ...

245 EUR/m2 | 940 m2

Nadlac, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan
2

Vând teren intravilan

teren intravilan 5000 mp intabulat (extras CF), acces pe 2 laturi, trafo in apropiere (50-60 m) situat la 250 m de DJ 709J (în fosta zootehnie CAP Victoria) Coordonate GPS: 46 11'20.20" N 20 47'28.78" E

Nadlac, Arad

Casa de vanzare Nadlac (vizavi de Penny)
2

Casa de vanzare Nadlac (vizavi de Penny)

Proprietatea are 940 mp. Locuinta se află într-o zonă liniștită, aproape de Parcul Mic, ideale pentru relaxare și activități în aer liber. Fiind în centrul orașului, școala gimnazială și liceul sunt doar la câteva minute + diverse magazine. - Front stradal 30m. - Str. Jozef Gregor Tajovsky nr. 1. - ...

Nadlac, Arad

Vand teren agricol Nadlac, 3.80 ha
4
5

Vand teren agricol Nadlac, 3.80 ha

Vand 3.80 ha teren agricol in Nadlac, zona Balatan, la soseaua dinspre Nadlac spre punctul de frontiera temporar cu Ungaria (Csanadpalota).

Nadlac, Arad

Grajd fostul C A P
3

Grajd fostul C A P

Se vinde grajd din fostul C A P informații suplimentare la telefon

1 EUR/m2 | 906 m2

Nadlac, Arad

Casă de vanzare pretabil afacere, la șosea, în Nadlac
6
5

Casă de vanzare pretabil afacere, la șosea, în Nadlac

Oferim spre vânzare o casă complet renovată situată pe șoseaua principală, în Nădlac, județul Arad. Costurile pentru întreținere datorită dotărilor sunt aproape inexiste. Casa este ideală pentru o familie, și sau afacere datorită poziționarii la un km de vama Nădlac, la șoseaua principală.având facilități ...

750 EUR/m2 | 200 m2

Nadlac, Arad

Casa la sol de vanzare in orasul Csanádpalota, Ungaria
20

Casa la sol de vanzare in orasul Csanádpalota, Ungaria

FEDA Imobiliare va ofera spre vanzare o casa la sol cu 4 camere in orasul Csanaacute;dpalota, Ungaria. La doar 10 minute de orasul Nadlac si 40 de minute de orasul Arad pe autostrada A1. Imobilul se afla pe un teren cu o suprafata de 1200 mp cu un front stradal de 27 ml. Casa are o suprafata construita ...

Nadlac, Arad

Teren extravilan 2

Teren extravilan

Vand teren agricol extravilan in raza orasului Nadlac .jud.Arad in suprafata de 10.000 mp.

10,000 m2

Nadlac, Arad

Casa de vanzare Nadlac (vizavi de Penny)
2
1

Casa de vanzare Nadlac (vizavi de Penny)

- Casa de vanzare in Nadlac vizavi de Penny. - Front stradal 30m. - Str. Jozef Gregor Tajovsky nr. 1. - Suprafata totala 940m2.

48 EUR/m2 | 940 m2

Nadlac, Arad

Casă spațioasă cu 4 dormitoare în Nădlac – gata de mutare!
11
4

Casă spațioasă cu 4 dormitoare în Nădlac – gata de mutare!

Localizare excelentă – poziționare centrală Vă propun spre vânzare o casă frumoasă, bine întreținută, situată într-o zonă centrală și liniștită din Nădlac, ideală pentru o familie care își dorește confort și spațiu. ✅ Detalii proprietate: Suprafață teren: 551 mp Suprafață utilă casă: 172 mp Compartimentare ...

610 EUR/m2 | 172 m2

central, Nadlac, Arad

Casa de vânzare în Orașul Nadlac 1

Casa de vânzare în Orașul Nadlac

Vând casa în Orașul Nădlac .Casa este compusă din doua camere ,baie ,bucatarie.curte mare in fața plus gradină in spate casa find siuata pe colț Pentru mai multe informați la nr. .

120 EUR/m2 | 300 m2

Nadlac, Arad

Casa de vanzare nadlac
10
5

Casa de vanzare nadlac

Casa de vanzare in nadlac pe str george enescu.in Nadlac jud arad Casa este formata din:3dormitoare,un living,o bucatarie mare spatioasa,2 holuri,o baie,inca o bucatarie de vara, terasa noua ,gazon curtea este pavata plus anexe,cotete noi , camara ,o gradina mare care este impartita in 2 parti, din ...

620 EUR/m2 | 137 m2

Nadlac, Arad

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac
7

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Agenția imobiliară ACASĂ vă oferă un teren cu acces la Autostrada A1, poziționat între cele două vămi din Nădlac. Suprafață teren: 411,749 mp Terenul se pretează pentru: Parc industrial Parc logistic - activități de logistică Parcare TIR, etc Pe proprietate se află constructii în suprafață de aproximativ ...

411,749 m2

periferie, Nadlac, Arad

Spatiu comercial de vanzare cu chirias
7

Spatiu comercial de vanzare cu chirias

De vânzare spațiu comercial închiriat – Nădlac, Piața Unirii (ultracentral) Dacă urmărești un activ de tip „buy & hold”, cu chirie încasată anual și locație centrală, aici ai cifrele pe masă. Preț: 800.000 EUR + TVA Caracteristici proprietate: 868 mp construiți, pe teren de 1.654 mp Vitrină 26 m – ...

951 EUR/m2 | 841 m2

central, Nadlac, Arad

casa in Nadlac  langa Penny
6
7

casa in Nadlac langa Penny

vand casa in Nadlac la 100m de la Penny. casa in stare buna. recent renovata. 900m teren si 140m cladiri

399 EUR/m2 | 100 m2

Central, Nadlac, Arad

vand pământ arabil
2

vand pământ arabil

Ofer spre vânzare teren arabil în suprafață totală de 25.450 mp jud. Arad.mai multe detalii la numărul de telefon

25,450 m2

Central, Nadlac, Arad

De vânzare   Casă spațioasă și elegantă în zona Nădlac, jud. Arad
10
1

De vânzare Casă spațioasă și elegantă în zona Nădlac, jud. Arad

De vânzare Casă spațioasă și elegantă în zona Nădlac, jud. Arad O proprietate care te întâmpină cu lumină și armonie de la primul pas. Cu o amprentă la sol de 160 mp și o bucătărie open-space impresionantă, această casă oferă un spațiu modern și primitor pentru întreaga familie. Curtea este complet ...

326 EUR/m2 | 475 m2

Nadlac, Arad

Spațiu comercial premium cu chiriaș stabil (Carrefour Market) Nădlac
7

De vânzare – spațiu comercial premium, cu chiriaș stabil (Carrefour Market) Locație: Nădlac, Piața Unirii – zonă ultracentrală, jud. Arad Preț: 800.000 EUR + TVA | Comision: 0 Oportunitate solidă de investiție Venit anual din chirie: 69.600 EUR + TVA Perioadă de amortizare: aproximativ 11,5 ani Contract ...

951 EUR/m2 | 841 m2