Hartă Listă
Filtre active: Arges Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez spatiu in Pitesti, pretabil cafenea, bar, servicii
12

Inchiriez spatiu comercial ultracentral in Pitesti.Are o suprafata construita de 150 mp si utila de cca 100. Dispune de toate utilitatile si e situat intr-o zona ultracentrala si cu trafic intens. Este pretabil pentru cafenea, bar, servicii, comercial...

100 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL Zona ZERO Etaj 1 Mobilat Și Utilat Renovat NOU 2024
18
1

Apartament Premium cu 4 Camere Ultracentral, Pitești ZONA ZERO | Confort 1 | Decomandat I ETAJ 1 | 93 mp utili - Disponibil o oportunitate rară pe piață ! - Te invităm să descoperi un apartament spectaculos, complet renovat în 2024, situat în inima orașului ...

1934 EUR/m2 | 93 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp
1

Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp

Agentia imobiliara Project Center va propune spre cumparare teren situat in Albota, intravilan, in suprafata de 630 mp, avand deschidere de 40 m. Terenul este la asfalt, intr-o zona rezidentiala si intr-o continua dezvoltare. Apa si curentul sunt la limita proprietatii. Pret vanzare - 45 euro/mp! Vizionarile ...

630 m2

Albota, Arges

Promovat
Teren 1053 mp cu deschidere 18 m – Războieni, str. Turcești
9
1

Teren 1053 mp cu deschidere 18 m – Războieni, str. Turcești

De vânzare teren intravilan – 1053 mp, deschidere 18 m – Pitești, zona Războieni (str. Turcești) Oportunitate excelentă pentru construcția unei case sau investiție! Teren intravilan în suprafață de 1053 mp, cu deschidere de 18 m, situat într-o zonă liniștită și accesibilă din zona Războieni, strada ...

1,053 m2

razboieni, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Oferta inchiriere garsoniera fond nou, Gavana 3, moderna, parcare, 300 RON
10

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate o garsoniera fond nou , Gavana 3, constructie 2020, bloc izolat, cf 1, decomandata, in suprafata de 37 mp. Garsoniera este mobilata si utilata nou, modern, detine centrala, termopane integral si loc de parcare propriu, cu bariera . Disponibilitate ...

37 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, 700000 euro
7
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, zona de nord, in sensul de mers spre Transfagarasan, pavilion cu 5 nivele, parter + 4 etaje, cu o amprenta la sol de 756 mp, suprafata desfasurata 3780 mp si teren 1594 mp. Cladirea este din beton armat, chesoane, cadre ...

185 EUR/m2 | 3,780 m2

Curtea de Arges, Arges

Promovat
Oferta vanzare casa noua stil mediteranean in Micesti, 153800 EURO
20
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare o casa in stil mediteranean constructie 2025 intr-un complex rezidential deosebit amplasat in comuna Micesti, la aproximativ 9 km de Pitesti si 5 minute de Mioveni. Zona este linistita. Ca si teren avem 400mp. intravilan curs constructii, strada pietruita. ...

1373 EUR/m2 | 112 m2

Micesti, Arges

Oferta inchiriere ap 2 cam. fond nou Gavana 3, mobilat, mloc de parcare, 330 EURO
20
2

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate un apartament cu 2 camere, fond nou 2008, cf1, 50 mp, Gavana 3, la etajul 3 4, cu lift si loc de parcare. Apartamentul este mobilat si utilat modern, detine centrala si aer conditionat. Zona este linistita, aproape de mijloc de transport ...

50 m2

Gavana+3, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta inchiriere spatiu comercial birouri, ultracentral Pitesti, renovat complet, 800 euro
16

Agentia imobiliara Yna va ofer spre inchiriere un spatiu comercial birou in suprafata de 53 mp, situat ultracentral, la parterul unei cladiri, constructie 1960. Spatiul este renovat complet, avand instalatiile electrice si sanitare noi, centrala, aer conditionat. Dispune de 3 camere nedecomandate, ...

53 m2

Pitesti, Arges

Oferta inchiriere ap 2 cam Expo Parc, modern,1600 RON
19

Oferta inchiriere ap 2 cam Expo Parc, modern,1600 RON

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in Expo Parc, cf 1, semidecomandat, la et 4 4, in suprafata totala de 48 mp. Apartamentul este renovat total, mobilat si utilat modern, detine centrala , aer conditionat si termopane integral. Disponibilitate imediata. Pret ...

45 m2

Calea+Bucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta inchiriere garsoniera fond nou, Nord, mobilata si utilata, 1400 RON
20

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate o garsoniera fond nou, 2018 , in zona Nord, situata la etajul 5 5 , izolata, cu lift, in suprafata totala de 38 mp, fara balcon. Garsoniera este confort 1, decomandata, mobilata si utilata , detine centrala, masina de uscat rufe si este ...

38 m2

Nord, Pitesti, Arges

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la DN65B
2

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la DN65B

Inchiriem teren extravilan insuprafata de 1000 mp cu o deschidere de 16 m la DN65B. Terenul este ingradit si pietruit , poarte fi folosit ca parc vanzari auto, are o vizibilitate sporita.

1,000 m2

Bradu, Arges

Ofer Spre Închiriere Apartament 2 Camere Confort 1 CALEA BUCUREȘTI Mobilat Și Utilat Complet Liber
11

CITIȚI VĂ ROG CU ATENȚIE ANUNȚUL ÎNAINTE. MULȚUMESC ANTICIPAT. Ofer spre închiriere un apartament cu 2 camere, confort 1, situat într-o zonă SEMICENTRALĂ extrem de apreciată Calea București la doar câteva minute de centrul orașului. Condiții de închiriere : --- Disponibil ...

48 m2

Calea+Bucuresti, Pitesti, Arges

NOU PE PIAȚĂ ! VILĂ Nouă Găvana 3  Platou Teren 500Mp. 165Mp. Utili An 2025 Mobilată Utilată Complet
24
2

NOU PE PIAȚĂ ! VILĂ Nouă Găvana 3 Platou Teren 500Mp. 165Mp. Utili An 2025 Mobilată Utilată Complet

Vilă Premium Construită Cu Pasiune Și Rafinament Platou Găvana 3 PLATOU, Pitești - Proprietatea beneficiază de un amplasament privilegiat, situată în imediata vecinătate a pădurii, oferind liniște, aer curat și un cadru natural deosebit, ideal pentru relaxare și confort. ...

2182 EUR/m2 | 165 m2

Gavana%2525252bPlatou, Pitesti, Arges

VILĂ DEOSEBITĂ    De Lux Pitești Stradală 250 Mp. Utili Teren 1400 Mp.
20
1

VILĂ DEOSEBITĂ De Lux Pitești Stradală 250 Mp. Utili Teren 1400 Mp.

Vilă de Lux | Zona Trivale Capitol | Pitești - Unicitate. Eleganță. Confort absolut. O reședință premium pentru cei care apreciază rafinamentul și standardele înalte, disponibilă doar prin Agenția Imobiliară * KRISS * - O proprietate exclusivistă, realizată la cele mai exigente standarde: - Suprafață ...

1860 EUR/m2 | 250 m2

Trivale, Pitesti, Arges

HALĂ De Vânzare Pitești - Ștefănești 520 Mp. Teren 3000 Mp. BETONAT 100 % Utilități Panouri 30 KW
12
1

Hală Industrială de Vânzare Pitești Ștefănești - Suprafață construită: 520 mp - Teren : 3.000 mp (100% betonat) - Înălțime utilă : 4,2 m la streașină Regim juridic : Proprietate disponibilă exclusiv prin Agenția Imobiliară KRISS - ...

952 EUR/m2 | 520 m2

Pitesti, Arges

VILĂ PITEȘTI ROLAST Balotești De LUX Mobilată Şi Utilată Complet NOUĂ Suprafeţe 200 Mp. Utili 400 Mp
18
2

VILĂ DE LUX PITEȘTI, ZONA ROLAST CONSTRUCȚIE 2020 Proprietate exclusivistă Mobilată & utilată complet Finisaje premium Totul nou - O vilă spectaculoasă, construită în 2020, care redefinește standardele de confort și rafinament. Situată ...

1650 EUR/m2 | 200 m2

Pitesti, Arges

TEREN 21579 Mp. Curs Construcții + 4 Anexe La 35 Km Pitești - Buzoești Stradal Fermă
12
1

Oportunitate Investițională | Teren 21.579 mp cu Deschidere la DN65A | Buzoești, Argeș - Agenția Imobiliară KRISS vă prezintă în exclusivitate un teren generos, cu multiple posibilități de valorificare, situat strategic în Comuna Buzoești, la doar 35 km de Pitești, cu deschidere directă la Drumul ...

21,579 m2

Pitesti, Arges

Ofer Spre Închiriere! Spațiu 91 Mp. ULTRACENTRAL Pitești Liber Etaj 3
11

Spațiu Comercial Ultracentral de Închiriat Clădire Nouă cu Lift - Zona Teatru Davila 91 Mp. cu Terasa 86 Mp. Utili Etaj 3 Liber Disponibil Imediat - Agenția Imobiliară * KRISS * vă prezintă în exclusivitate un spațiu modern, situat într-o clădire nouă, ...

950 m2

Central, Pitesti, Arges

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp.  26 M deschidere Toate Utilități
6
5

Nou Pe Piață TEREN Hințești Tipografie 847 Mp. 26 M deschidere Toate Utilități

OFERTĂ !!! Nou Pe Piață TEREN Hințești zona Tipografie la 5,5 km de Pitești, aproape de strada principală La liziera păduri, Teren 847 Mp. cu Deschidere de 26 M, Toate utilitățile la poartă, zonă foarte liniștită și în plină dezvoltare. Prețul este de 75 Euro Mp. = total 63.500 Euro. MERITĂ VĂZUT !!! Exclusiv ...

Pitesti, Arges

VILĂ P+1 200 m  utili teren 600 m  Bascov-Valea Ursului 10 km Pitești
16
1

VILĂ P+1 200 m utili teren 600 m Bascov-Valea Ursului 10 km Pitești

VILĂ P+1 | 200 m utili | Teren 600 m | Bascov-Valea Ursului | 10 km Pitești - O casă construită cu suflet și atenție la detalii, nu pentru vânzare ! - Această vilă deosebită, realizată din cărămidă Porotherm antiseismică și structură din fier beton, oferă siguranță, confort și durabilitate. Cu o izolație ...

1097 EUR/m2 | 200 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere BANAT Confort 1 Etaj 3 Renovat Total 51 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Zona Banat Etaj 3 4 Complet Renovat Mobilat & Utilat - Vă propun spre achiziție un apartament de 2 camere, confort 1, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Banat. Proprietatea se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Banat, Pitesti, Arges

Salvează căutarea