Hartă Listă
Filtre active: Arges Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
4

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
La 2 min de Campulung Muscel – 344 mp utili+ teren 4.563 mp -utilizare multiplă!
20

-Nou in piață- Randament și posibilități de dezvoltare, teren de 4.563 mp - Așa începe povestea aceastei frumoase proprietăți. La iesire din Campulung, in Bughea de Sus, intr-o zona linistita, cu acces direct la drum asfaltat, descoperi o proprietate care nu se rezuma doar la spatiu, ci la ceea ce poti ...

578 EUR/m2 | 344 m2

Campulung-Muscel, Arges

Promovat
Vand casa in Pitesti, ultracentral, strada Rahovei
11
3

Vand casa in Pitesti, ultracentral, strada Rahovei

Proprietatea care se vine e situata in Pitesti, ultracentral. Are teren in jur de 220 mp si casa in jur de 115 mp construiti. Deschiderea la strada e de 11 m. Are toate utilitatile si necesita renovare. E pretabila pentru locuit, birou, servicii medicale...

1966 EUR/m2 | 89 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Central, etaj 2, bloc nou
9

Apartament 2 camere Central, etaj 2, bloc nou

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere apartament cu 2 camere situat central, intr-un bloc nou construit in anul 2019. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat, prezinta finisaje moderne. Pozitionat la etajul 2 intr-un bloc cu lift. In pretul chiriei este inclus un ...

60 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren intravilan Curtea de Arges
5
1

Teren intravilan Curtea de Arges

"Mișcări inteligente. Soluții fără efort." Rait Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan situat in centru orasului pentru construirea unui imobil de locuinte cu functiuni mixte D+P+3+M. „Construiește-ți visul în inima orașului cu Imobiliare Rait” Locație excelentă: Situat în inima orașului, ...

2,694 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
VANZARE ANSAMBLU CASUTE BRADULET ARGES
20
15

VANZARE ANSAMBLU CASUTE BRADULET ARGES

Situată pe valea Vâlsanului, într-o zonă pitorească de dealuri retrase, această proprietate impresionantă se află la doar 10 km de munții Făgăraș. Proprietatea cuprinde două cabane din lemn și o casă ecologică de COB, totalizând aproximativ 210 mp de suprafață construită, conform documentelor oficiale. *Cabanele ...

305 EUR/m2 | 210 m2

Bradulet, Arges

Promovat
Constructie structura beton armat 810 MPC Curtea de Arges
20
2

Constructie structura beton armat 810 MPC Curtea de Arges

Oportunitate Strategică de Investiție: Complex Turistic & Evenimente în Nordul orașului Curtea de Argeș Vă prezentăm o proprietate rară prin dimensiuni și potențial, situată în zona de Nord a orașului Curtea de Argeș – poarta de intrare către Transfăgărășan. Această construcție masivă a fost proiectată ...

413 EUR/m2 | 630 m2

nord, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Teren Intravilan Curtea de Arges
8
6

Teren Intravilan Curtea de Arges

​ OPORTUNITATE UNICĂ ÎN CURTEA DE ARGEȘ! Vă prezentăm un teren de vânzare perfect pentru proiectul dumneavoastră. ​Situat într-o zonă liniștită și cu acces rapid, acest teren de 760 mp este ideal pentru o reședință permanentă sau pentru o investiție. ​Avantaje Cheie: ​Localizare: Aproape de autostradă. ​Utilități: ...

760 m2

sud, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Teren intravilan Curtea de Arges Centru- San Nicoara
8
3

Teren intravilan Curtea de Arges Centru- San Nicoara

Agenția Imobiliară RAIT, lider în reprezentarea exclusivă asistată de AI, prezintă spre vânzare această proprietate remarcabilă… Această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă de investiție sau de dezvoltare, fiind un **teren intravilan** situat în zona **Centrală - San Nicoară** din **Curtea ...

634 m2

central, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Casa de vanzare Cicanesti Arges
7

Casa de vanzare Cicanesti Arges

​Acest proiect rezidențial modern, aflat în faza incipientă de construcție, este conceput pentru a oferi un spațiu de locuit confortabil și funcțional, optimizat, pentru familiile care caută un echilibru între estetică și utilitate. Structura actuală, solidă și bine definită, reprezintă fundația unei ...

370 EUR/m2 | 210 m2

Cicanesti, Arges

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrare in Piata Ceair
6
1

Inchiriez un spatiu comercial (curte interioara ) la intrarea in Piata Ceair, pe strada Traian Vuia, nr. 7. Zona are vad comercial intens ( aprox. 3000 de persoane zi) . Spatiul are suprafata utila de aprox. 140 mp, are platforma betonata la intrare și spatiu verde in spate, energie electrica si ...

140 m2

Ceair, Pitesti, Arges

teren de vz in Berevoiesti / AG ( zona pensiunii Perla Rausor)
3
1

Compania imobiliara Apulum94 are placerea de a va propune spre vanzare un teren situat in comuna Berevoiesti / Arges, aflat intr-o zona verde cu aer curat la 50 de metri de piriul Riusor care izvoraste din Muntii Iezer - Papusa. Zona ofera multiple oportunitati turistice, terenul fiind situat in proximitatea ...

834 m2

Berevoesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges
Salvează căutarea