Hartă Listă
Filtre active: Arges Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament 2 camere, Pitesti, Nord, semidecomandat
9

Vand apartament 2 camere, Pitesti, Nord, semidecomandat

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Pitesti, Zona Nord, in spatele L- eurilor, aproape de benzinaria Mol. E situat la etajul 3, blocul avand 4 etaje. Are centrala proprie, termopane si necesita renovare

1512 EUR/m2 | 41 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren 1047 mp Lunca Corbului– spațiu suficient pentru orice plan ai
9

Oferim spre vânzare proprietate situată în comuna Lunca Corbului, în zonă centrală, lângă magazine, poliție și intersecția către Bârla. Proprietatea are deschidere directă la DN de 23 m.l., oferind vizibilitate foarte bună și acces facil, fiind potrivită atât construirea unei locuință, cât și pentru ...

1,047 m2

Lunca Corbului, Arges

Promovat
NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL 100 Mp Etaj 1 Renovat 2025 Mobilat Și Utilat Complet
20

Apartament Exclusivist cu 4 Camere Ultracentral, Pitești Zona 0 | 100 mp utili | Etaj 1 ideal | Renovare completă SEPTEMBRIE 2025 NOU PE PIAȚĂ O locuință rară, în ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat Fratii Golesti, Pitesti | VSC 5
12

Va propun spre inchiriere un spatiu comercial modern, cu finisaje premium si acces facil, situat la parterul blocului VSC5, finalizat in 2024, in zona Fratii Golesti – una dintre cele mai circulate si accesibile zone din Pitesti, aproape de centrul orasului, Arges Mall si Gara Pitesti. Spatiul este ...

34 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Oferta vanzare casa noua stil mediteranean in Micesti, 153800 EURO
20
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare o casa in stil mediteranean constructie 2025 intr-un complex rezidential deosebit amplasat in comuna Micesti, la aproximativ 9 km de Pitesti si 5 minute de Mioveni. Zona este linistita. Ca si teren avem 400mp. intravilan curs constructii, strada pietruita. ...

1373 EUR/m2 | 112 m2

Micesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 69900 euro
10
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1271 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Oferta inchiriere spatiu comercial birouri, ultracentral Pitesti, renovat complet, 800 euro
16

Agentia imobiliara Yna va ofer spre inchiriere un spatiu comercial birou in suprafata de 53 mp, situat ultracentral, la parterul unei cladiri, constructie 1960. Spatiul este renovat complet, avand instalatiile electrice si sanitare noi, centrala, aer conditionat. Dispune de 3 camere nedecomandate, ...

53 m2

Pitesti, Arges

Oferta inchiriere ap 2 cam, Nord, fond nou, 1500 ron
20
1

Oferta inchiriere ap 2 cam, Nord, fond nou, 1500 ron

Agentia imobiliara Yna ofera spre inchiriere in exclusivitate un apartament cu 2 camere fond nou, Nord, constructie 2007, et 4 6, cf 1, decomandat, in suprafata de 45 mp , avand centrala de bloc. Apartamentul este mobilat si utilat , bucataria fiind open space cu livingul. Pret 1500 lei. Se inchiriaza ...

45 m2

Nord, Pitesti, Arges

Oferta inchiriere ap 3 cam ultracentral, mobilat si utilat modern, 450 EURO
18

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere un apartament cu 3 camere situat ultracentral, Piata Vasile Milea, la et 8 10, pozitionat S-V, in suprafata utila de 70 mp. Apartamentul este renovat complet, detine un grup sanitar, centrala, aer conditionat in living si intr-un dormitor si este foarte ...

70 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Oferta inchiriere garsoniera in Craiovei, parter, mobilata si utilata, 260 euro
16
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate o garsoniera situata in zona Craiovei, str Smardan, la parterul unui bloc izolat, in suprafata totala de 32mp, fara balcon. Garsoniera este mobilata si utilata, detine centrala, termopane, aer conditionat, supraveghere video si este disponibila ...

32 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro
18
2

Vand ap 3 cam, Gavana, langa Spitalul Judetean, 119000 euro

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament spatios cu 3 camere situat in cartierul Gavana, langa spitalul judetean, bloc 1991, izolat. Apartamentul este cf 1, semi-decomandat, situat la et 3 4 , cu vedere pe 2 parti , avand o suprafata utila de 72 mp, totala 81 mp ...

1653 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Oferta inchiriere ap 2 cam. fond nou Gavana 3, mobilat, mloc de parcare, 330 EURO
20
3

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate un apartament cu 2 camere, fond nou 2008, cf1, 50 mp, Gavana 3, la etajul 3 4, cu lift si loc de parcare. Apartamentul este mobilat si utilat modern, detine centrala si aer conditionat. Zona este linistita, aproape de mijloc de transport ...

50 m2

Gavana+3, Pitesti, Arges

Oferta vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, 700000 euro
7
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare cladire industriala in Curtea de Arges, zona de nord, in sensul de mers spre Transfagarasan, pavilion cu 5 nivele, parter + 4 etaje, cu o amprenta la sol de 756 mp, suprafata desfasurata 3780 mp si teren 1594 mp. Cladirea este din beton armat, chesoane, cadre ...

185 EUR/m2 | 3,780 m2

Curtea de Arges, Arges

Promovat
Oferta inchiriere ap 3 cam, Popa Sapca, mobilat si utilat modern, 600 euro
19
2

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere un apartament cu 3 camere in Popa Sapca, constructie 1993, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata totala de 90 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane si este mobilat si utilat modern. ...

80 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta inchiriere ap 2 camere Teilor, mobilat si utilat clasic, 1600 RON
20
1

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona centrala,Teilor, bloc 1990, izolat, situat la et 2, cf 1, decomandat, in suprafata totala de 70 mp . Apartamentul este mobilat si utilat clasic, curat, detine centrala, termopane integral, balcon inchis, vedere pe ...

65 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Oferta inchiriere ap 3 cam in vila Gavana, mobilat si utilat, 400 euro
20

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate un apartament la mansarda unei vile P+ET+M constructie 2003, izolata, zona Gavana. Apartamentul este cf 1, decomandat, in suprafata de aproximativ 90mp. Dispune de contorizare separata, centrala, aer conditionat, terasa , un grup sanitar. ...

90 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Promovat
Ofer inchiriere ap 2 cam, Banat, mobilat si utilat, 1500 RON
9

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate un apartament cu 2 camere situat in cartierul Banat la et 3 4. Apartamentul este cochet, complet mobilat si utilat, racordat la termoficare si are o suprafata totala de 39 mp. Este situat aproape de scoli, centru, piata, supermarketuri ...

39 m2

Banat, Pitesti, Arges

NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17
2

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat