Hartă Listă
Filtre active: Arges Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat Etaj 1 Bloc Nou 2016 Mobilat Și Utilat Complet
16

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament Modern cu 3 Camere în Găvana 3 - Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet !!! - Vă invităm să descoperiți un apartament spațios și elegant, situat în cartierul Găvana 3, într-un imobil modern, edificat în anul 2016. Amplasat la etajul 1 al unui bloc prevăzut cu lift, ...

1836 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Promovat
Teren Intravilan Curtea de Arges
8
5

Teren Intravilan Curtea de Arges

​ OPORTUNITATE UNICĂ ÎN CURTEA DE ARGEȘ! Vă prezentăm un teren de vânzare perfect pentru proiectul dumneavoastră. ​Situat într-o zonă liniștită și cu acces rapid, acest teren de 760 mp este ideal pentru o reședință permanentă sau pentru o investiție. ​Avantaje Cheie: ​Localizare: Aproape de autostradă. ​Utilități: ...

760 m2

sud, Curtea de Arges, Arges

Promovat
Casa moderna 5 camere Trivale - Clasa energetic A
20

Casa moderna 5 camere Trivale - Clasa energetic A

Când îți dorești cu adevărat să simți că te-ai mutat „acasă”, într-un loc în care fiecare membru al familiei are propriul spațiu, iar livingul devine punctul de întâlnire al tuturor, această proprietate poate fi alegerea perfectă. Casa este situată într-o zonă liniștită aproape de cartier Trivale, ...

1442 EUR/m2 | 138 m2

Smeura, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
6

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Jumatate duplex Budeasa, 4 camere
18

Jumatate duplex Budeasa, 4 camere

Vila modernă Budeasa, lângă lac și plaje, la doar 3 km de oraș! Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare vilă situată în Budeasa - locuință elegantă și confortabilă, amplasată într-una dintre cele mai frumoase zone de lângă Pitești, renumită pentru peisajele sale, lacul și plaja. Vila ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Budeasa, Arges

Apartament de inchiriat - 2 camere - Prundu, vis a vis de Lidl
7

Apartament de inchiriat - 2 camere - chiar langa sensul giratoriu situat la intrarea in cartierul Prundu / vis-a-vis de Lidl 350 euro / luna (fara animale de companie) - loc de parcare - lift - mobilat si utilat - centrala proprie - aer conditionat Situat la etajul 7, într-o zonă excelent conectată ...

50 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Central Pitesti
8

Spatiu Comercial Central Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb spatiu comercial , excelent pozitionat in zona centrala Pitesti , situat la parterul unei constructii impunatoare , compus din : 2 camere , bucatarie [ camera ] , 2 bai , balcon , avand suprafata de 80 mp , aer conditionat , centrala termica , travertin , parchet ...

80 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Casa Parter Bascov Uiasca Arges
11

Casa Parter Bascov Uiasca Arges

Casa tip parter la cheie excelent pozitionata in zona Uiasca Bascov , avand suprafata construita de 122 mp si suprafata utila 90 mp , pe un teren ingradit de 340 mp langa padure , isi asteapata noii proprietari intr un decor de poveste Casa este compusa din: living , 2 dormitoare , bucatarie , 2 bai ...