Imobiliare Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp
14

Apartament 3 camere Stefanesti Bloc 2023+Gradina 147mp

Apartament 3 camere cu grădină proprie in bloc construit in 2023, in complexul rezidential Cavalerului Residence situat pe strada Cavalerului vis-a-vis de Marcea Spa la 5 min de Centrul Pitestului.. Descoperă acest apartament cu 3 camere, decomandat cu suprafata totala de 100 mp compus din living cu ...

1701 EUR/m2 | 93 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Vand imobil, cu chiriasi pe termen lung, situat in Pitesti, Arges
13
2

Vand imobil situat in Pitesti, Jud Arges, inchiriat pe termen lung. Are o suprafata desfasurata de 224 mp, construit pe un teren imprejmuit de 184 mp. Este legat la toate utilitatile orasului, are incalzire centralizata pe gaz si dispune si de aer conditionat. Este o investitie profitabila si se amortizeaza ...

455 EUR/m2 | 224 m2

Pitesti, Arges

Promovat
0% Comision Teren intravilan 1246 mp Prundu Platou -Fragilor
6

0% Comision - IDEAL pentru INVESTITIE - zona in plina dezvoltare! Va prezentam spre achizitie un teren intravilan 1246 mp, situat in Prundu Platou pe strada Fragilor. Terenul este plan, liber de sarcini, se afla in zona cu destinatie rezidentiala si datorita suprafetei ideale pentru constructia casei ...

1,246 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Topoloveni - Conacul Ion Mihalache, Domeniu pe 5 Hectare
20

Topoloveni - Conacul Ion Mihalache, Domeniu pe 5 Hectare

TOPOLOVENI - CONACUL ION MIHALACHE, DOMENIU PE 5 HECTARE. Un intreg deal, vizavi de Biserica Inuri. Domeniu autentic, intr-un peisaj mirific, o destinatie turistica sau rezidenta de prestigiu, cuprinzand conacul dupa arhitectura veche, o vila generoasa si anexe, pe un teren impadurit, cu gradini, poteci, ...

3083 EUR/m2 | 639 m2

central, Topoloveni, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
Jumatate duplex Budeasa, 4 camere
18

Jumatate duplex Budeasa, 4 camere

Vila modernă Budeasa, lângă lac și plaje, la doar 3 km de oraș! Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare vilă situată în Budeasa - locuință elegantă și confortabilă, amplasată într-una dintre cele mai frumoase zone de lângă Pitești, renumită pentru peisajele sale, lacul și plaja. Vila ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Budeasa, Arges

Apartament de inchiriat - 2 camere - Prundu, vis a vis de Lidl
7

Apartament de inchiriat - 2 camere - chiar langa sensul giratoriu situat la intrarea in cartierul Prundu / vis-a-vis de Lidl 350 euro / luna (fara animale de companie) - loc de parcare - lift - mobilat si utilat - centrala proprie - aer conditionat Situat la etajul 7, într-o zonă excelent conectată ...

50 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Central Pitesti
8

Spatiu Comercial Central Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb spatiu comercial , excelent pozitionat in zona centrala Pitesti , situat la parterul unei constructii impunatoare , compus din : 2 camere , bucatarie [ camera ] , 2 bai , balcon , avand suprafata de 80 mp , aer conditionat , centrala termica , travertin , parchet ...

80 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Casa Parter Bascov Uiasca Arges
11

Casa Parter Bascov Uiasca Arges

Casa tip parter la cheie excelent pozitionata in zona Uiasca Bascov , avand suprafata construita de 122 mp si suprafata utila 90 mp , pe un teren ingradit de 340 mp langa padure , isi asteapata noii proprietari intr un decor de poveste Casa este compusa din: living , 2 dormitoare , bucatarie , 2 bai ...