Hartă Listă
Filtre active: Arges Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Casă cu farmec Neoromânesc – Pietroșani, Argeș
20
5

Casă cu farmec Neoromânesc – Pietroșani, Argeș

De vânzare casă solidă din cărămidă, construită în 1962, în stil Neoromânesc, situată în comuna Pietroșani, jud. Argeș. Proprietatea are 194 mp construiți (P+E), cu o amprentă la sol de 97 mp, pe un teren generos de 1470 mp. Zona este superbă – înconjurată de dealuri împădurite, cu Râul Doamnei ce străbate ...

488 EUR/m2 | 160 m2

Pietrosani, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
2

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...

1471 EUR/m2 | 68 m2

Popa+Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
NOU ! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Liber Fără Îmbunătățiri
16

NOU ! Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale orașului, ...

1312 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Casa + teren
10
134

Casa + teren

Casa cu curte, in localitatea Calinesti - sat Glodu, judetul Arges, la 20 km de Pitesti si 100 km de Bucuresti compusa din 2 camere, hol, baie, bucatarie+camera, pod, magazie, terasa, pivnita, mobilata si dotata, 125 mp, curte de 1.900 mp, cu put si pompa, livada de pomi fructiferi, impreuna cu teren ...

360 EUR/m2 | 125 m2

Gorganu, Arges

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu
10
3

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu

Inchiriez Etaj casa P+1 situată în Tudor Vladimirescu. Casa este renovată total, interior și exterior. Incalzire pardoseala. 2 Intrari, balcon 10 mp cu vedere către strada principală. Suprafață utila 150 mp: - 5 camere cu înălțime pereți 3,2 m hol luminos, grup sanitar. Este pretabila pentru birouri, ...

120 m2

Pitesti, Arges

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9
1

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1688 EUR/m2 | 160 m2

Pitesti, Arges

Teren de Vânzare
5
14

Teren de Vânzare

Teren de vânzare pe raza comunei Oarja, la 15 km distrață de Pitești. Terenul are cadastru, asa cum reiese si din pozele din anunț. Suprafața este de putin peste 1890 metrii pătrați. Toate utilitățile necesare se află la drum. Prețul terenului este de 13 euro mp. Pentru mai multe detalii și informații ...