Hartă Listă
Filtre active: Arges Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere PRUNDU Confort 1 Bloc 2008 Cu Lift 60 M Etaj 4 6 Mobilat Utilat Complet
14

Apartament 3 camere Prundu Bloc 2008 Lift Etaj 4 6 Mobilat & utilat complet 2 băi 2 balcoane Aer condiționat Parcare - În cartierul Prundu, într-un bloc modern construit în 2008, dotat cu ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
7

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Inchiriere Casa Centrala Pitesti- Livezilor
12
1

Inchiriere Casa Centrala Pitesti- Livezilor

Va prezentam spre inchiriere o casa centrala pentru o activitate comerciala, birou sau cabinet. Situată în inima orașului, aceasta minunata casa este o bucată autentică din istoria Pitestiului . Cu o arhitectură specifica anilor "60, această locuință emana un farmec aparte. Dispune de trei camere, baie ...

93 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Central Pitesti
8

Spatiu Comercial Central Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb spatiu comercial , excelent pozitionat in zona centrala Pitesti , situat la parterul unei constructii impunatoare , compus din : 2 camere , bucatarie [ camera ] , 2 bai , balcon , avand suprafata de 80 mp , aer conditionat , centrala termica , travertin , parchet ...

80 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

Chiria cea mai ieftină-n Pitești: 370 Lei Pers.
1

Chiria cea mai ieftină-n Pitești: 370 Lei Pers.

OFER INCHIRIERE, numai pentru tineri (baieti, fete). Conditii deosebite, Pitesti Nord, Kaufland, complet mobilate si modern utilate (aragaz, frigider, masini de spalat,TV, internet).Seriozitate, curatenie, liniste, ordine si disciplina. Pretul - 370 lei pers.(2 pers. camera). Telnumar etaj: 5, numar ...

17 m2

Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Chirie ieftină-n Pitești, la 370 lei pers., la casă 1

Chirie ieftină-n Pitești, la 370 lei pers., la casă

17 m2

Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

Chirie Tineri Pitesti Nord 360 Lei Persoana

Chirie Tineri Pitesti Nord 360 Lei Persoana

Suntem interesati de persoane serioase, pentru chirie in camere la casă. Spatiul beneficiază de toate utilitatile+ conditiile necesare. Este ordine, liniste și curatenie.

16 m2

Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Promovat
Ofer 2 locuri camera- inchiriere-370 Lei Pers. Lună - Pitesti
2
19

OFER Închiriere. Conditii deosebite, Pitesti Nord?-Kaufland, complet mobilate si modern utilate (aragaz, frigider, masini de spălat, TV, internet). Seriozitate, curatenie, liniste, ordine si disciplina. Pretul - 370 lei pers.(2pers. camera). Tel. Nr etaj: 5, Nr. camere: 2, numar loc de parcare: 0, numar ...

170 m2

Cartierul+Gavana, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

 OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4
9
9

OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4

PROPRIETAR Vând garsoniera confort 1 decomandat etaj 4 din 4 Garsoniera este mobilata și utilata: Ușa metalica, Izolata exterior Gresie și faianță,parchet Balcon închis cu termopan Masina de spălat. Combina frigorifica Full ne-o frost. Televizor led. Loc de parcare rezervat Cheie de la uscătorie ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Pitesti, Arges

Închirieri apartamente 2 camere  Mioveni
4
1

Închirieri apartamente 2 camere Mioveni

închiriez apartament 2 camere zona Pieței în Mioveni perioada indelungată

55 m2

Sud, Mioveni, Arges

Vând casă și anexe
6
10

Vând casă și anexe

Dacă îti doresti o casă într-o zonă linistită, si cu acces rapid către orasul Pitesti(12.km) îti prezint o proprietate care îti poate devenii ACASĂ ! Situată în Văleni-Podgoria Călinesti (judetul Arges), această casă dispune de camere,în total 93.mp--fiind amplasată pe un teren de1.017mp.intravilan, ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Valeni-Podgoria, Arges

Teren intravilan 1200mp. Albota 11

Teren intravilan 1200mp. Albota

Vand 1200mp. Teren intravilan pe strada Gioroc. Drum asfaltat recent, utilitati curent si apa la coltul gardului, cablu și gaze la aprox 35m.

Albota, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

VAND  teren 1620MP, in com.Bradu, parcelat  in 2 parcele .    .
3
12

VAND teren 1620MP, in com.Bradu, parcelat in 2 parcele . .

Deschidere 25ml , utilitati, apa ,gaze. electricitate si din 2016 canalizare., suprafata totala 1620, posibilitate parcelare.Front stradal: 25ml Acces: Amenajare strazi: Iluminat stradal, Utilitati: Utilitati Generale: Apa, Canalizare, Gaz, Curent, Utilitati in zona Alte caracteristici: Alte caracteristici: ...

1,620 m2

Bradu, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti (1320) Curtea de Arges (110) Mioveni (90) stefanesti (73) Campulung (70) Bradu (57) Campulung-Muscel (54) Albota (48) Bascov (46) Calinesti (34) Smeura (31) Maracineni (29) Babana (26) Geamana (26) Costesti (25) Topoloveni (25) Mosoaia (22) Cateasca (20) Baiculesti (18) Corbi (17) Rucar (17) Oarja (16) Dambovicioara (14) Leordeni (14) Micesti (14) Poiana Lacului (14) Berevoesti (13) Bogati (13) Leresti (13) Merisani (13) Stefanestii-Noi (11) Vedea (11) Balilesti (10) Budeasa Mare (10) Domnesti (10) Budeasa (9) Draganu-Olteni (9) Hintesti (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Arefu (8) Darmanesti (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Titesti (8) Valea Mare-Podgoria (8) Argeselu (7) Catanele (7) Cepari (7) Draganu (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Budeasa Mica (6) Lunca Corbului (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Satic (6) Stolnici (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bradulet (5) Bughea de Sus (5) Corbeni (5) Dobrogostea (5) Glambocu (5) Lintesti (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Uiasca (5) Bradetu (4) Bughea de Jos (4) Cersani (4) Ciupa-Manciulescu (4) Cuca (4) Golesti (Stefanesti) (4) Harsesti (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Suseni (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Botesti (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cerbureni (3) Ciocanu (3) Coseri (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Izvoru (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Mozacenii-Vale (3) Musatesti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Vladesti (3) Voroveni (3) Zigoneni (3) Albestii Ungureni (2) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Brabeti (2) Brateasca (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciofrangeni (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Colibasi (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crintesti (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Godeni (2) Grosi (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Oestii Pamanteni (2) Prislopu Mic (2) Retevoiesti (2) Rogojina (2) Sapata (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Suici (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Mare-Pravat (2) Valea Ursului (2) Valsanesti (2) Varzaru (2) Vranesti (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Bolculesti (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciocesti (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Contesti (1) Corbsori (1)