Hartă Listă
Filtre active: Arges Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere Casa Centrala Pitesti- Livezilor
12
1

Inchiriere Casa Centrala Pitesti- Livezilor

Va prezentam spre inchiriere o casa centrala pentru o activitate comerciala, birou sau cabinet. Situată în inima orașului, aceasta minunata casa este o bucată autentică din istoria Pitestiului . Cu o arhitectură specifica anilor "60, această locuință emana un farmec aparte. Dispune de trei camere, baie ...

93 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere – Cartier  Mărășești
12
1

Apartament 2 camere – Cartier Mărășești

Next Level Imob pune în vânzare( sau schimb cu apartament de 3 sau 4 camere+diferemță,) un apartament de 2 camere situat pe strada Mărășești, aflată lângă Pădurea Trivale. Imobil este construit din cărămidă, apartamentul fiind renovat în 2021. Proprietatea dispune de centrală termică proprie cu calorifere ...

1700 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren intravilan 1 304 mp - Calinesti- Gorganu-Arges!
3

Teren intravilan 1 304 mp - Calinesti- Gorganu-Arges!

Proprietate nou intrata pe piata - Proprietate situata in Comuna Calinesti, Sat Gorganu, cu acces direct din drum comunal, compusa din teren intravilan in suprafata de 1 304 mp, cu deschidere la drum 18,22 mp. Terenul este ideal pentru constructie noua avand utilitatile in zona. Forma terenului permite ...

1,304 m2

Gorganu, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat Etaj P 4 Stradal Complex 2 An 1985
5

Apartament 3 Camere TRIVALE Complexul 2 Confort 1 Decomandat STRADAL La bulevard, Etaj P 4, Balcon 6,5 M, An construcție 1985, fondurile noi, 71 Mp., Două grupuri sanitare, baie mare cu geam, toate utilitățile trase separat, centrală termică cu instalație pe cupru, termopan, gresie și faianță, boxă, ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
direct proprietar ap. 2 camere 71mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 8, 1993
10
2

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, apartamentul oferă 71 mp totali și un plus important: două balcoane și multiple spații de depozitare ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Bulevardul Fratii Golesti, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, mobilat, utilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată. Disponibil imediat Capacitate 6 persoane Se oferă factura

70 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, capacitate 6 persoane, mobilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, centrala termica Disponibil și perioada scurta

55 m2

Pitesti, Arges

Casa de inchriat in Pitesti
1
1

Casa de inchriat in Pitesti

Ofer casa de închiriat în Pitești, 5 camere mobilate, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, 3 Gr sanitare, parcare auto in curte, centrala termica Se emite factura

150 m2

Pitesti, Arges

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș
2
21

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș

Vând casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș în centru. Casa are 4 camere, camera baie + bucătărie. Teren 1069 M2

286 EUR/m2 | 124 m2

Malureni, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec
5
1

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec

Vând teren în Topoloveni, Calea București nr 10A în suprafață totală de 956 mp, intravilan, arabil, situat lângă Agromec. Deschiderea terenului este de 7 metri, cu servitute de trecere pe lungime de 10 m și lățime de 4 m. Are intrare din Calea București, pe lângă Agromec, prin strada Nicolae Ionescu ...

Topoloveni, Arges

Casa - Gliganu de Jos
10
1

Casa - Gliganu de Jos

Casa+ teren 1000 mp în Gliganu de Jos, Arges ideala pentru locuit sau investitie Vand proprietate situata in Gliganu de Jos (comuna Rociu, jud. Arges), intr-o zona linistita, cu acces facil la drum. Suprafata totala teren: 1000 mp Construcții pe teren: Casa 94 mp (an construcție 1993) Casa 85 mp ...

798 EUR/m2 | 94 m2

Gliganu de Jos, Arges

TEREN Intravilan Budeasa
5
22

TEREN Intravilan Budeasa

Deschidere 17metrii ,toate utilitățile disponibile (curent ,apa ,gaze,canalizare,cablu TV,telefonie,transport în comun,internet) Teren zona superba și liniștită,vedere deosebita,posibilitate parcelare.Pret Negociabil (25 Euro METRU PATRAT)1400M Distanță față de Pitești 5 km.Tel.

1,400 m2

Budeasa Mare, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti (1306) Curtea de Arges (110) Mioveni (89) stefanesti (73) Campulung (68) Bradu (56) Campulung-Muscel (51) Bascov (47) Albota (46) Calinesti (35) Smeura (30) Maracineni (29) Babana (26) Geamana (26) Topoloveni (25) Costesti (24) Mosoaia (24) Cateasca (20) Baiculesti (18) Corbi (17) Rucar (16) Leresti (15) Dambovicioara (14) Leordeni (14) Merisani (14) Micesti (14) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Stefanestii-Noi (13) Berevoesti (12) Bogati (11) Hintesti (11) Vedea (11) Balilesti (10) Budeasa Mare (10) Domnesti (10) Budeasa (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Arefu (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Satic (8) Titesti (8) Valea Mare-Podgoria (8) Argeselu (7) Budeasa Mica (7) Catanele (7) Cepari (7) Darmanesti (7) Draganu (7) Lintesti (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Corbeni (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Stolnici (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bughea de Sus (5) Dobrogostea (5) Glambocu (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Suseni (5) Uiasca (5) Bradetu (4) Bradulet (4) Bughea de Jos (4) Ciocanu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Coseri (4) Cuca (4) Golesti (Stefanesti) (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Voroveni (4) Albesti (3) Brateasca (3) Burlusi (3) Cerbureni (3) Cersani (3) Crintesti (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Harsesti (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Retevoiesti (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Suici (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Mare-Pravat (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Valsanesti (3) Vladesti (3) Albestii Ungureni (2) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Botesti (2) Brabeti (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Pamanteni (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciofrangeni (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Colibasi (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Godeni (2) Grosi (2) Izvoru (2) Laceni (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Mozacenii-Vale (2) Musatesti (2) Prislopu Mic (2) Radesti (2) Rogojina (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Ursului (2) Varzaru (2) Viisoara (2) Vranesti (2) Zigoneni (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Bolculesti (1) Boteni (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciocesti (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1)