Hartă Listă
Filtre active: Arges Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat 85 Mp. Etaj 1 Mobilat Și Utilat Terasă 60 Mp.
16
1

OFERTĂ EXCLUSIVĂ Apartament 3 Camere, Ultracentral - Zona Zero, Etaj 1, Cu Terasă De 60 Mp. Și Suprafață Generoasă, Mobilat Și Utilat, 85 Mp. - Vă propun spre achiziție un apartament deosebit de rar pe piață, situat în zona ultracentrală Zona Zero, una dintre cele mai căutate ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Casă cu 4 camere în Micești la 10 min de Pitesti si 5 min de Mioveni-Arges!
12

La doar 13 km de Centrul orasului Pitesti, aceasta casa ofera linistea zonei unde este situata, intimitate si o priveliste de vis, in fiecare zi: aer curat, verdeata, apusurile si rasariturile fiecarui anotimp. O proprietate exceptionala realizată cu materiale de construcție de înaltă calitate, durabile ...

1235 EUR/m2 | 115 m2

Micesti, Arges

Promovat
Vila 4 camere, Stefanesti, pasarela
14
2

Vila 4 camere, Stefanesti, pasarela

Vila 4 camere, Stefanesti, 1.5 km de la Vivo Mall, zona pasarela. Vila dispune de o curte de 400 mp, unde va puteti relaxa, portile sunt electrice. Casa este P + M si are la parter living, bucatarie cu iesire in terasa, debara pentru depozitare, un grup sanitar, iar la etaj 3 dormitoare si un grup sanitar. ...

125 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament Modern - Stefanesti, Valea Mare-Podgoria!
15

Apartament Modern - Stefanesti, Valea Mare-Podgoria!

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Ștefănești – Valea Mare Podgoria, într-un ansamblu rezidențial modern, foarte aproape de Pitești, cu acces facil către magazine, mijloace de transport și punctele de interes ale orașului. Imobilul este poziționat la etajul 2 al ...

1744 EUR/m2 | 56 m2

stefanesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa
5
1

vand casa

casa de vânzare zona liniștită potrivita pt o viata confortabila.Dispune de 3 dormitoare 2 bai 2 holuri 1 sufragerie 1 bucatarie și beci cu întrare prin casa ,curte foarte spatioasa cu șpați verzi și garaj magazie și spațiu pt gratar

1036 EUR/m2 | 140 m2

Leordeni, Arges

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord
15
1

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord

Vindem apartament cu 2 camere decomandate situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje din zona LIDL Nord. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , este orientat N-E.

1500 EUR/m2 | 50 m2

nord, Pitesti, Arges

Vând ansamblu de trei cabane în zona turistică Brăduleț de Argeș, pe valea Vâlsanului, intabulate
10
76

În jud. Argeș, satul Brăduleț, aflat pe valea Vâlsanului, râul care curge din munții Făgăraș, pe versantul estic al acestuia, la doar 10 km de munții Făgăraș, într-o zonă de dealuri retrase de la gălăgia străzii și praful mașinilor, se află 2 cabane de brad, cu pereți făcuți din scânduri cu lung. de ...

313 EUR/m2 | 210 m2

Brabeti, Arges

Apartament 3 camere, 2 bai, decomandat, etaj 3, vedere 2 parti, renovat, utilat, mobilat, Gavana 3
10
1

Proprietar, vând apartament cu 3 camere(living + 2 dormitoare) și 2 băi, cu suprafața de 65 mp utili + balcon mare 7 mp, închis cu termopan, dispus pe partea cu bucătaria si sufrageria. Este situat în centrul cartierului Găvana 3, la doar 2.5 km de centrul orașului si 200m de pădurea Trivale, cu acces ...

1910 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Schimb   apartament 5

Schimb apartament

Schimb apartament 2 camere.cf 2 etaj 3. Pitești Gavana cu apartament 2 camere semidecomandat sau cf 1.Pitesti .exclus bloc turn.etaj 4 sau in cart Razboieni. Ofer diferența. Tel

1500 EUR/m2 | 42 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

Direct proprietar, ap.2 cam 71 mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 din 8, an 1993
10

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, vedere spre sud, apartamentul oferă 70,5 mp total și un plus important: două balcoane și multiple spații ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Pitesti, Arges

Promovat
direct proprietar ap. 2 camere 71mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 8, 1993
10
2

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, apartamentul oferă 71 mp totali și un plus important: două balcoane și multiple spații de depozitare ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Bulevardul Fratii Golesti, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, mobilat, utilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată. Disponibil imediat Capacitate 6 persoane Se oferă factura

70 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, capacitate 6 persoane, mobilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, centrala termica Disponibil și perioada scurta

55 m2

Pitesti, Arges

Casa de inchriat in Pitesti
1
1

Casa de inchriat in Pitesti

Ofer casa de închiriat în Pitești, 5 camere mobilate, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, 3 Gr sanitare, parcare auto in curte, centrala termica Se emite factura

150 m2

Pitesti, Arges

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș
2
21

Casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș

Vând casa batraneasca sat Badiceni comuna Malureni Județul Argeș în centru. Casa are 4 camere, camera baie + bucătărie. Teren 1069 M2

286 EUR/m2 | 124 m2

Malureni, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec
5
1

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec

Vând teren în Topoloveni, Calea București nr 10A în suprafață totală de 956 mp, intravilan, arabil, situat lângă Agromec. Deschiderea terenului este de 7 metri, cu servitute de trecere pe lungime de 10 m și lățime de 4 m. Are intrare din Calea București, pe lângă Agromec, prin strada Nicolae Ionescu ...

Topoloveni, Arges

Casa - Gliganu de Jos
10
1

Casa - Gliganu de Jos

Casa+ teren 1000 mp în Gliganu de Jos, Arges ideala pentru locuit sau investitie Vand proprietate situata in Gliganu de Jos (comuna Rociu, jud. Arges), intr-o zona linistita, cu acces facil la drum. Suprafata totala teren: 1000 mp Construcții pe teren: Casa 94 mp (an construcție 1993) Casa 85 mp ...

798 EUR/m2 | 94 m2

Gliganu de Jos, Arges

TEREN Intravilan Budeasa
5
22

TEREN Intravilan Budeasa

Deschidere 17metrii ,toate utilitățile disponibile (curent ,apa ,gaze,canalizare,cablu TV,telefonie,transport în comun,internet) Teren zona superba și liniștită,vedere deosebita,posibilitate parcelare.Pret Negociabil (25 Euro METRU PATRAT)1400M Distanță față de Pitești 5 km.Tel.

1,400 m2

Budeasa Mare, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti (1306) Curtea de Arges (110) Mioveni (89) stefanesti (73) Campulung (68) Bradu (56) Campulung-Muscel (51) Bascov (47) Albota (46) Calinesti (35) Smeura (30) Maracineni (29) Babana (26) Geamana (26) Topoloveni (25) Costesti (24) Mosoaia (24) Cateasca (20) Baiculesti (18) Corbi (17) Rucar (16) Leresti (15) Dambovicioara (14) Leordeni (14) Merisani (14) Micesti (14) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Stefanestii-Noi (13) Berevoesti (12) Bogati (11) Hintesti (11) Vedea (11) Balilesti (10) Budeasa Mare (10) Domnesti (10) Budeasa (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Arefu (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Satic (8) Titesti (8) Valea Mare-Podgoria (8) Argeselu (7) Budeasa Mica (7) Catanele (7) Cepari (7) Darmanesti (7) Draganu (7) Lintesti (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Corbeni (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Stolnici (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bughea de Sus (5) Dobrogostea (5) Glambocu (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Suseni (5) Uiasca (5) Bradetu (4) Bradulet (4) Bughea de Jos (4) Ciocanu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Coseri (4) Cuca (4) Golesti (Stefanesti) (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Voroveni (4) Albesti (3) Brateasca (3) Burlusi (3) Cerbureni (3) Cersani (3) Crintesti (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Harsesti (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Retevoiesti (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Suici (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Mare-Pravat (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Valsanesti (3) Vladesti (3) Albestii Ungureni (2) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Botesti (2) Brabeti (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Pamanteni (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciofrangeni (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Colibasi (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Godeni (2) Grosi (2) Izvoru (2) Laceni (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Mozacenii-Vale (2) Musatesti (2) Prislopu Mic (2) Radesti (2) Rogojina (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Ursului (2) Varzaru (2) Viisoara (2) Vranesti (2) Zigoneni (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Bolculesti (1) Boteni (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciocesti (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1)