Hartă Listă
Filtre active: Arges Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Câmpulung Muscel, Cretisoara, teren intravilan 2946 mp, deschidere 150 ml,
9

Municipiul Câmpulung Muscel, județul Argeș, vânzare teren intravilan în suprafață de 2.946 mp situat pe strada Crețișoara. Proprietatea beneficiază de o deschidere impresionantă de aproximativ 150 metri la două drumuri asfaltate, oferind acces excelent și multiple posibilități de parcelare sau dezvoltare. Terenul ...

2,946 m2

Valea Rumanestilor, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere Prundu
14

Apartament 3 Camere Prundu

Next Level Imob pune in vânzare un apartament de 3 camere de vânzare în Cartierul Prundu, lângă Liceul de Chimie. ✨ Detalii proprietate: Etaj 4/4, bloc izolat exterior Acoperiș din tablă, reabilitat în decembrie 2025 Vedere pe două părți, luminozitate naturală excelentă Balcon închis pe sufragerie ...

1388 EUR/m2 | 67 m2

Pitesti, Arges

Promovat
0% Comision-Inchiriere  2 hale noi zona Bascov la DN 7C
15
2

0% Comision-Inchiriere 2 hale noi zona Bascov la DN 7C

0% Comision-Halele se pot inchiria impreuna sau separat . Inchiriere 2 hale noi cu o suprafață totala de 1800 mp., respectiv prima in suprafata totala de 671 mp, iar a doua in suprafata totala de 1133 mp., deservite de un teren betonat in totalitate, cu o suprafata de 3231 mp si o deschidere de 85m ...

1,750 m2

Bascov, Arges

Promovat
Oferta inchiriere garsoniera fond nou, Nord, mobilata si utilata, 1400 RON
20

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate o garsoniera fond nou, 2018 , in zona Nord, situata la etajul 5 5 , izolata, cu lift, in suprafata totala de 38 mp, fara balcon. Garsoniera este confort 1, decomandata, mobilata si utilata , detine centrala, masina de uscat rufe si este ...

38 m2

Nord, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Casa premium Gavana zona superba
20

Casa premium Gavana zona superba

O proprietate rară în cartierul Găvana, concepută pentru familii care apreciază spațiul, confortul și calitatea de excepție. Această casă combină liniștea unei zone rezidențiale cu acces rapid la școală, piață, magazine și stații de transport, oferind totodată intimitatea și siguranța unei locuințe de ...

1524 EUR/m2 | 210 m2

Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Vând casa in comuna Cocu de Arges

Vând casa in comuna Cocu de Arges

Casa este construita in 2015

35 EUR/m2 | 2,600 m2

Pitesti, Arges

Vand parcele teren intravilan,Mosoaia, strada principala, 7 km Pitesti
9
11

Vand parcele de teren intravilan, situat in comuna Mosoaia, sat Dealul Viilor, strada principala. Parcelele au in jur de 600 mp si dispune de toate utilitatile. Ela se afla la cca 7 km de Pitesti. Dimensiunea loturilor e de cca 19x30m.

600 m2

Mosoaia, Arges

Casa de vânzare zonă de munte
1
3

Casa de vânzare zonă de munte

Casa principală are 5 camere de locuit, construite între 1964-1994. Este renovată, toate camerele sunt îmbrăcate în lambriu de lemn iar unele au mobilă făcută pe comandă. Suprafața utilă e de 145 mp. Casa are încălzire cu centrală cu lemne și calorifere. Separat există 2 sobe de teracotă funcționale. În ...

1,300 m2

Corbi, Arges

Vand teren agricol

Vand teren agricol

14.000m2, fosta livada pomi fructiferi

14,000 m2

Balilesti, Arges

Inchiriez termen lung ap 2 cam  in spate Lidl Exercitiu
7
2

Inchiriez termen lung ap 2 cam in spate Lidl Exercitiu

Inchiriere pe termen lung ap 2 camere in spate la LIDL Exercitiu (sau sectiei de Politie in renovare). Disponibil pt mutare din 4 Mai. Etaj3. Chiriasul trebuie sa fie o persoana linistita, responsabila, care mentine curat si intretine ap. Este renovat si are si masina de spalat vase. Se inchirieza ...

42 m2