Imobiliare Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă Ștefănești, zona Lidl Pasarelă
15

Casă Ștefănești, zona Lidl Pasarelă

Agenția imobiliară Project Center vă oferă spre închiriere o casă spațioasă, P+1, situată într-o zonă liniștită din Ștefănești, zonă rezidențială de lângă Lidl Pasarelă. Suprafață utilă: 200 mp Suprafață teren: 1000 mp Compartimentare: Parter: Living generos Bucătărie complet mobilată și utilată Zonă ...

200 m2

stefanesti, Arges

Promovat
Spatiu Ultracentral, etaj 1, suprafata = 200 mp
2

Spatiu Ultracentral, etaj 1, suprafata = 200 mp

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere spatiu central situat stradal, in cladire de birouri, pozitionat la etajul 1 al unui cladiri moderne. Pretabil pentru sediu firma sau orice alta activitate. Se percepe la inchiriere 1 luna garantie si 1 luna in avans. Comision agentie 50% ...

185 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai
8
3

Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in cartierul Exercitiu, confort 1 decomandat, pozitionat intr-o zona linistita, in imediata apropiere a fostului restaurant Carpati. Este pozitionat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, izolatia este refacuta anul ...

1193 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vand vila noua, mobilata, zona linistita in Stefanesti, jud. Arges
20

Vila de vanzare in orasul Stefanesti, jud. Arges. Vila este mobilata si utilata modern. Are toate utilitatile si e situata intr-o zona linistita. Dispune de 450 mp teren si are amprenta la sol construita de 80 mp. Suprafata desfasurata e de 156 mp. Este finalizata in 2025. pretul de vanzare e de 180 ...

1154 EUR/m2 | 156 m2

Valea Mare-Podgoria, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiovei-Oportunitate rara
13

Situat in una dintre cele mai cautate zone din Pitesti, in cartierul Craiovei , va prezentam spre vanzare un superb apartament, decomandat, complet mobilat si utilat, spatios si luminos intr-un bloc Exclusivist unde nu a iesit niciodata la vanzare nici o proprietate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2886 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

Vand padure pe dealul dintre Corbi si Bradulet Arges, 6500 mp.
10
2

Vand padure pe dealul dintre Corbi si Bradulet, Arges, 6500 mp.,formata din fag,stejar salcam etc. Padurea tine de Ocolul Silvic Musetesti,Arges. Pret 5 E mp.

Bradulet, Arges

Poieni alpine - Campulung Muscel-com.Albesti
1
21

Poieni alpine - Campulung Muscel-com.Albesti

Proprietar, vand la Campulung Muscel-com.Albestii de Muscel, poieni alpine 9 HA-Nr.cadastral 80140, tarla 4, parcela 7, pasunea Boldu-5000 eur Ha Acte in regula si seriozitate!

Albesti, Arges

vând apartament 2 camere 2

vând apartament 2 camere

VÂND AP 2 CAMERE SUPAFATA 50 MP ETAJ 4 ZONA POȘTA VISOI CÂMPULUNG JUD ARGES

700 EUR/m2 | 50 m2

Campulung, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

De închiriat_teren stradal intravilan_Mărăcineni_DN73_E574
7
4

De închiriat_teren stradal intravilan_Mărăcineni_DN73_E574

De închiriat în Mărăcineni, Argeșelu, teren cu suprafața de 4 342 m2 intravilan, deschidere: 20, lungime: 217. Imobilul se oferă spre închiriere atât pe termen scurt, între 1 an și 3 ani, cât și pe termen mediu sau lung, între 3 ani și 5 ani însă nu mai mult de 10 ani, cu posibilitatea de prelungire ...

4,342 m2

Maracineni, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti (1322) Curtea de Arges (108) Mioveni (92) stefanesti (75) Campulung (71) Bradu (56) Campulung-Muscel (55) Albota (49) Bascov (47) Calinesti (33) Smeura (31) Maracineni (27) Geamana (26) Topoloveni (26) Babana (25) Costesti (25) Mosoaia (23) Cateasca (19) Baiculesti (18) Corbi (17) Oarja (16) Rucar (16) Bogati (14) Dambovicioara (14) Micesti (14) Poiana Lacului (14) Leordeni (13) Leresti (13) Merisani (13) Berevoesti (12) Vedea (11) Balilesti (10) Stefanestii-Noi (10) Budeasa (9) Budeasa Mare (9) Domnesti (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Titesti (9) Valea Mare-Podgoria (9) Arefu (8) Argeselu (8) Darmanesti (8) Hintesti (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Catanele (7) Cepari (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Budeasa Mica (6) Draganu (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Satic (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bradulet (5) Bughea de Jos (5) Bughea de Sus (5) Corbeni (5) Dobrogostea (5) Glambocu (5) Lintesti (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Stolnici (5) Uiasca (5) Bradetu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Cuca (4) Golesti (Stefanesti) (4) Harsesti (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Suseni (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Albestii Ungureni (3) Botesti (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cerbureni (3) Cersani (3) Ciocanu (3) Coseri (3) Dobrotu (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Grosi (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Izvoru (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Mozacenii-Vale (3) Musatesti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Uda (3) Valea Mare (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Vladesti (3) Voroveni (3) Zigoneni (3) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Brabeti (2) Brateasca (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciocesti (2) Ciofrangeni (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Godeni (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Oestii Pamanteni (2) Prislopu Mic (2) Retevoiesti (2) Rogojina (2) Sapata (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Suici (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valcelele (2) Valea Brazilor (2) Valea Mare-Pravat (2) Valea Ursului (2) Valsanesti (2) Varzaru (2) Vranesti (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Bolculesti (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Ceausesti (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Colibasi (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1)