Imobiliare Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer inchiriere ap 2 cam, Banat, mobilat si utilat, 1500 RON
9

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere in exclusivitate un apartament cu 2 camere situat in cartierul Banat la et 3 4. Apartamentul este cochet, complet mobilat si utilat, racordat la termoficare si are o suprafata totala de 39 mp. Este situat aproape de scoli, centru, piata, supermarketuri ...

39 m2

Banat, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat Etaj 1 Bloc Nou 2016 Mobilat Și Utilat Complet
16

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament Modern cu 3 Camere în Găvana 3 - Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet !!! - Vă invităm să descoperiți un apartament spațios și elegant, situat în cartierul Găvana 3, într-un imobil modern, edificat în anul 2016. Amplasat la etajul 1 al unui bloc prevăzut cu lift, acest ...

1837 EUR/m2 | 80 m2

Gavana+3, Pitesti, Arges

Promovat
Conac cu vita de vie in Calinesti
5
1

Conac cu vita de vie in Calinesti

Agenția imobiliară Project Center Intermed vă propune spre vânzare o proprietate rară, cu valoare istorică și potențial investițional ridicat, situată în Călinești, la doar 15 km de Pitești. Caracteristici generale: Suprafață totală: 53.000 mp (5,3 ha) Deschidere: aprox. 300 ml la DN București–Pitești Acces ...

53,000 m2

Calinesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere BANAT Confort 1 Etaj 3 Renovat Total 51 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
10
2

Apartament 2 Camere Confort 1 Zona Banat Etaj 3 4 Complet Renovat Mobilat & Utilat - Vă propun spre achiziție un apartament de 2 camere, confort 1, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Banat. Proprietatea se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Banat, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Casa + teren
10
134

Casa + teren

Casa cu curte, in localitatea Calinesti - sat Glodu, judetul Arges, la 20 km de Pitesti si 100 km de Bucuresti compusa din 2 camere, hol, baie, bucatarie+camera, pod, magazie, terasa, pivnita, mobilata si dotata, 125 mp, curte de 1.900 mp, cu put si pompa, livada de pomi fructiferi, impreuna cu teren ...

360 EUR/m2 | 125 m2

Gorganu, Arges

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu
10
3

Închiriez Spațiu Etaj Casă Tudor Vladimirescu

Inchiriez Etaj casa P+1 situată în Tudor Vladimirescu. Casa este renovată total, interior și exterior. Incalzire pardoseala. 2 Intrari, balcon 10 mp cu vedere către strada principală. Suprafață utila 150 mp: - 5 camere cu înălțime pereți 3,2 m hol luminos, grup sanitar. Este pretabila pentru birouri, ...

120 m2

Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti (1308) Curtea de Arges (109) Mioveni (90) stefanesti (73) Campulung (70) Bradu (58) Campulung-Muscel (51) Bascov (47) Albota (46) Calinesti (35) Maracineni (29) Smeura (29) Babana (26) Costesti (26) Geamana (26) Topoloveni (25) Mosoaia (24) Cateasca (20) Baiculesti (18) Corbi (17) Rucar (16) Leresti (15) Dambovicioara (14) Leordeni (14) Merisani (14) Micesti (14) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Berevoesti (13) Stefanestii-Noi (13) Bogati (11) Hintesti (11) Vedea (11) Balilesti (10) Budeasa Mare (10) Domnesti (10) Budeasa (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Arefu (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Satic (8) Titesti (8) Valea Mare-Podgoria (8) Argeselu (7) Budeasa Mica (7) Catanele (7) Cepari (7) Darmanesti (7) Draganu (7) Lintesti (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Corbeni (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Stolnici (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bughea de Sus (5) Dobrogostea (5) Glambocu (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Suseni (5) Uiasca (5) Bradetu (4) Bradulet (4) Bughea de Jos (4) Ciocanu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Coseri (4) Cuca (4) Golesti (Stefanesti) (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Voroveni (4) Albesti (3) Brateasca (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cerbureni (3) Cersani (3) Crintesti (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Harsesti (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Retevoiesti (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Suici (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Mare-Pravat (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Valsanesti (3) Vladesti (3) Albestii Ungureni (2) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Botesti (2) Brabeti (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciofrangeni (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Colibasi (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Godeni (2) Grosi (2) Izvoru (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Mozacenii-Vale (2) Musatesti (2) Prislopu Mic (2) Radesti (2) Rogojina (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Ursului (2) Varzaru (2) Viisoara (2) Vranesti (2) Zigoneni (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Bolculesti (1) Boteni (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciocesti (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Contesti (1)