Imobiliare Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren 1047 mp + casă | deschidere DN | Lunca Corbului
9
3

Teren 1047 mp + casă | deschidere DN | Lunca Corbului

Oferim spre vânzare proprietate situată în Lunca Corbului, în zonă centrală, lângă magazine, poliție și intersecția către Bârla. Proprietatea are deschidere directă la DN de 23 m.l., oferind vizibilitate foarte bună și acces facil, fiind potrivită atât construirea unei locuință, cât și pentru activități ...

674 EUR/m2 | 43 m2

Lunca Corbului, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp.  An 1990 Etaj Parter Cu Balcon
4
1

Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Etaj Parter Cu Balcon

SUPER OFERTĂ Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale orașului, la câteva minute ...

1306 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere, Strada Smeurei
11

Apartament 3 camere, Strada Smeurei

Oferim spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat într-un bloc modern, construit în anul 2020, pe Strada Smeurei, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul Piteștiului. Apartamentul se află la etajul 2 și beneficiază de un loc de parcare privat. Este complet mobilat și utilat cu produse moderne, ...

70 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren intravilan, Suprafață 685 mp, Ștefănești - Golești
9

Teren intravilan, Suprafață 685 mp, Ștefănești - Golești

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 685 mp, situat într-o zonă liniștită din Ștefănești – Golești, la doar 10 km de centrul Piteștiului. Proprietatea beneficiază de un front stradal de 14 m, asfalt și acces facil la drum, fiind ideală atât pentru ...

685 m2

stefanesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere NORD-KAUFLAND Stradal Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 52 Mp. Centrală
7
7

Apartament 2 camere Zona Nord Kaufland Confort 1 Decomandat Etaj intermediar Bloc cu lift Stradal la bulevard Mobilat și utilat complet - Acest apartament cu 2 camere, situat în zona Nord Kaufland, reprezintă o opțiune excelentă pentru cei care caută o locuință ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere PRUNDU Bloc Nou 2008 Cu Lift 54 Mp. Etaj 3 Mobilat Și Utilat Complet
9
2

Apartament Premium Cu 2 Camere Bloc Nou Zona Prundu 54 Mp Utili Etaj 3 6 Lift Bloc cu lift - Mobilat Și Utilat Complet !!! - Acest apartament reprezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară din Prundu: un spațiu modern, luminos și impecabil ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

OCAZIE ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL - EXPO PARC Confort 1 De Lux Mobilat Și Utilat Complet
16
6

OCAZIE !!! APARTAMENT 2 CAMERE CONFORT 1 SEMICENTRAL PITEȘTI - Renovat integral în 2024 | Mobilat și utilat complet | Disponibil imediat - Oferim spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă semicentrală, foarte aproape de Centrul - - - Piteștiului. Acest spațiu de lux a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
7
11

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiovei-Oportunitate rara
13

Situat in una dintre cele mai cautate zone din Pitesti, in cartierul Craiovei , va prezentam spre vanzare un superb apartament, decomandat, complet mobilat si utilat, spatios si luminos intr-un bloc Exclusivist unde nu a iesit niciodata la vanzare nici o proprietate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2886 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

Vand padure pe dealul dintre Corbi si Bradulet Arges, 6500 mp.
10
2

Vand padure pe dealul dintre Corbi si Bradulet, Arges, 6500 mp.,formata din fag,stejar salcam etc. Padurea tine de Ocolul Silvic Musetesti,Arges. Pret 5 E mp.

Bradulet, Arges

Poieni alpine - Campulung Muscel-com.Albesti
1
21

Poieni alpine - Campulung Muscel-com.Albesti

Proprietar, vand la Campulung Muscel-com.Albestii de Muscel, poieni alpine 9 HA-Nr.cadastral 80140, tarla 4, parcela 7, pasunea Boldu-5000 eur Ha Acte in regula si seriozitate!

Albesti, Arges

vând apartament 2 camere 2

vând apartament 2 camere

VÂND AP 2 CAMERE SUPAFATA 50 MP ETAJ 4 ZONA POȘTA VISOI CÂMPULUNG JUD ARGES

700 EUR/m2 | 50 m2

Campulung, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti (1323) Curtea de Arges (108) Mioveni (92) stefanesti (74) Campulung (71) Bradu (56) Campulung-Muscel (55) Albota (49) Bascov (47) Calinesti (33) Smeura (31) Maracineni (27) Geamana (26) Topoloveni (26) Babana (25) Costesti (25) Mosoaia (23) Cateasca (19) Baiculesti (18) Corbi (17) Oarja (16) Rucar (16) Bogati (14) Dambovicioara (14) Micesti (14) Poiana Lacului (14) Leordeni (13) Leresti (13) Merisani (13) Berevoesti (12) Vedea (11) Balilesti (10) Stefanestii-Noi (10) Budeasa (9) Budeasa Mare (9) Domnesti (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Titesti (9) Valea Mare-Podgoria (9) Arefu (8) Argeselu (8) Darmanesti (8) Hintesti (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Catanele (7) Cepari (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Budeasa Mica (6) Draganu (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Satic (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bradulet (5) Bughea de Jos (5) Bughea de Sus (5) Corbeni (5) Dobrogostea (5) Glambocu (5) Lintesti (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Stolnici (5) Uiasca (5) Bradetu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Cuca (4) Golesti (Stefanesti) (4) Harsesti (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Suseni (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Albesti (3) Albestii Ungureni (3) Botesti (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cerbureni (3) Cersani (3) Ciocanu (3) Coseri (3) Dobrotu (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Grosi (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Izvoru (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Mozacenii-Vale (3) Musatesti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Uda (3) Valea Mare (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Vladesti (3) Voroveni (3) Zigoneni (3) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Brabeti (2) Brateasca (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciocesti (2) Ciofrangeni (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Godeni (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Oestii Pamanteni (2) Prislopu Mic (2) Retevoiesti (2) Rogojina (2) Sapata (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Suici (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valcelele (2) Valea Brazilor (2) Valea Mare-Pravat (2) Valea Ursului (2) Valsanesti (2) Varzaru (2) Vranesti (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Bolculesti (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Ceausesti (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Colibasi (1) Contesti (1) Corbsori (1) Cosesti (1)