Imobiliare Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
NOU! Apartament 2 Camere EXERCIȚIU Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Nou 2026 Liber
12

Apartament Nou Renovate 2 Camere Decomandate Exercițiu Fondurile Noi Etaj 2 Disponibil Imediat - Te invit să descoperi un apartament complet transformat, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului Exercițiu Fondurile Noi, la câțiva ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
Teren Gavana locatie excelenta langa padure si facilitati cartier
7

Oportunitate pentru construcția unei vile într-o zonă liniștită, cu aer curat și intimitate, la doar câțiva pași de toate facilitățile din cartier. Terenul se află foarte aproape de pădure, oferind un mediu plăcut și relaxant, dar și acces rapid la punctele de interes ale cartierului. Poți ajunge pe ...

846 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Central, finisaje de lux, vedere panoramica spre centru
9

Agentia imobiliara Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1. Este situat central, la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut. Locuința are o suprafață utilă de 47 mp, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază ...

2340 EUR/m2 | 47 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră, Parter, Zona Războieni, 21 mp
7
2

Garsonieră, Parter, Zona Războieni, 21 mp

Agenția Imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Războieni, la parter. Locuința are o suprafață utilă de 21 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă. Bucătăria a fost mutată în balcon, oferind astfel un plus de spațiu în zona de living. Se vinde parțial ...

1757 EUR/m2 | 21 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren Bradu strada Principala 400mp 32000euro,intravilan toate utilitatile
1
3

vand teren 11000mp Geamana cu dubla deschidere de 40m,100000euro, agentie imoiliara PRO LIFE COMISION2%,SI.parcele SMEURA 500mp 25000euro,Albota vizavi primarie 530mp toate utilitatile 19000euro,BRADU min 400mp 20000euro,ZEAMA RECE CATANELE 1000mp 10000euro,parcele 500mp BASCOV Valea Ursului 19000euro,minim ...

400 m2

Bradu, Arges

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec
5
1

Teren Topoloveni ,Calea Bucuresti, Agromec

Vând teren în Topoloveni, Calea București nr 10A în suprafață totală de 956 mp, intravilan, arabil, situat lângă Agromec. Deschiderea terenului este de 7 metri, cu servitute de trecere pe lungime de 10 m și lățime de 4 m. Are intrare din Calea București, pe lângă Agromec, prin strada Nicolae Ionescu ...

Topoloveni, Arges

Casa - Gliganu de Jos
10
1

Casa - Gliganu de Jos

Casa+ teren 1000 mp în Gliganu de Jos, Arges ideala pentru locuit sau investitie Vand proprietate situata in Gliganu de Jos (comuna Rociu, jud. Arges), intr-o zona linistita, cu acces facil la drum. Suprafata totala teren: 1000 mp Construcții pe teren: Casa 94 mp (an construcție 1993) Casa 85 mp ...

798 EUR/m2 | 94 m2

Gliganu de Jos, Arges

TEREN Intravilan Budeasa
5
22

TEREN Intravilan Budeasa

Deschidere 17metrii ,toate utilitățile disponibile (curent ,apa ,gaze,canalizare,cablu TV,telefonie,transport în comun,internet) Teren zona superba și liniștită,vedere deosebita,posibilitate parcelare.Pret Negociabil (25 Euro METRU PATRAT)1400M Distanță față de Pitești 5 km.Tel.

1,400 m2

Budeasa Mare, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti (1307) Curtea de Arges (109) Mioveni (90) stefanesti (73) Campulung (70) Bradu (58) Campulung-Muscel (51) Bascov (47) Albota (46) Calinesti (35) Maracineni (29) Smeura (29) Babana (26) Geamana (26) Topoloveni (25) Costesti (24) Mosoaia (24) Cateasca (20) Baiculesti (18) Corbi (17) Rucar (16) Leresti (15) Dambovicioara (14) Leordeni (14) Merisani (14) Micesti (14) Oarja (14) Poiana Lacului (14) Berevoesti (13) Stefanestii-Noi (13) Bogati (11) Hintesti (11) Vedea (11) Balilesti (10) Budeasa Mare (10) Domnesti (10) Budeasa (9) Draganu-Olteni (9) Nucsoara (9) Ratesti (9) Stalpeni (9) Arefu (8) Mihaesti (8) Priboieni (8) Satic (8) Titesti (8) Valea Mare-Podgoria (8) Argeselu (7) Budeasa Mica (7) Catanele (7) Cepari (7) Darmanesti (7) Draganu (7) Lintesti (7) Lunca Corbului (7) Podu Dambovitei (7) Teiu (7) Corbeni (6) Pietrosani (6) Rociu (6) Stolnici (6) Tigveni (6) Vacarea (6) Valea Danului (6) Aninoasa (5) Bughea de Sus (5) Dobrogostea (5) Glambocu (5) Salatrucu (5) Slatina (5) Suseni (5) Uiasca (5) Bradetu (4) Bradulet (4) Bughea de Jos (4) Ciocanu (4) Ciupa-Manciulescu (4) Coseri (4) Cuca (4) Golesti (Stefanesti) (4) Malureni (4) Popesti (4) Stefan cel Mare (4) Ursoaia (4) Valea Iasului (4) Voroveni (4) Albesti (3) Brateasca (3) Burlusi (3) Capatanenii Pamanteni (3) Cerbureni (3) Cersani (3) Crintesti (3) Gliganu de Sus (3) Gorganu (3) Gruiu (Cateasca) (3) Gura Vaii (3) Harsesti (3) Mirosi (3) Moraresti (3) Namaesti (3) Negreni (3) Pietroasa (3) Piscani (3) Podu Brosteni (3) Recea (3) Retevoiesti (3) Samara (3) Sboghitesti (3) Slatioarele (3) Strambeni (Caldararu) (3) Stroesti (3) Suici (3) Uda (3) Valcelele (3) Valea Mare (3) Valea Mare-Pravat (3) Valea Stanii (3) Valeni-Podgoria (3) Valsanesti (3) Vladesti (3) Albestii Ungureni (2) Albestii de Muscel (2) Bajesti (2) Borlesti (2) Botesti (2) Brabeti (2) Brosteni (Costesti) (2) Bunesti (Malureni) (2) Buzoesti (2) Caldararu (2) Capatanenii Ungureni (2) Ceausesti (2) Cicanesti (2) Ciocanai (2) Ciofrangeni (2) Ciomagesti (2) Cocu (2) Colibasi (2) Cotmeana (2) Crampotani (2) Crucisoara (2) Davidesti (2) Dobresti (2) Dobrotu (2) Dragoslavele (2) Fratesti (2) Furduesti (2) Furnicosi (2) Godeni (2) Grosi (2) Izvoru (2) Laceni (2) Laicai (2) Livezeni (2) Matau (2) Mozaceni (2) Mozacenii-Vale (2) Musatesti (2) Prislopu Mic (2) Radesti (2) Rogojina (2) Serbanesti (Rociu) (2) Stoenesti (2) Tutana (2) Urluiesti (2) Valea Brazilor (2) Valea Ursului (2) Varzaru (2) Viisoara (2) Vranesti (2) Zigoneni (2) selari (2) tutulesti (2) Albestii Pamanteni (1) Albestii de Arges (1) Alunisu (Baiculesti) (1) Anghinesti (1) Argesani (1) Barla (1) Barlogu (1) Barsestii de Sus (1) Barzesti (1) Bascovele (1) Beleti (1) Beleti-Negresti (1) Bolculesti (1) Boteni (1) Braileni (1) Branistea (1) Budisteni (1) Capu Piscului (Merisani) (1) Cerbu (1) Cetateni (1) Chitesti (1) Ciocanesti (1) Ciocesti (1) Ciresu (1) Cochinesti (1) Contesti (1)