Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Central Pitesti
8

Spatiu Comercial Central Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb spatiu comercial , excelent pozitionat in zona centrala Pitesti , situat la parterul unei constructii impunatoare , compus din : 2 camere , bucatarie [ camera ] , 2 bai , balcon , avand suprafata de 80 mp , aer conditionat , centrala termica , travertin , parchet ...

80 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Ap. 2 camere transformat in 3 | renovat integral 2026| Exercitiu-Banat
17

Parter inalt si izolat integral / incalzire in pardoseala + SPC / tripan / AC / centrala noua / baie moderna cu bideu si dus / usi noi / spatiu de zi generos, tip open space, rezultat din fosta bucatarie si hol – apartament de 2 camere transformat in 3, renovat complet in 2026, situat in cartier Exercitiu, ...

2105 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR CF. 1 Decomandat Etaj 1 Mob. Utilat 2 Balcoane An 1988 Clasa Energetică A
13
4

OFERTĂ !!! Apartament 2 Camere Confort 1, Decomandat, Etaj 1 4 Zona Teilor, 2 Balcoane, 56 Mp., An Construcție 1988, Aproape De Centru, CLASĂ ENERGETICĂ ,, A ,, - Îți prezentăm un apartament cu adevărat valoros, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale orașului Teilor, la doar câteva ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

De inchiriat spatiu comercial 202mp - direct proprietar
5
8

De inchiriat spatiu comercial 202mp - direct proprietar

Inchiriere direct de la proprietar, spatiu comercial 202 mp parter, potrivit pentru afaceri care necesita suprafata generoasa si acces facil. Spatiul ofera: - 200 mp utili pe un singur nivel - posibilitate de configurare si compartimentare dupa necesitati - toate utilitatile disponibile + sistem de ...

202 m2

Pitesti, Arges

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere – modern, complet mobilat, zona Exercitiu
14
2

Apartament 3 camere – rafinament, confort premium și locație excelentă | Gata de mutare AZURA Imobiliare vă prezinta un apartament deosebit cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil din zona Exercițiu, strada Banat, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul orașului ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

exercitiu, Pitesti, Arges

Categorii

Imobiliare

Județe

Arges

Localități

Pitesti