Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament 2 camere, conf 1, Pitesti, Trivale, etaj 1
5
1

Vand apartament 2 camere, conf 1, Pitesti, Trivale, etaj 1

Apartamentul de vanzare are doua camere, confort 1 si e situat la etalul 1. E situat in cartierul Trivale, bloc izolat termic si este decomandat. In apropiere sunt magazine, scoli, gradinite, piata, Parcul Trivale... Are o suprafata de cca 49 mp.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
Teren + constructii - zona Prundu - Vama Pitesti
18
2

Teren + constructii - zona Prundu - Vama Pitesti

Se oferă spre vânzare o proprietate industrială amplasată în zona Vama Pitești – fostul Arpechim, într-o zonă activă, cu hale, depozite și spații de producție în imediata vecinătate. Locația beneficiază de acces rapid la Autostrada A1 Pitești-București, fiind ideală pentru activități de depozitare, producție, ...

262 EUR/m2 | 1,717 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Teren intravilan Pitești -2 loturi  cu suprafata totala de 1057 mp - Comision 0
4
12

Teren intravilan Pitești -2 loturi cu suprafata totala de 1057 mp - Comision 0

Va propunem spre achizitie un teren intravilan, cu suprafata de 1057 mp mp, format din primul lot cu suprafata de 370 (130 euro) mp si lotul 2 cu suprafata de 687 mp (50 euro), situat in Pitesti, zona Gavana 2 in imediata vecinatate a padurii. Teren se afla intr-o zona cu destinatie rezidentiala. Accesul ...

1,057 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament etaj casa cu teren 430 mp, N. Balcescu, stradal
16
2

Apartament etaj casa cu teren 430 mp, N. Balcescu, stradal

AZURA Imobiliare va ofera spre vanzare etajul unui imobil situat pe Bvd. Nicolae Balcescu impreuna cu un teren generos de 427 mp adiacent imobilului. Etajul este alcatuit in totalitate de un apartament confort 1, decomandat, compus din 3 camere, bucatarie, baie, 2 balcoane in suprafata utila de 92 mp ...

1477 EUR/m2 | 92 m2

gavana, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriere spatiu  birou  ultracentral  Pitesti
17

Inchiriere spatiu birou ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere spatiu birouri excelent pozitionat ultracentral Pitesti [ cladire birouri D+ P + 4 E ] , suprafata spatii : 15 mp , 25 mp , 30 mp , etc , etaj : 2 , 3 , toate utilitatile incluse in pret. Pret de la 1200 lei luna toate utilitatile incluse in pret . Laur Company Imobiliare LC ...

15 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Central Pitesti
8

Spatiu Comercial Central Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb spatiu comercial , excelent pozitionat in zona centrala Pitesti , situat la parterul unei constructii impunatoare , compus din : 2 camere , bucatarie [ camera ] , 2 bai , balcon , avand suprafata de 80 mp , aer conditionat , centrala termica , travertin , parchet ...

80 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Spatiu comercial Nicolae Balcescu ,Gavana Pitesti
14

Spatiu comercial Nicolae Balcescu ,Gavana Pitesti

Va prezentam spre inchiriere spatiu situat la parter , trafic pietonal , excelent pozitionat B dul Nicolae Balcescu Pitesti Arges , avand suprafata utila de 211 mp , parter , suprafata construita 260 mp , incaperi generoase , doua grupuri sanitare , vitrina pereti rigips facilitand cu usurinta configurarea ...

211 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Eremia Grigorescu Pitesti
8
1

Apartament 2 camere Eremia Grigorescu Pitesti

Inchiriere apartament 2 camere bine pozitionat in cartierul Eremia Grigoresc , bine intretinut , confort 1 , decomandat , suprafata utila 49 mp , etaj 2 , tamplarie pvc , centrala termica , bloc izolat termic , utilat - mobilat . Pret 280 euro luna Laur Company Imobiliare LC 6127

49 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Casa Prundu Pitesti
28
1

Casa Prundu Pitesti

Va prezentam spre vanzare o proprietate spectaculoasa, situata intr o zona exclusivista Platou Prundu Pitesti [ zona LIDL ] reprezentare remarcabilă a designului modern , plasată pe un teren generos in suprafata de 506 mp cu o deschidere de 28 m , foarte aproape de Lidl Prundu , această locuință impresionează ...

2469 EUR/m2 | 160 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Casa Prundu Pitesti
19
1

Casa Prundu Pitesti

2469 EUR/m2 | 160 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Apartament 4 camere Popa Sapca Pitesti
18
2

Apartament 4 camere Popa Sapca Pitesti

Va prezentam spre inchiriere un superb apartament de 4 camere bine pozitionat , Popa Sapca Pitesti , confort 1 , decomandat , 2 bai , parter 4 , suprafata utila 79 mp , centrala termica , tamplarie pvc , izolatie termica exterior , bine intretinut , prima inchiriere , mobilat - utilat complet , zona ...

79 m2

Pitesti, Arges

Spatiu Birou Ultracentral Pitesti
10

Spatiu Birou Ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere spatii birouri excelent pozitionate ultracentral Pitesti [ Muntenia - Galeria de Arta ], Spatiu parter in suprafata de 16 mp , toaleta , toate utilitatile incluse in pret 240 euro luna . Etaj 1 : Spatiul : suprafata 25 mp , mobilier de birou disponibil , acces la toaleta ...

25 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Vila Trivale Pitesti
20

Vila Trivale Pitesti

Va prezentam spre vanzare Vila D+P+1E+Pod mansardabil situata intr una din cele mai exclusiviste zone de Vile din Cartier Trivale , pe o strada cu trafic foarte redus , zona linistita si totodata foarte aproape de cartier , beneficiind de toate utilitatile : apa , gaze , curent , canalizare , asfalt ...

843 EUR/m2 | 350 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Cladire comercial , productie, birouri Pitesti
5

Cladire comercial , productie, birouri Pitesti

Va propunem spre inchiriere Cladire P + E zona cartier Nord Pitesti , bine pozitioanata stradal , suprafata 300 mp [ 150 mp nivel ] , 2 bai , curent , apa , centrala termica , pretabil : comercial , cabinet medical , productie , birouri , depozit etc. Parter : open space posibilitate compartimentare ...

300 m2

Nord, Pitesti, Arges

Hale,spatii industriale Albota,Pitesti Arges
20
2

Hale,spatii industriale Albota,Pitesti Arges

Va prezentam spre inchiriere hale moderne cu diverse suprafete excelent pozitionate in Loc Albota si Pitesti Arges , benefiicind de acces rapid la Drumul Expres Pitesti - Craiova si Autostrada A1 , acces tir , pardoseala beton cu rezistenta mare la trafic greu . Hale Albota Arges : Autorizatie ISU , ...

960 m2

Pitesti, Arges

Teren Intravilan Prundu Mic Pitesti
4
2

Teren Intravilan Prundu Mic Pitesti

Va propunem spre vanzare teren intravilan situat in Prundu Mic Pitesti, avand suprafata de 1397 mp cu o deschidere de 80 m , utilitati zona : apa, curent , gaze , canalizare , asfalt , oportunitate investitie. Pret 40 euro mp Laur Company Imobiliare LC 1215

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Teren intravilan Depozitelor Pitesti
1
1

Teren intravilan Depozitelor Pitesti

Va prezentam spre vanzare teren intravilan [ industrial ] excelent pozitionat , Strada Depozitelor Pitesti , avand suprafata de 3329 mp cu o deschidere generoasa de 48 m , toate utilitatile ; apa , gaze , canalizare , curent , asfalt . Pret 1 000 000 euro Laur Company Imobiliare LC 1229

3,329 m2

Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

Spatiu  Industrial Hala Pitesti
20
2

Spatiu Industrial Hala Pitesti

Va prezentam spre inchiriere Hala Depozitelor Pitesti , suprafata 590 mp [ 30 x 19,5 x h 9 m } , + 40 mp birouri si grup sanitar , acces tir , pardoseala beton cu rezistenta mare la trafic greu , dimensiuni usa sectionala 4,9 x 4,9 m , usa pietonala , rampe descarcare , curte betonata in suprafata de ...

590 m2

Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Teilor Pitesti
7
3

Apartament 2 camere Teilor Pitesti

Va prezentam spre vanzare apartament 2 camere Teilor Pitesti , situat la parterul unui bloc de 2 etaje , bine pozitionat , pretabil atat rezidential cat si comercial . Pret 65 000 euro Laur Company Imobiliare LC 2204

1912 EUR/m2 | 34 m2