Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu cabinet medical, coafura -  zonă centrală, etaj 1, 84 mp
8

Spațiu cabinet medical, coafura - zonă centrală, etaj 1, 84 mp

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre închiriere un spațiu comercial sau pentru birouri situat în zona centrală, cu acces facil la mijloace de transport, instituții publice și zone comerciale. Cu o suprafață utilă de 84 mp, spațiul se află la etajul 1. Are următoarea compartimentare practică ...

84 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa Centrala de vanzare - Strada Rahovei Pitesti
20
3

Casa Centrala de vanzare - Strada Rahovei Pitesti

O oportunitate rară în inima orașului! Proprietățile din centrul Piteștiului apar extrem de rar pe piață, iar această casă solid construită, situată pe strada Rahovei, reprezintă o ocazie excelentă atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Construită în anul 1974, din cărămidă pe structură de ...

3782 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Semidecomandat Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet
14

Apartament 3 camere, confort 1 Expo Parc Semicentral Etaj ideal 1 4 Total renovat Mobilat & utilat complet Disponibil imediat - Într-una dintre cele mai apreciate zone semicentrale ale orașului, în proximitatea Expo Parc și la câteva minute ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 camere Nord, etaj 6/10, potrivit pentru o familie
7
1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în cartierul Nord, la etajul 6 din 10. Apartamentul are compartimentare decomandată, cu camere spațioase și luminoase, fiind potrivit pentru o familie. Dispune de 2 băi și 1 balcon. Locuința are finisaje clasice, ...

1183 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti
19

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti

Vand apartament cu 2 camere situat chiar in centrul orasului, pe Bulevardul I.C. Bratianu. Locatia e principalul avantaj: esti la un minut de mers pe jos de zona pietonala si ai Liceul Armand Calinescu fix langa tine. Cum arata apartamentul: Este la etajul 3 dintr-un bloc cu 4 etaje. Un mare plus este ...

1980 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere EREMIA GRIGORESCU Etaj 1 Confort 1 Decomandat 85 Mp. An 1999 Mobilat Și Utilat
13

Apartament 2 Camere, Confort 1 Decomandat Eremia Grigorescu Etaj Ideal 1 4 85 Mp. Utili - Balcon 20 Mp Boxă Proprie 10 Mp Mobilat & Utilat Complet Disponibil imediat - Într-o zonă semicentrală cu tradiție, apreciată pentru liniștea ei și apropierea de centrul orașului, pe strada Eremia ...

1070 EUR/m2 | 85 m2

Negru Voda, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere BANAT Confort 1 Etaj 3 Renovat Total 51 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
10
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Zona Banat Etaj 3 4 Complet Renovat Mobilat & Utilat - Vă propun spre achiziție un apartament de 2 camere, confort 1, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Banat. Proprietatea se află la etajul 3 al unui imobil cu 4 ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Banat, Pitesti, Arges

Promovat
OFERTĂ!!! Apartament 2 Camere Craiovei Confort 1 Etaj Intermediar Mobilat Și Utilat Complet !
10
3

Apartament 2 Camere Zona Craiovei, Aproape De Centru Renovat Complet, Mobilat Premium, Etaj Intermediar, Bloc Cu Lift - Îți prezentăm un apartament modern și extrem de bine poziționat, situat în zona Craiovei, una dintre cele mai căutate zone datorită accesului rapid către centrul orașului, ...