Imobiliare Pitesti Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Studio in cel mai exclusivist bloc din Pitesti, parcare acoperita
6

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere studio situat in complexul exclusivist Nordmark, in partea de nord a orasului, chiar langa universitatea "Constantin Brancoveanu". Blocul este finalizat in anul 2022, complexul beneficiaza de receptie si paza 24/24. Este situat la etajul ...

40 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
4

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Inchiriere spatiu  birou  ultracentral  Pitesti
17

Inchiriere spatiu birou ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere spatiu birouri excelent pozitionat ultracentral Pitesti [ cladire birouri D+ P + 4 E ] , suprafata spatii : 15 mp , 25 mp , 30 mp , etc , etaj : 2 , 3 , toate utilitatile incluse in pret. Pret de la 1200 lei luna toate utilitatile incluse in pret . Laur Company Imobiliare LC ...

15 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat 85 Mp. Etaj 1 Mobilat Și Utilat Terasă 60 Mp.
16
1

OFERTĂ EXCLUSIVĂ Apartament 3 Camere, Ultracentral - Zona Zero, Etaj 1, Cu Terasă De 60 Mp. Și Suprafață Generoasă, Mobilat Și Utilat, 85 Mp. - Vă propun spre achiziție un apartament deosebit de rar pe piață, situat în zona ultracentrală Zona Zero, una dintre cele mai căutate ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Central, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

Casa de inchriat in Pitesti
1
1

Casa de inchriat in Pitesti

Ofer casa de închiriat în Pitești, 5 camere mobilate, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, 3 Gr sanitare, parcare auto in curte, centrala termica Se emite factura

150 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, capacitate 6 persoane, mobilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, centrala termica Disponibil și perioada scurta

55 m2

Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti
19

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti

Vand apartament cu 2 camere situat chiar in centrul orasului, pe Bulevardul I.C. Bratianu. Locatia e principalul avantaj: esti la un minut de mers pe jos de zona pietonala si ai Liceul Armand Calinescu fix langa tine. Cum arata apartamentul: Este la etajul 3 dintr-un bloc cu 4 etaje. Un mare plus este ...

1980 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges
5

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges

Vand teren INTRAVILAN situat in comuna Leordeni, judetul Arges, dupa trecerea de cale ferata spre autostrada, la cativa metri de drumul principal DJ703B (se pot vedea pozele din anunt). Este intravilan complet, deci se poate construi pe el, daca se doreste. Zona este linistita, iar in imediata vecinatate, ...

4,000 m2

Pitesti, Arges

teren intravilan Dobrogostea   la 5 km de lidl Bascov
5
4

teren intravilan Dobrogostea la 5 km de lidl Bascov

teren intravilan in Dobrogostea la 5km de lidl bascov suprafata 880 m deschidere 14.2 tot intravilan zona in plina dezvoltare ca utilități in fata terenului apa curent pe maps arata schiau dar apartine de Merisani terenul este perfect plan nu in panta

880 m2

Pitesti, Arges

Apartament ultracentral la cheie, langa teatrul Davila
8
3

Apartament ultracentral la cheie, langa teatrul Davila

Proprietar ofer spre inchiriere apartament 2 camere la etajul 1, confort 1 semidecomandat in suprafata de 50 mp, mobilat si utilat modern, situat intr-un imobil ultracentral de 3 etaje. Apartamentul este luminos si spatios, detine balcon, baia are aerisire naturala si este situat in apropierea teatrului ...

50 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Vand apartament renovat 2 camere ultracentral zona restaurant Matteo
7
5

Proprietar vand apartament 2 camere la etajul 3, confort 1, semidecomandat, in suprafata de 50mp, situat intr-un imobil ultracentral de 4 etaje. Apartamentul este impartit astfel: hol intrare, bucatarie, baie, living, dormitor, balcon. Acesta a fost renovat si au fost inlocuite instalatiile: electrica ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Vind teren intravilan pitesti
4
2

Vind teren intravilan pitesti

Teren în spatele pieti Războieni suprfata 725m plan drept cu puz mare pt rezistenta minim p+4

Pitesti, Arges

vand teren
6
33

vand teren

Vand sau inchiriez teren extravilan, langa padure, cale de acces,pret 8 euro m

6,200 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2