Imobiliare Pitesti Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere spatiu  birou  ultracentral  Pitesti
17

Inchiriere spatiu birou ultracentral Pitesti

Va prezentam spre inchiriere spatiu birouri excelent pozitionat ultracentral Pitesti [ cladire birouri D+ P + 4 E ] , suprafata spatii : 15 mp , 25 mp , 30 mp , etc , etaj : 2 , 3 , toate utilitatile incluse in pret. Pret de la 1200 lei luna toate utilitatile incluse in pret . Laur Company Imobiliare LC ...

15 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Central - zona Sfânta Vineri, etaj 2, terasă
16

Apartament 3 camere de lux – zonă centrală, etaj 2, parcare inclusă Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, situat central, la etajul 2 al unui bloc modern construit în 2007, cu spații comune atent întreținute. Proprietatea se remarcă prin: - bucătărie ...

1984 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat Etaj 1 Bloc Nou 2016 Mobilat Și Utilat Complet
16

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament Modern cu 3 Camere în Găvana 3 - Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet !!! - Vă invităm să descoperiți un apartament spațios și elegant, situat în cartierul Găvana 3, într-un imobil modern, edificat în anul 2016. Amplasat la etajul 1 al unui bloc prevăzut cu lift, acest ...

1837 EUR/m2 | 80 m2

Gavana+3, Pitesti, Arges

Promovat
Clădire pentru clinici și companii – eficiență energetică cu panouri foto
16

Se oferă spre închiriere, pe termen lung, o clădire modernă și bine întreținută, cu o suprafață utilă totală de 451 mp, dispusă pe parter și trei etaje, situată în zona Vama Pitești, cu acces rapid către autostrada A1 București–Pitești și către centrul orașului. Imobilul se adresează în mod special companiilor ...

451 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere EXERCIȚIU Etaj 3 din 4 Confort 1 Decomandat 2 Balcoane 2 Băi
15
4

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament cu 3 camere Confort, stil și poziționare excelentă în Exercițiu, Pitești PREȚ UȘOR NEGOCIABIL !!! - O oportunitate rară apartament modern, luminos și impecabil renovat, perfect pentru familii sau pentru cei care caută o investiție sigură, într-o zonă bine cotată a orașului ...

1575 EUR/m2 | 73 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere BLOC 2008 CRAIOVEI 180 Mp. Garaj Liber Mobilat Foarte Spațios 180 Mp.
15
4

Apartament 3 Camere CRAIOVEI BLOC DIN 2008, Cu Garaj, Confort 1 Decomandat extrem de spațios 180 Mp., Cu Scară Interioară, două grupuri sanitare, 3 balcoane, izolat termic exterior, centrală proprie, termopan integral inclusiv balcoane, parchet laminat, gresie și faianță, băile sun cu Geam, Aer Condiționat, ...

944 EUR/m2 | 180 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere ȘTEFĂNEȘTI Bloc Nou 93 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
12
1

Apartament 3 Camere ȘTEFĂNEȘTI Bloc Nou, Confort 1, Mobilat Și Utilat Complet așa cum se vede în poze, Etaj Parter cu intrare individual, Foarte spațios 93 Mp., dotat cu centrală termică, izolat termic pe exterior, termopan integral, gresie și faianță, parchet laminat, ușă metalică, dresing mare, Aer ...

1075 EUR/m2 | 93 m2

Pitesti, Arges

OFERTĂ ! Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 2 din 4 Semidecomandat Liber Centrală Complex 2
10
3

Apartament cu 3 camere Trivale, Complex 2, poziție excelentă ! - Îți dorești un apartament într-o zonă verde, liniștită, dar în imediata apropiere a tuturor facilităților urbane? Avem soluția ideală pentru tine! - Tip proprietate : Apartament 3 camere - Locație : Trivale Complex 2, foarte aproape de ...

1522 EUR/m2 | 46 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere NORD Confort 1 Decomandat Renovat Mobilat Și Utilat Complet Liber
18
7

Apartament de 3 camere NORD, Confort 1 Decomandat Sporit, Recent Renovat, Mobilat Și utilat Complet !!! Accesibilitate Excelentă, Preț Negociabil La Fața Locului !!! - Nou pe piață !!! Descoperiți un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-un imobil modern cu lift, poziționat ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

Nord, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 3 Renovat 2 Balcoane Două Băi
11
3

Apartament 3 Camere Confort 1 SEMICENTRAL Zona RAMADA Etaj 3, Renovat, două Balcoane, Două grupuri sanitare, izolat termic interior, dotat cu centrală termică nouă, termopan integral inclusiv balcoane, parchet lemn masiv bătut, rașchetat, lăcuit, ușă metalică, uși de interior noi, gresie și faianță model ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Ceair, Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Casa premium Gavana zona superba
20

Casa premium Gavana zona superba

O proprietate rară în cartierul Găvana, concepută pentru familii care apreciază spațiul, confortul și calitatea de excepție. Această casă combină liniștea unei zone rezidențiale cu acces rapid la școală, piață, magazine și stații de transport, oferind totodată intimitatea și siguranța unei locuințe de ...

1524 EUR/m2 | 210 m2

Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2