Promovat
Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai
8
3

Apartament 3 camere Exerctiu - confort 1 decomandat, 2 bai

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in cartierul Exercitiu, confort 1 decomandat, pozitionat intr-o zona linistita, in imediata apropiere a fostului restaurant Carpati. Este pozitionat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, izolatia este refacuta anul ...

1193 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

Promovat
OFERTĂ!!! Apartament 2 Camere Craiovei Confort 1 Etaj Intermediar Mobilat Și Utilat Complet !
10
5

Apartament 2 Camere Zona Craiovei, Aproape De Centru Renovat Complet, Mobilat Premium, Etaj Intermediar, Bloc Cu Lift - Îți prezentăm un apartament modern și extrem de bine poziționat, situat în zona Craiovei, una dintre cele mai căutate zone datorită accesului rapid către centrul orașului, ...

1694 EUR/m2 | 49 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta inchiriere ap 3 cam, Popa Sapca, mobilat si utilat modern, 600 euro
19
2

Agentia imobiliara Yna va ofera spre inchiriere un apartament cu 3 camere in Popa Sapca, constructie 1993, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata totala de 90 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane si este mobilat si utilat modern. ...

80 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere EXERCIȚIU - TRAIAN Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 Mp. Boxă 15 Mp.
17
1

Apartament 3 Camere Exercițiu Traian Confort 1 Decomandat Etaj 2 71 mp + Boxă 15 mp Aproape de Centru - Îți prezentăm un apartament de 3 camere, confort 1, decomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale cartierului Exercițiu Traian, ...

1521 EUR/m2 | 71 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OFERTĂ! Apartament 3 Camere PRUNDU - DEPOU Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat
14
2

Ofertă specială ! Apartament 3 camere Prundu Depou Confort 1 Decomandat Stradal Mobilat & Utilat Complet - Vă prezint un apartament cu 3 camere ce se remarcă prin poziția excelentă, compartimentarea eficientă și dotările complete, fiind o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere ȘTEFĂNEȘTI Bloc Nou 93 Mp. Mobilat Și Utilat Complet
14
2

Apartament 3 Camere ȘTEFĂNEȘTI Bloc Nou, Confort 1, Mobilat Și Utilat Complet așa cum se vede în poze, Etaj Parter cu intrare individual, Foarte spațios 93 Mp., dotat cu centrală termică, izolat termic pe exterior, termopan integral, gresie și faianță, parchet laminat, ușă metalică, dresing mare, Aer ...

1075 EUR/m2 | 93 m2

Pitesti, Arges

Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere EXERCIȚIU Etaj 3 din 4 Confort 1 Decomandat 2 Balcoane 2 Băi
15
3

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament cu 3 camere Confort, stil și poziționare excelentă în Exercițiu, Pitești PREȚ UȘOR NEGOCIABIL !!! - O oportunitate rară apartament modern, luminos și impecabil renovat, perfect pentru familii sau pentru cei care caută o investiție sigură, într-o zonă bine cotată a orașului ...

1575 EUR/m2 | 73 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere BLOC 2008 CRAIOVEI 180 Mp. Garaj Liber Mobilat Foarte Spațios 180 Mp.
15
4

Apartament 3 Camere CRAIOVEI BLOC DIN 2008, Cu Garaj, Confort 1 Decomandat extrem de spațios 180 Mp., Cu Scară Interioară, două grupuri sanitare, 3 balcoane, izolat termic exterior, centrală proprie, termopan integral inclusiv balcoane, parchet laminat, gresie și faianță, băile sun cu Geam, Aer Condiționat, ...

944 EUR/m2 | 180 m2

Craiovei, Pitesti, Arges

12
1

1075 EUR/m2 | 93 m2

Pitesti, Arges

OFERTĂ ! Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 2 din 4 Semidecomandat Liber Centrală Complex 2
10
3

Apartament cu 3 camere Trivale, Complex 2, poziție excelentă ! - Îți dorești un apartament într-o zonă verde, liniștită, dar în imediata apropiere a tuturor facilităților urbane? Avem soluția ideală pentru tine! - Tip proprietate : Apartament 3 camere - Locație : Trivale Complex 2, foarte aproape de ...

1522 EUR/m2 | 46 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Etaj 3 Renovat 2 Balcoane Două Băi
11
3

Apartament 3 Camere Confort 1 SEMICENTRAL Zona RAMADA Etaj 3, Renovat, două Balcoane, Două grupuri sanitare, izolat termic interior, dotat cu centrală termică nouă, termopan integral inclusiv balcoane, parchet lemn masiv bătut, rașchetat, lăcuit, ușă metalică, uși de interior noi, gresie și faianță model ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Apartament de vânzare
9
4

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, bloc anvelopat, acoperis, zonă liniștită, 1000 metri de Primarie. În proximitate avem Expoparc, școală, spital, Centru de Diagnostic, marketuri, 3 supermarketuri, Zăvoi. Centrală termică nouă, tâmplărie termopan, mașină de spălat nouă, frigider nou, ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere - ultracentral, super preț!
8
2

Apartament 2 camere - ultracentral, super preț!

STO IMOB SRL vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, situat ultracentral, chiar lângă Primărie una dintre cele mai căutate zone ale orașului. Proprietatea este recent renovată, complet mobilată și utilată premium, beneficiind de rulou electric exterior și centrală termică proprie. Apartamentul ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

 Apartament 2 camere, decomandat - Prundu
7
5

Apartament 2 camere, decomandat - Prundu

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Pitești, zona Prundu, într-o zonă liniștită, cu multă verdeață și acces facil către principalele puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de 55 mp și 52 mp utili este amplasată la etajul 4 4 intr-un bloc construit în 1980 ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2