Garsoniera Tudor Vladimirescu Pitesti
7

Garsoniera Tudor Vladimirescu Pitesti

Va prezentam spre inchiriere garsoniera Tudor Vladimirescu Pitesti , confort 1 , decomandat , etaj 3 4 , suprafata 40 mp , balcon , tamplarie pvc , aragaz , pat , sifonier , aer conditionat , faianta , gresie , parchet , Pret 1250 lei luna . Laur Company Imobiliare LC 6076

40 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp.  An 1990 Etaj Parter Cu Balcon
4
1

Ofertă! Apartament 3 Camere TEILOR PS-uri Confort 1 Decomandat 80 Mp. An 1990 Etaj Parter Cu Balcon

SUPER OFERTĂ Exclusiv prin Agenția Imobiliară * KRISS * Apartament 3 camere TEILOR PS-uri Aproape de Centru Confort 1 Decomandat 80 mp Bloc 1990 Liber, Etaj Parter 4 Cu Balcon, Preț Ușor Negociabil ! - Într-una dintre cele mai dorite zone ale orașului, la câteva minute ...

1306 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Teren de vanzare situat intr-o zona centrala
1

Teren de vanzare situat intr-o zona centrala

Agentia imobiliara Project Canter va propune spre vanzare teren situat intr-o zona centrala, in suprafata totala de 708 mp, conform certificatului de urbanism se pot construi locuinte individuale si colective de inaltime medie, minim P+2, avand POT = 40%. Terenul are 2 deschideri de 65 m, respectiv ...

708 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Nou Pe Piață !   Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat 94 Mp Liber Centrală Proprie
12
3

Nou Pe Piață ! Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat 94 Mp Liber Centrală Proprie

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament cu 2 camere TIP MANSARDĂ PE DOUĂ NIVELE spațioasă 94 Mp., în Trivale Complex 2, Pitești - Te invităm să descoperi un apartament deosebit, recent intrat pe piață, situat într-o zonă liniștită și verde din cartierul Trivale Complex 2. Ideal pentru cei care caută confort, ...

771 EUR/m2 | 94 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare Trivale

Apartament de vânzare Trivale

Proprietar,vând apartament 2camere Trivale Complex 2,semidecomandat cu suprafața de 42metri. Apartamentul este renovat total gresie, faianta, parchet laminat, termopan integral,fond nou fiind situat la etajul4 4. Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare! Prețul este ușor negociabil în baza unui interes ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Pitesti, Arges

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2
8

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2

Proprietar vand apartament cu 4 camere, confort 1, fond nou. Pentru cei interesati se poate modifica si in: garsoniera + apartament cu 2 camere ambele confort 1 si decomandate. Se afla in cartierul Trivale la strada principala Libertatii, bloc P6 fond nou, dupa supermaket PROFI. Aproape de magazine, ...

1685 EUR/m2 | 100 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 camere, Popa Șapcă, Parter
10
1

Apartament 4 camere, Popa Șapcă, Parter

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre închiriere apartament cu 4 camere, situat în zona Popa Șapcă, la parter, cu acces stradal. Proprietatea are o suprafață utilă de 80 mp și a fost renovată recent. Se inchiriază complet mobilat și utilat. Beneficiază de vedere pe două părți, lumină naturală ...

80 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Calea București, vav Ramada, bloc construit 1992
7

Apartament 2 camere de vânzare – Calea București, zona Regent, vizavi de Hotel Ramada - bloc construit în anul 1992, fond nou Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 2camere, situat în cartierul Calea București, în zona Regent, chiar vizavi de Ramada by Wyndham Pitești. O proprietate ...

1802 EUR/m2 | 61 m2

Pitesti, Arges

Proprietar vând casă mobilată la 2 km de Trivale
10
2

Proprietar vând casă mobilată la 2 km de Trivale

Proprietar vând casa pe parter intr-o zona linistita la 2 km de cartierul Trivale cu o suprafata utila de 120 mp. pe o suprafata de 500 mp. de teren. Casa este construita din caramida Porotherm, izolata cu vata de 10 cm. Casa este pe parter cu placa de beton (se poate face etaj), pod pentru depozitare, ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere – Nordmark, zonă exclusivistă
16

Apartament 2 camere – Nordmark, zonă exclusivistă

AZURA Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament modern, situat într-un bloc nou, în complexul rezidențial Nordmark – una dintre cele mai căutate zone centrale din oraș. ✨ Detalii apartament: 2 camere spațioase și luminoase Etaj 4 din 10, cu vedere superbă Finisaje premium și design modern Mobilat ...

50 m2

nord, Pitesti, Arges

Promovat
Vand casa situata in Pitesti, zona centrala
16

Vand casa situata in Pitesti, zona centrala

Vand casa situata in Pitesti, zona centrala, avand toate utilitatile. Este situata la 5 minute de mers pe jos,de Zona pietonala din centru. Are in apropriere o scoala generala, magazine , spa si parc. Poate fii amenajata ca locuinta, birouri, pentru servicii, sediu de firma...

1290 EUR/m2 | 155 m2

Pitesti, Arges

Casa container ,container locuit,container magazin,container sanitar ,santier
9
3

Producem toata gama de containere; containere locuit,containeredepozitare ,containere magazin sau container bar. Podea alcatuita dintr-o structura metalica, profilata la rece si din linoleum PVC trafic intens; Acoperis alcatuit dintr-o structura metalica galvanizata, profilata la rece, cu membrana ...

257 EUR/m2 | 28 m2

Pitesti, Arges

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic
10
14

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic

Proprietar vând vilă individuală din cărămidă porotherm de 30 cm,suprafață construită180 mp ,teren 450 mp,în Pitești,cartier Prundu Mic.Parter:1 bucătărie,1 dormitor,1 baie.Etaj:1 dormitor cu baie,2 dormitoare,1 baie,pod.Zonă de barbegue,cameră tehnică cu beci,puț forat la 66 mp,termopane ,gresie,faianță,parchet,încălzire ...

772 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Vând  casa în Pitești  pe depozitelor  în colonia ach
5
2

Vând casa în Pitești pe depozitelor în colonia ach

Vând casa în pitesti pe depozitelor în colonia ach 2 camere baie bucătărie teren 100 m2 mai multe detalii la tel

750 EUR/m2 | 100 m2

Pitesti, Arges

Proprietar vind casă 3

Proprietar vind casă

Vind casă în Pitești,P+2et, compusă din: doua spatii comerciale și un apartament cu suprafața de130m și respectiv 230m pt spații, intrări separate,gaze,centrale termice pe fiecare nivel, construcție pe cadre din 2008, stradală, toate facilitățile,vad comercial,

1500 EUR/m2 | 360 m2

Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

Proprietar vind casă cu spații com.în Pitești 3

Proprietar vind casă cu spații com.în Pitești

Vind casă în Pitești, stradală,P+2 et, compusă din două spații comerciale și un apartament, construcție din 2008,pe piloni si cadre,cu intrări separate,suprafața utilă =360 m ap=130m si S=230m cu gaze, apă,canalizare curent, centrale termice pe gaz pe fiecare nivel

1500 EUR/m2 | 360 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2