Promovat
Vand vila situata in Pitesti, impartita in 8 apartamente
15
4

Vand vila situata in Pitesti, impartita in 8 apartamente

Vand vila situata in Pitesti, zona linistita, langa Universitatea din Pitesti, corp Gheorghe Doja. Vila are demisol, parter, etaj si mansarda. E impartita in 8 apartamente, cu doua camere. Este construita in anul 2000, nu a fost locuita si necesita renovare. Are 538 mp suprafata construita desfasurata ...

595 EUR/m2 | 538 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Inchiriere Spatiu comercial 130 mp Craiovei-Doja cu parcare
10

Inchiriere Spatiu comercial 130 mp Craiovei-Doja cu parcare

Îți oferim spre închiriere un spațiu comercial de 130 mp, recent reamenajat, situat într-o zonă cu vad bun, pe Craiovei la intrare pe strada Gheorghe Doja la etajul 2 al unei cladiri cu destinatie strict comerciala. Spațiul dispune de 2 locuri de parcare private cu acces din strada principala. Compartimentarea ...

130 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Promovat
De inchiriat vila noua, zona Turcesti
14
1

De inchiriat vila noua, zona Turcesti

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere vila situata in zona stadionului, la intrare in Turcesti. Se inchiriaza complet mobilata si utilata modern. Vila este compartimentata astfel: Parter-Living, bucatarie, wc servici; Etaj-doua dormitoare si doua bai. Suprafata construita a ...

98 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, mobilat, utilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată. Disponibil imediat Capacitate 6 persoane Se oferă factura

70 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Pitesti
1

Apartament 3 camere Pitesti

Ofer spre închiriere, apartament cu 3 camere, capacitate 6 persoane, mobilat, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, centrala termica Disponibil și perioada scurta

55 m2

Pitesti, Arges

Casa de inchriat in Pitesti
1
1

Casa de inchriat in Pitesti

Ofer casa de închiriat în Pitești, 5 camere mobilate, tv, internet, lenjerie pat, bucătărie utilată, 3 Gr sanitare, parcare auto in curte, centrala termica Se emite factura

150 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere zona Lidl Bere, parcare
9

Apartament 2 camere zona Lidl Bere, parcare

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere apartament situat in bloc nou, in zona Lidl Bere, pozitionat la etajul 8 cu vedere panoramica asupra orasului. Se inchiriaza complet mobilat si utilat. Dispune de centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala. Se percepe spre inchiriere ...

50 m2

Pitesti, Arges

spatiu comercial
5
2

spatiu comercial

spatiu comercial de vânzare în Argeș com lunca corbului cu toate utilitățile necesare

170 m2

Pitesti, Arges

casa de vinzare
5
5

casa de vinzare

casa de vinzare inn arges com sapata la 23km de pitesti .casa are 6 camere recent renovata cu toate utilitstile necesare.terenn 5500mp curte pt detalii

399 EUR/m2 | 148 m2

Pitesti, Arges

Vând 2 case (duplex) in Pitesti si 1875 mp teren
8
3

Vând 2 case (duplex) in Pitesti si 1875 mp teren

Vând vilă duplex în mun. Pitești, în Găvana, într-o zonă foarte liniștită, lângă pădure. Imobilul este construit în 2003, are suprafața construita de 418 mp și terenul aferent în suprafată de 1875 mp. Corpul 1 în suprafață de 250mp compus din D+P+E. -demisol(garaj, cameră centrală si cameră depozitare ...