Promovat
Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat
13

Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat

Acum poti avea apartamentul pe care ti-l doresti cu adevarat! Imobilul este situat la etajul 4 din 4, in Pitesti, cartier Eremia Grigorescu la doar 5 min. de mers fata de centrul Pitestului. Are o suprafata totala de 72.34 mp , iar compartimentarea este realizata astfel: living generos, dormitor matrimonial ...

1741 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
3

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere central
5
1

Apartament 3 camere central

Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, situat în zona centrală a municipiului Pitești, într-o locație excelentă, cu acces facil către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul are o suprafață utilă de 80 mp și este amplasat la etajul 10, oferind o priveliște panoramică deosebită ...

80 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Inchiriez spatiu in Pitesti, pretabil cafenea, bar, servicii
12

Inchiriez spatiu comercial ultracentral in Pitesti.Are o suprafata construita de 150 mp si utila de cca 100. Dispune de toate utilitatile si e situat intr-o zona ultracentrala si cu trafic intens. Este pretabil pentru cafenea, bar, servicii, comercial...

100 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Tudor Vladimirescu!
12

Apartament 3 camere Tudor Vladimirescu!

Acasă nu înseamnă doar un apartament. Înseamnă locul în care te simți liniștit după o zi agitată, locul în care diminețile încep cu cafeaua preferată și serile se termină cu oameni dragi aproape. În cartierul Tudor Vladimirescu vă prezentăm un apartament care reușește să îmbine perfect confortul, spațiul ...

2033 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Închiriez apartament cu două camere pe Calea București et 2 Pitești.
10
2

Închiriez apartament cu două camere in Pitești pe Calea București et 2 mobilat și utilat.

50 m2

Pitesti, Arges

Padure Stejar aprox 150 ani
1
7

Padure Stejar aprox 150 ani

Proprietar, Vand Padure de Stejar, Varsta aproximata 150 ani Suprafata: 10 000 m2 Acte la zi! Padurea se afla in Olt, Scornicesti/Margineni Detaliile DOAR la telefon Nicu - 0 7 5 2 tel 050 tel 883

Pitesti, Arges

Ofer spre închiriere apartament 3 camere
7

Ofer spre închiriere apartament 3 camere

Ofer spre închiriere apartament 3 camere, decomandat, mobilat, utilat, zona aproape de centrul orașului

67 m2