Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2
7
7

Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre închiriere garsonieră decomandată situată în cartierul Trivale, Complex 2, amplasată la etajul 2 din 4 al unui imobil construit în anul 2007. Locuința are o suprafață utilă de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind un spațiu confortabil și bine ...

37 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere - decomandat - 2 balcoane, vedere pe 2 părți – Dedeman
20
2

Îți propun un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă foarte bine poziționată, ideal pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către tot ce contează. Locuința este spațioasă și luminoasă, cu vedere pe două părți, ceea ce înseamnă lumină naturală pe tot parcursul ...

1503 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A
15

Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A

Fosta Scoala de Limbi Straine aceasta cladire cu o suprafata de 250 mp, va asteapta sa continuati acest frumos proiectul sau sa o folositi in proiectul la care visati. Situata intr-un loc privilegiat cu acces atat auto cat si pietonal aceasta proprietate este inconjurata de servicii esentiale, scoli ...

255 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiovei-Oportunitate rara
13

Situat in una dintre cele mai cautate zone din Pitesti, in cartierul Craiovei , va prezentam spre vanzare un superb apartament, decomandat, complet mobilat si utilat, spatios si luminos intr-un bloc Exclusivist unde nu a iesit niciodata la vanzare nici o proprietate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2886 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Inchiriere Spatiu comercial 600 mp Bascov-Centru cu parcare
7

Inchiriere Spatiu comercial 600 mp Bascov-Centru cu parcare

Îți oferim spre închiriere unul din cele mai mari spați comercial din jurul Pitestului., Situat in Bascov chiar in centru într-o zonă cu vad bun, pozitionat la parterul unei cladiri cu destinatie strict comerciala. Spațiul dispune de 6 locuri de parcare private cu acces din strada principala. Compartimentarea ...

600 m2

Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

inchiriere apartament 3 camere Pitesti 4

inchiriere apartament 3 camere Pitesti

Buna ziua, Inchiriez apartament 4 camere mobilat, decomandat, 2 bai, balcon, gresie, faianta, parchet, centrala proprie, situat la parter inalt, 0 4 etaje, zona Pitesti -Gavana, Kaulfland in imediata apropiere, zona linistita si curata, zona cu spatiu verde, loc de parcare. Nr. de telefon: Multume ...

90 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Apartament de vânzare
9
4

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, bloc anvelopat, acoperis, zonă liniștită, 1000 metri de Primarie. În proximitate avem Expoparc, școală, spital, Centru de Diagnostic, marketuri, 3 supermarketuri, Zăvoi. Centrală termică nouă, tâmplărie termopan, mașină de spălat nouă, frigider nou, ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere - ultracentral, super preț!
8
2

Apartament 2 camere - ultracentral, super preț!

STO IMOB SRL vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, situat ultracentral, chiar lângă Primărie una dintre cele mai căutate zone ale orașului. Proprietatea este recent renovată, complet mobilată și utilată premium, beneficiind de rulou electric exterior și centrală termică proprie. Apartamentul ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Pitesti, Arges

 Apartament 2 camere, decomandat - Prundu
7
5

Apartament 2 camere, decomandat - Prundu

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Pitești, zona Prundu, într-o zonă liniștită, cu multă verdeață și acces facil către principalele puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de 55 mp și 52 mp utili este amplasată la etajul 4 4 intr-un bloc construit în 1980 ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 120000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,120000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2