Imobiliare Pitesti Arges

Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă cu 5 camere -  Pitești - Comision 0
10
6

Casă cu 5 camere - Pitești - Comision 0

Descopera aceasta proprietate construita cu grija in anul 2010 din caramida phoroterm, izolata si finisata cu materiale de calitate. Aceasta casa se poate adapta in functie de necesitatile clientului, casa de locuit sau spatiu pentru afacerea ta. Se afla pe Strada Argeșului, aproape de centrul orașului ...

1214 EUR/m2 | 140 m2

Pitesti, Arges

Promovat
 Teren intravilan Prundu - oportunitate excelentă de investiție!
2

Teren intravilan situat in Pitesti, str. Prundu Mic- ideal pentru investitie sau constructia unor case. Cu o suprafata de 1666,12 mp si o deschidere generoasa de 18,67 mp. Teren cu diverse opurtunitati, avand utilitatiile la limita proprietatii. Va invitam sa discutam posibilitatile de valorificare a ...

1,666 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere Confort 1 Eremia - Semicentral Renovat Integral Mobilat Și Utilat Complet Liber
21
2

Apartament 3 camere Confort 1 Zona Eremia, Semicentral - Foarte Aproape De Centru - Etaj intermediar Bloc cu lift Renovare Integrală Mobilat & Utilat Complet Două băi Două balcoane Vă prezentăm un apartament de 3 camere situat într-una dintre cele mai apreciate zone Semicentrale ale ...

1724 EUR/m2 | 69 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Promovat
Birouri de închiriat - închiriere totală sau parțială - Zona Depozitelor
10

De inchiriat o zona generoasa de birouri - poziție strategică pe Strada Depozitelor, 670 mp utili repartizati intr-o cladire de birouri cu regim de inaltime P+2. Locația ofera acces rapid, făcând legătura între centrul orașului și partea de Nord, până la ieșirea spre Bascov. Spațiul este amplasat ...

670 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti
19

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti

Vand apartament cu 2 camere situat chiar in centrul orasului, pe Bulevardul I.C. Bratianu. Locatia e principalul avantaj: esti la un minut de mers pe jos de zona pietonala si ai Liceul Armand Calinescu fix langa tine. Cum arata apartamentul: Este la etajul 3 dintr-un bloc cu 4 etaje. Un mare plus este ...

1980 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges
5

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges

Vand teren INTRAVILAN situat in comuna Leordeni, judetul Arges, dupa trecerea de cale ferata spre autostrada, la cativa metri de drumul principal DJ703B (se pot vedea pozele din anunt). Este intravilan complet, deci se poate construi pe el, daca se doreste. Zona este linistita, iar in imediata vecinatate, ...

4,000 m2

Pitesti, Arges

teren intravilan Dobrogostea   la 5 km de lidl Bascov
5
4

teren intravilan Dobrogostea la 5 km de lidl Bascov

teren intravilan in Dobrogostea la 5km de lidl bascov suprafata 880 m deschidere 14.2 tot intravilan zona in plina dezvoltare ca utilități in fata terenului apa curent pe maps arata schiau dar apartine de Merisani terenul este perfect plan nu in panta

880 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Vind teren intravilan pitesti
4
2

Vind teren intravilan pitesti

Teren în spatele pieti Războieni suprfata 725m plan drept cu puz mare pt rezistenta minim p+4

Pitesti, Arges

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Teren intravilan langa Pitesti 16

Teren intravilan langa Pitesti

Vand 2 loturi teren intravilan Pitesti,zona "La pini": Lot 1:1500 MP(6M 260 M)=35 euro/MP(negociabil) Lot 2:380 MP(7.5 M deschidere stradala Calea Dragasani 52 M)=55euro/MP La ambele loturi se pot achizitiona si terenurile invecinate detinute de rude.

Pitesti, Arges

Spațiu de închiriat la parter în vilă
4
2

Spațiu de închiriat la parter în vilă

Spațiu de închiriat pe termen lung la parterul unei vile, 44mp, 2 camere si baie, zona Frații Golești. Se încheie contract ANAF, plata chiriei în avans pe o luna + 1 luna garanție. Utilitățile se achita separat.

44 m2

Pitesti, Arges

Inchiriem sala conferinta, prezentare produse, cursuri, traininguri.
1
3

Inchiriem sala conferinte, prezentare produse, cursuri, traininguri. Sala este dotata cu mese, scaune, aer conditionat, video proiector, sonorizare, grupuri sanitare. Capacitatea salii poate fi configurata intre 20 si 80 de persoane, cu respectarea distantarii sociale.

200 m2

Pitesti, Arges

apartament de vanzare
5
2

apartament de vanzare

- etajul 1 4 - termoizolat exterior - geamuri termopan inclusiv balconul inchis - centrala propie Vaillant - zona centrala : piata, scoala generala, supermarket-uri, parcul Expo, etc. - disponibil imediat - exclus agentii imobiliare

1476 EUR/m2 | 52 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

Schimb apartament Pitești cu ap. Brașov