Promovat
Apartament 3 camere Nordmark, nemobilat
10

Apartament 3 camere Nordmark, nemobilat

Agentia imobiliara Project Center va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat in cel mai exclusivist imobil din Pitesti – complexul Nordmark. Locuinta este amplasata la etajul 10 din 11, intr-un bloc modern dotat cu 2 lifturi, si beneficiaza de o compartimentare decomandata, eficienta: living ...

80 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A
15

Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A

Fosta Scoala de Limbi Straine aceasta cladire cu o suprafata de 250 mp, va asteapta sa continuati acest frumos proiectul sau sa o folositi in proiectul la care visati. Situata intr-un loc privilegiat cu acces atat auto cat si pietonal aceasta proprietate este inconjurata de servicii esentiale, scoli ...

255 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Penthouse în zonă centrală, terasă, 2 locuri de parcare
14

Penthouse în zonă centrală, terasă, 2 locuri de parcare

PENTHOUSE EXCLUSIVIST | 4 CAMERE | ZONĂ CENTRALĂ | VEDERE PANORAMICĂ | 2 PARCĂRI Agenția imobiliară Project Center vă prezintă un penthouse deosebit, situat în inima orașului, la ultimul etaj al unui bloc nou, caracter exclusivist. Poziționarea centrală oferă acces rapid către principalele puncte de ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament Stefanesti Cavalerului Residence Bloc 2026 parcare inclusa
6

NOU - 0% Comision. Vino sa iti personalizezi viitorul tău apartament si sa alegem impreuna parchetul, gresia si faianta. Disponibile doar 2 unități! Prețul este de 101.990 Euro cu un loc de parcare si TVA inclus . Rezervarea se face cu avans de 15% din prețul apartamentului iar diferenta la semnarea ...

1645 EUR/m2 | 62 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti
19

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti

Vand apartament cu 2 camere situat chiar in centrul orasului, pe Bulevardul I.C. Bratianu. Locatia e principalul avantaj: esti la un minut de mers pe jos de zona pietonala si ai Liceul Armand Calinescu fix langa tine. Cum arata apartamentul: Este la etajul 3 dintr-un bloc cu 4 etaje. Un mare plus este ...

1980 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges
5

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges

Vand teren INTRAVILAN situat in comuna Leordeni, judetul Arges, dupa trecerea de cale ferata spre autostrada, la cativa metri de drumul principal DJ703B (se pot vedea pozele din anunt). Este intravilan complet, deci se poate construi pe el, daca se doreste. Zona este linistita, iar in imediata vecinatate, ...

4,000 m2

Pitesti, Arges

teren intravilan Dobrogostea   la 5 km de lidl Bascov
5
4

teren intravilan Dobrogostea la 5 km de lidl Bascov

teren intravilan in Dobrogostea la 5km de lidl bascov suprafata 880 m deschidere 14.2 tot intravilan zona in plina dezvoltare ca utilități in fata terenului apa curent pe maps arata schiau dar apartine de Merisani terenul este perfect plan nu in panta

880 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Vind teren intravilan pitesti
4
2

Vind teren intravilan pitesti

Teren în spatele pieti Războieni suprfata 725m plan drept cu puz mare pt rezistenta minim p+4

Pitesti, Arges

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Teren intravilan langa Pitesti 16

Teren intravilan langa Pitesti

Vand 2 loturi teren intravilan Pitesti,zona "La pini": Lot 1:1500 MP(6M 260 M)=35 euro/MP(negociabil) Lot 2:380 MP(7.5 M deschidere stradala Calea Dragasani 52 M)=55euro/MP La ambele loturi se pot achizitiona si terenurile invecinate detinute de rude.