Hartă Listă
Filtre active: Arges Pitesti Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere TEILOR Confort 1 Decomandat Etaj 2 Renovat Boxă 8 Mp. Mobilat Și Utilat 59 Mp.
9
4

Apartament 2 camere Zona Teilor | Renovare Recentă, Mobilat Complet, Spațios, Aproape De Centru - Vă prezentăm un apartament de 2 camere, situat în zona Teilor, la doar câteva minute de centrul orașului. - - Proprietatea se remarcă printr-o renovare recentă, un design modern și o compartimentare ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere Central - zona Sfânta Vineri, etaj 2, terasă
15

Apartament exclusivist cu 3 camere – bloc nou 2007, ultracentral, parcare inclusă Agenția imobiliară Project Center vă prezintă un apartament deosebit, situat în centrul orașului, în apropiere de Biserica Sfânta Vineri, la etajul 2 al unui imobil modern construit în 2007. O proprietate rar disponibilă ...

1984 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat
13

Apartament La Cheie - Eremia Grigorescu - mobilat si utilat

Acum poti avea apartamentul pe care ti-l doresti cu adevarat! Imobilul este situat la etajul 4 din 4, in Pitesti, cartier Eremia Grigorescu la doar 5 min. de mers fata de centrul Pitestului. Are o suprafata totala de 72.34 mp , iar compartimentarea este realizata astfel: living generos, dormitor matrimonial ...

1741 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Inchiriere apartament bloc nou, Banat - Stadion
11

Inchiriere apartament bloc nou, Banat - Stadion

AZURA Imobiliare va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 2 al unui bloc nou construit din zona Banat, strada Nicolae Dobrin. Apartamentul dispune de finisaje moderne, este mobilat si utilat complet cu lucruri de calitate, noi, dispune de loc de parcare in garajul de la demisolul ...

50 m2

banat, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

in PITESTI chirie apartament 2 camere cu centrala termica pe gaz
6
8

in PITESTI chirie apartament 2 camere cu centrala termica pe gaz Pentru detalii rog sa imi scrieti email pe adresa: n84moise @ gmail . com Pret fix 1.15O Lei si doresc avans pe 3 luni = 3.45O Lei, fara alta garantie Dupa mutare nu o sa platiti primele 3 luni deoarece ati platit in avans Doresc ...

53 m2

Central, Pitesti, Arges

locuri de veci 1

locuri de veci

de vanzare loc de veci in cavou de 8 locuri in cimitirul Sf.Gheotghe din Pitești.pozitie centrala . preț 3300 EURO.

Pitesti, Arges

vand teren zona zavoi aprox 2 km de pitesti 16

vand teren zona zavoi aprox 2 km de pitesti

Teren constructii:deschidere 26,16mx29,70m.

Pitesti, Arges

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.
9
12

Vand apartament 2 camere in Pitesti, zona Nord.

Proprietar, ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Nord, confort I, 2 10, decomandat, cu vedere la bulevard, renovat, izolat, mobilat si utilat in totalitate. La parter se afla magazine alimentare si nealimentare, clinica privata, cabinete medici de familie, facultate, Kaufland... ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

garsoniera sau apartamente  Pitesti minim 200europe luna
1
2

garsoniera sau apartamente Pitesti minim 200europe luna

inchiriez garsoniere sau apartamente in pitesti mobilate sau nemobilate incepand de la 180euro luna.se va plati in avans chiria pe o luna+ garantie contravaloarea unei chirii+50%comision dintr-o chirie la intrarea in spatiuSUPER OFERTA!!!!3 CAMERE DECOMANDAT B ANAT MOBILAT UTILAT CENTRALA250EURO ...

30 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Vand sau schimb ap 3 camere
9
3

Vand sau schimb ap 3 camere

Vand sau schimb cu garsoniera fond nou plus diferenta,apartament an constructie 2021 in zona linistita de case(platou Prundu-Craiovei),stai in oras fara sa stai in oras la 2 minute de Arena Pitesti,Lidl,Kaufland,5 min de Auchan sau Arges mall. Apartamentul este la etajul 1 din 2,certificat energetic ...

1630 EUR/m2 | 92 m2

Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu etaj1din4 mobilat utilat lux 125000euro
7

vand 2 camere decomandat Eremia Grigorescu etaj 1din 4,55mp,bloc 1987,mobilat utilat modern de lux,125000euro!agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

55 m2

Eremia, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2